←  Open Warfare - Request for return LvL

For Gamers Fusion

»

Žádost o navrácení levlu

Locked

, uživatelova fotka ProXicT 1.05.2014

Dobrý večer,

žádám o navrácení levelu z důvodu koupě nového PC. Předpokládal jsem, že stačí pouze přetáhnout složku "player" do složky s hrou, ale po spuštění mi to napsalo, že soubor se staty nebyl nalezen, veškeré staty byly resetovány.

IP: 77.240.98.167
pbguid:(655805cf)
Původní pbguid: 804b1076

Měl jsem čerstvě level 105, všechny typy zbraní na gold, veškeré chellenge také splněny.

Předem děkuji.
Příspěvek upravil ProXicT: 1.05.2014 - 22:27
Důvod úpravy:: smazan guid
Odpovědět

, uživatelova fotka Libunda 1.05.2014

OK, done
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 1.05.2014

Díky moc, a nejde něco udělat s těma chellengema? Měl jsem všechno hotové.
Odpovědět

, uživatelova fotka K4r3l01 1.05.2014

Bohuzel to nelze challenge jsou ulozeny u klienta nikoliv u nás
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 1.05.2014

A když mám původní složku players, jak to mám aplikovat, aby ty challenge byly splněny tak, jako předtím?
Odpovědět

, uživatelova fotka K4r3l01 1.05.2014

to nelze kdyz nemas stary cd klic
Odpovědět

, uživatelova fotka Bugs Bunny 1.05.2014

Nakopirovat do zložky s horu su dve miesta kam sa uklada bohužial už netušim či sa to deli podla win alebo podla toho či je win 32x alebo 64x ale vždy to je v C/D (atd ) program files alebo App data-local-virtual store -activision-call of duty 4 ale podmienka je stary cd key
Příspěvek upravil Bugs Bunny: 1.05.2014 - 23:03
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 1.05.2014

Já jsem jen přendal disk z původního počítače do nového, na starém PC jsem měl vše, co se týče COD pouze na tomto disku v jediné složce. V appdata nebylo nic. K4r3l01, není nějaký způsob, jak zjistit původní klíč? V tomto příspěvku http://forum.4gf.cz/...__fromsearch__1 jsem nejdříve napsal celý klíč a až pak jsem to upravil na pbguid, nemáte nějakou hostorii úprav?
Odpovědět

, uživatelova fotka K4r3l01 2.05.2014

bohužel nemame
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 2.05.2014

Našel jsem původní klíč, když ho vložím do hry, budu mít zase původní chellenge splněny?
Příspěvek upravil ProXicT: 2.05.2014 - 10:59
Odpovědět

, uživatelova fotka K4r3l01 2.05.2014

pokud vlozis puvodni klic a pouzijes slozku players tak by jsi mel mit vse i s lvl
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 2.05.2014

Paráda, mám tam challenge :) Díky moc, můžu ještě poprosit opět dát level na 105? Ten profil jsem zálohoval, když jsem měl 101.
Je to tedy tento pbguid: 804b1076
Příspěvek upravil ProXicT: 2.05.2014 - 11:44
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 2.05.2014

Co to je? :D Ještě před chvilkou jsem hrál aspoň se 101. lvl, teď mám zase 1. :D
Odpovědět

, uživatelova fotka Lameduck 2.05.2014

To je protože měníš klíče jak ponožky :-)) Musíš počkat až ti modrá hvězda nastaví na tento klíč původní lvl.
Příspěvek upravil Lameduck: 2.05.2014 - 15:01
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 2.05.2014

Jasný, v pohodě, já na to nespěchám :) Jen jsem našel ten původní klíč, tak jsem ho aplikoval, abych měl ty původní challenge :)
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 3.05.2014

Dobré ráno, za včerejší večer / dnešní ráno, jsem nahrál 42lvl (0 - 42), tak jestli byste byli tak hodní a započítali byste těch 63 470xp do mého skoré k tomu 105. levlu, byl bych moc rád :)
Předem díky.
Odpovědět

, uživatelova fotka Grovík 3.05.2014

vrací se pouze xp co jsi si nahral a ne lvl :) takze je tam budes mit ;)
Příspěvek upravil Grovík: 3.05.2014 - 05:48
Odpovědět

, uživatelova fotka K4r3l01 3.05.2014

hotovo
Odpovědět

, uživatelova fotka ProXicT 3.05.2014

Děkuji moc :)
Odpovědět
Locked