Zdravím,
včera jsem se připojil na server a najednou mi to napsalo nějakou chybu a přišel jsem o level. Chtěl jsem se zeptat jestli by to nějak šlo vrátit zpátky? Myslím, že jsem byl level 46.
Vítejte na For Gamers Fusion
![]() |
Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
|
Guest Message by DevFuse
#1
Odesláno 27.04.2014 - 19:35
#2
Odesláno 27.04.2014 - 21:39
To se načekáš na odpověď.
1. Nemáš tu žádné údaje pb guid, ip adresu.
2. To máš ve špatné sekci.
3. Myslím že se stejně lvl vrací až od lvl 60.
1. Nemáš tu žádné údaje pb guid, ip adresu.
2. To máš ve špatné sekci.
3. Myslím že se stejně lvl vrací až od lvl 60.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich
#3
Odesláno 28.04.2014 - 09:35
georgi, level 60 je hranice pro vraceni levelu? O tom jsem neslysel...
jackop:
- jak psal george, dopln identifikacni udaje
- spatna sekce zas tak moc nevadi, modri admini jsou kluci sikovny, oni to pochopi i v sekci poradna
- zvaz jestli ma smysl vracet level 46 - nevim co hrajes za mod, ale na SaD nehrajes takovy level za par dni bez vetsich trablu
A pozorne precti toto http://forum.4gf.cz/...gf-openwarfare/
Pokud budes hrat od zacatku, tak si vyzalohuj profil a o levely u neprijdes
Pokud bdues trvat na navraceni levelu 46, tak vracime level na origo klice (pokud duvodem resetu levelu byla zmena cdklice)
jackop:
- jak psal george, dopln identifikacni udaje
- spatna sekce zas tak moc nevadi, modri admini jsou kluci sikovny, oni to pochopi i v sekci poradna
- zvaz jestli ma smysl vracet level 46 - nevim co hrajes za mod, ale na SaD nehrajes takovy level za par dni bez vetsich trablu
A pozorne precti toto http://forum.4gf.cz/...gf-openwarfare/
Pokud budes hrat od zacatku, tak si vyzalohuj profil a o levely u neprijdes
Pokud bdues trvat na navraceni levelu 46, tak vracime level na origo klice (pokud duvodem resetu levelu byla zmena cdklice)
#4
Odesláno 1.05.2014 - 19:37
omlouvám se, že to mám ve špatné sekci. prosím teda ještě jednou o vracení levelu, a tady mám ty údaje: pb guid: 6058d0a5; a IP: 85.207.69.67; nebo ještě ipv4: 192.168.2.5
1 uživatelů si čte toto téma
0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních



Zpět nahoru









