Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

žádost o vrácení levelu



3 odpovědí na toto téma

#1
jackop

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
0
Offline
Zdravím,
včera jsem se připojil na server a najednou mi to napsalo nějakou chybu a přišel jsem o level. Chtěl jsem se zeptat jestli by to nějak šlo vrátit zpátky? Myslím, že jsem byl level 46.

#2
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
To se načekáš na odpověď.

1. Nemáš tu žádné údaje pb guid, ip adresu.

2. To máš ve špatné sekci.

3. Myslím že se stejně lvl vrací až od lvl 60.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#3
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
georgi, level 60 je hranice pro vraceni levelu? O tom jsem neslysel...

jackop:
- jak psal george, dopln identifikacni udaje
- spatna sekce zas tak moc nevadi, modri admini jsou kluci sikovny, oni to pochopi i v sekci poradna
- zvaz jestli ma smysl vracet level 46 - nevim co hrajes za mod, ale na SaD nehrajes takovy level za par dni bez vetsich trablu

A pozorne precti toto http://forum.4gf.cz/...gf-openwarfare/
Pokud budes hrat od zacatku, tak si vyzalohuj profil a o levely u neprijdes
Pokud bdues trvat na navraceni levelu 46, tak vracime level na origo klice (pokud duvodem resetu levelu byla zmena cdklice)

#4
jackop

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 3 Příspěvků:
0
Offline
omlouvám se, že to mám ve špatné sekci. prosím teda ještě jednou o vracení levelu, a tady mám ty údaje: pb guid: 6058d0a5; a IP: 85.207.69.67; nebo ještě ipv4: 192.168.2.5





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních