#27 | SURV | Normal | ROTU2 | CUSTOM-MAP
#ayd.
27.01.2014
Dobry den . Ja by som zhodnotil server 27 asi za vsetkych a to velmi pozitivne hralsom 27 este pred new patchom 2.2.2 a musim povedat klobuk dole pani pekne prevedene a spracovane
mna osobne to pobavi zahrat si to je to ukludnenie tak trosku a chcel by som vedet nazvy zbrani co su v mode ak ich nazvy poznate tak ich napiste pls dole do komentu
(najlepsie bude +obrazok)
pettrick
28.01.2014
R3MIEN
28.01.2014
Lol drrochu defekt stimto nikdo nepocital 
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
R3MIEN
28.01.2014
Na DR se pracuje od Braxi mame ofiko prava a zdrojaky na vydavani DR public momentalne je upravovan a kompletne predelavan DR 1.3 ani nevyjde pteskakujem na 2.0
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
TeRmIxXx
28.01.2014
jj je to pěkný jak na moonu lítá v ve vesmíru:-) ale myslím že tak často ta zbraň nepadá aby to mělo smysl nějak víc řešit.... :-) Viděl bych to jako zajímavé zpestření.
Příspěvek upravil TeRmIxXx: 28.01.2014 - 14:10
Příspěvek upravil TeRmIxXx: 28.01.2014 - 14:10
#ayd.
28.01.2014
podla mna broka z OW a Eagle Gold je naj kombinacia mynule som dal za mapu 500K
James91
28.01.2014
jakpak se zapina prestige mode?
Příspěvek upravil James91: 28.01.2014 - 16:02
Příspěvek upravil James91: 28.01.2014 - 16:02
infarct
28.01.2014
Nejak som z toho zmeteny
Ammo stoji 2000 upgrade bodu a cele rano sa mi stavalo že som mal aj 6000+ a Ammo som nemohol kupiť.Musel som len knifovať.Potom sa mi to z ničoho nič odomklo.Asi to tak nemá byť či???
R3MIEN
28.01.2014
Hra rezervuje asi 3500 na leceni infekce a zdravi
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
RanDy
28.01.2014
Celkem mi vadí že tam není ten systém co si vylepšuješ zbraně a každá nová stojí víc, takhle náhodně to není zajímaví, jinak mě to dost baví.Good Job!
pan.Afrokrocan™
29.01.2014
Mám menší postřeh... dost se mi stává, že mě zomb zabije, ale jak skočí animace na lehnutí na zem, tak mě to nějak portne na úplně jiné místo na mapě.
Menší dotaz u engineera uz nefunguje FF na nekonečno nábojů? U medica speciálka přes FF jde, ale engineer mi nějak nejde.
Menší dotaz u engineera uz nefunguje FF na nekonečno nábojů? U medica speciálka přes FF jde, ale engineer mi nějak nejde.
xXx/neo
29.01.2014
nevíte proč mi po zvolení "prestige mode" spadnul lvl z 55 na 0 ?
a mam otevřený všechny class
a mam otevřený všechny class
Lameduck
29.01.2014
Protože takto prestige systém funguje. Jsi znovu lvl 1, ale už prestige 1 a je jich tam 65, takže je dlouho o co hrát
navíc turrety se odemykají az na určitě prestige. Ten klasický na první a granát turet tuším az na páté.
epic fail
29.01.2014
Nevíte proc moje jmeno jsou jen ************* a nic vic ?? a neodesila se mi tolikrat chat
Georgik
31.01.2014
Mapa mp_surv_deathstreet, po vybrání classu padá s hláškou:
Příspěvek upravil Georgik: 31.01.2014 - 08:15
Příspěvek upravil Georgik: 31.01.2014 - 08:15


