Zdravím Adminy z modrých řad chtěl bych poprosit o navrácení lvl 80 a perku global z důvodu přechodu na originalní verzi hry muj nik ve hře capitan amerika předem děkuji za vřelé vyřízení mé zádosti
moje ip adresa 46.13.81.129
nový pbguid 37fe7d0b
starý pbguid e5a1b73e
Vítejte na For Gamers Fusion
![]() |
Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
|
Guest Message by DevFuse
Žádost o navracení levlu
Započal gustav, 6.05.2014 21:42
2 odpovědí na toto téma
#1
Odesláno 6.05.2014 - 21:42
#2
Odesláno 7.05.2014 - 12:48
S přimhouřeným okem .......... hotovo.
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !
#3
Odesláno 8.05.2014 - 09:10
Děkuji
1 uživatelů si čte toto téma
0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních


Téma je zamčeno









