Žádost o navrácení levlu
ProXicT
1.05.2014
Dobrý večer,
žádám o navrácení levelu z důvodu koupě nového PC. Předpokládal jsem, že stačí pouze přetáhnout složku "player" do složky s hrou, ale po spuštění mi to napsalo, že soubor se staty nebyl nalezen, veškeré staty byly resetovány.
IP: 77.240.98.167
pbguid:(655805cf)
Původní pbguid: 804b1076
Měl jsem čerstvě level 105, všechny typy zbraní na gold, veškeré chellenge také splněny.
Předem děkuji.
Příspěvek upravil ProXicT: 1.05.2014 - 22:27
Důvod úpravy:: smazan guid
žádám o navrácení levelu z důvodu koupě nového PC. Předpokládal jsem, že stačí pouze přetáhnout složku "player" do složky s hrou, ale po spuštění mi to napsalo, že soubor se staty nebyl nalezen, veškeré staty byly resetovány.
IP: 77.240.98.167
pbguid:(655805cf)
Původní pbguid: 804b1076
Měl jsem čerstvě level 105, všechny typy zbraní na gold, veškeré chellenge také splněny.
Předem děkuji.
Příspěvek upravil ProXicT: 1.05.2014 - 22:27
Důvod úpravy:: smazan guid
ProXicT
1.05.2014
Díky moc, a nejde něco udělat s těma chellengema? Měl jsem všechno hotové.
ProXicT
1.05.2014
A když mám původní složku players, jak to mám aplikovat, aby ty challenge byly splněny tak, jako předtím?
Bugs Bunny
1.05.2014
Nakopirovat do zložky s horu su dve miesta kam sa uklada bohužial už netušim či sa to deli podla win alebo podla toho či je win 32x alebo 64x ale vždy to je v C/D (atd ) program files alebo App data-local-virtual store -activision-call of duty 4 ale podmienka je stary cd key
Příspěvek upravil Bugs Bunny: 1.05.2014 - 23:03
Příspěvek upravil Bugs Bunny: 1.05.2014 - 23:03
ProXicT
1.05.2014
Já jsem jen přendal disk z původního počítače do nového, na starém PC jsem měl vše, co se týče COD pouze na tomto disku v jediné složce. V appdata nebylo nic. K4r3l01, není nějaký způsob, jak zjistit původní klíč? V tomto příspěvku http://forum.4gf.cz/...__fromsearch__1 jsem nejdříve napsal celý klíč a až pak jsem to upravil na pbguid, nemáte nějakou hostorii úprav?
ProXicT
2.05.2014
Našel jsem původní klíč, když ho vložím do hry, budu mít zase původní chellenge splněny?
Příspěvek upravil ProXicT: 2.05.2014 - 10:59
Příspěvek upravil ProXicT: 2.05.2014 - 10:59
K4r3l01
2.05.2014
pokud vlozis puvodni klic a pouzijes slozku players tak by jsi mel mit vse i s lvl
ProXicT
2.05.2014
Paráda, mám tam challenge
Díky moc, můžu ještě poprosit opět dát level na 105? Ten profil jsem zálohoval, když jsem měl 101.
Je to tedy tento pbguid: 804b1076
Příspěvek upravil ProXicT: 2.05.2014 - 11:44
Je to tedy tento pbguid: 804b1076
Příspěvek upravil ProXicT: 2.05.2014 - 11:44
ProXicT
2.05.2014
Co to je?
Ještě před chvilkou jsem hrál aspoň se 101. lvl, teď mám zase 1.
Lameduck
2.05.2014
To je protože měníš klíče jak ponožky :-)) Musíš počkat až ti modrá hvězda nastaví na tento klíč původní lvl.
Příspěvek upravil Lameduck: 2.05.2014 - 15:01
Příspěvek upravil Lameduck: 2.05.2014 - 15:01
ProXicT
2.05.2014
Jasný, v pohodě, já na to nespěchám
Jen jsem našel ten původní klíč, tak jsem ho aplikoval, abych měl ty původní challenge
ProXicT
3.05.2014
Dobré ráno, za včerejší večer / dnešní ráno, jsem nahrál 42lvl (0 - 42), tak jestli byste byli tak hodní a započítali byste těch 63 470xp do mého skoré k tomu 105. levlu, byl bych moc rád 
Předem díky.
Předem díky.
Grovík
3.05.2014
vrací se pouze xp co jsi si nahral a ne lvl
takze je tam budes mit
Příspěvek upravil Grovík: 3.05.2014 - 05:48
Příspěvek upravil Grovík: 3.05.2014 - 05:48


