←  Dotazy ohledně 4GF serveru / Question

For Gamers Fusion

»

#27 | SURV | Normal | ROTU2 | CUSTOM-MAP

, uživatelova fotka #ayd. 27.01.2014

Dobry den . Ja by som zhodnotil server 27 asi za vsetkych a to velmi pozitivne hralsom 27 este pred new patchom 2.2.2 a musim povedat klobuk dole pani pekne prevedene a spracovane :) mna osobne to pobavi zahrat si to je to ukludnenie tak trosku a chcel by som vedet nazvy zbrani co su v mode ak ich nazvy poznate tak ich napiste pls dole do komentu :) (najlepsie bude +obrazok) :thumbup:
Odpovědět

, uživatelova fotka pettrick 28.01.2014

Vypada to dost dobre :thumbup: Pekny, jak je po aktualizaci najednou naplnenej server, ted udelat to samy s DRkem a bude tam taky plno :P

Jinak tohle s vama provede High pulse gun na Moon :biggrin3:

Přiložený obrázek
Odpovědět

, uživatelova fotka R3MIEN 28.01.2014

Lol drrochu defekt stimto nikdo nepocital ;)

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk

Odpovědět

, uživatelova fotka R3MIEN 28.01.2014

Na DR se pracuje od Braxi mame ofiko prava a zdrojaky na vydavani DR public momentalne je upravovan a kompletne predelavan DR 1.3 ani nevyjde pteskakujem na 2.0

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk

Odpovědět

, uživatelova fotka TeRmIxXx 28.01.2014

jj je to pěkný jak na moonu lítá v ve vesmíru:-) ale myslím že tak často ta zbraň nepadá aby to mělo smysl nějak víc řešit.... :-) Viděl bych to jako zajímavé zpestření.
Příspěvek upravil TeRmIxXx: 28.01.2014 - 14:10
Odpovědět

, uživatelova fotka #ayd. 28.01.2014

podla mna broka z OW a Eagle Gold je naj kombinacia mynule som dal za mapu 500K :)
Odpovědět

, uživatelova fotka James91 28.01.2014

jakpak se zapina prestige mode? :)
Příspěvek upravil James91: 28.01.2014 - 16:02
Odpovědět

, uživatelova fotka K4r3l01 28.01.2014

musis nahrat 55 lvl a pak se ti v menu objevi polozka ohledne prestige
Odpovědět

, uživatelova fotka #ayd. 28.01.2014

ja uz mam 1/65 :)
Odpovědět

, uživatelova fotka James91 28.01.2014

ted tam mam prestige mode zamceny a po 55 se to odemkne?
Odpovědět

, uživatelova fotka K4r3l01 28.01.2014

ano
Odpovědět

, uživatelova fotka infarct 28.01.2014

Nejak som z toho zmeteny :D Ammo stoji 2000 upgrade bodu a cele rano sa mi stavalo že som mal aj 6000+ a Ammo som nemohol kupiť.Musel som len knifovať.Potom sa mi to z ničoho nič odomklo.Asi to tak nemá byť či???
Odpovědět

, uživatelova fotka R3MIEN 28.01.2014

Hra rezervuje asi 3500 na leceni infekce a zdravi

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk

Odpovědět

, uživatelova fotka RanDy 28.01.2014

Celkem mi vadí že tam není ten systém co si vylepšuješ zbraně a každá nová stojí víc, takhle náhodně to není zajímaví, jinak mě to dost baví.Good Job!
Odpovědět

, uživatelova fotka pan.Afrokrocan™ 29.01.2014

Mám menší postřeh... dost se mi stává, že mě zomb zabije, ale jak skočí animace na lehnutí na zem, tak mě to nějak portne na úplně jiné místo na mapě.

Menší dotaz u engineera uz nefunguje FF na nekonečno nábojů? U medica speciálka přes FF jde, ale engineer mi nějak nejde.
Odpovědět

, uživatelova fotka xXx/neo 29.01.2014

nevíte proč mi po zvolení "prestige mode" spadnul lvl z 55 na 0 ?
a mam otevřený všechny class
Odpovědět

, uživatelova fotka Lameduck 29.01.2014

Protože takto prestige systém funguje. Jsi znovu lvl 1, ale už prestige 1 a je jich tam 65, takže je dlouho o co hrát :D navíc turrety se odemykají az na určitě prestige. Ten klasický na první a granát turet tuším az na páté.
Odpovědět

, uživatelova fotka epic fail 29.01.2014

Nevíte proc moje jmeno jsou jen ************* a nic vic ?? a neodesila se mi tolikrat chat
Odpovědět

, uživatelova fotka Georgik 31.01.2014

Mapa mp_surv_deathstreet, po vybrání classu padá s hláškou:

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek

Příspěvek upravil Georgik: 31.01.2014 - 08:15
Odpovědět