Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

zadost o vraceni lvl



7 odpovědí na toto téma

#1
uFonsDave

    Corporal Gold

  • Člen
  • 136 Příspěvků:
18
Offline
Omlouvám se že zas otravuji, ale chtěl bych požádat o vrácení lvl z důvodu vyhoření základní desky u notebooku.
CD key mam origo, nick JustDave
Děkuji.

PBGUID

5a3483a8

#2
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾

    Administrator

  • Founder
  • 444 Příspěvků:
537
  • HLSW:peter202svk
  • xFire:peter202svk
  • LocationSlovakia :)
Offline
cau, o aky level sa jedna ?

#3
uFonsDave

    Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 136 Příspěvků:
18
Offline
104

#4
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾

    Administrator

  • Founder
  • 444 Příspěvků:
537
  • HLSW:peter202svk
  • xFire:peter202svk
  • LocationSlovakia :)
Offline
kedy si naposledy pouzival tento level ? a aky mas teraz ?

#5
uFonsDave

    Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 136 Příspěvků:
18
Offline
pred cca 2 mesici dneska jsem zacal mam lvl 32 ale nema smysl to delat znova tak pockam jestli mi ho vratite , protoze nevidim v tom zadny problem :)

#6
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾

    Administrator

  • Founder
  • 444 Příspěvků:
537
  • HLSW:peter202svk
  • xFire:peter202svk
  • LocationSlovakia :)
Offline
okej mas to vratene

#7
Everydey

    Private 1st Class

  • Sponzor Bronz
  • 48 Příspěvků:
-29
Offline
pls o vraceni levla admina jelikos nekdo udelal botu a mnel stejni cd key tak pls na profil ultra doux mnel sem 93 levl

#8
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾

    Administrator

  • Founder
  • 444 Příspěvků:
537
  • HLSW:peter202svk
  • xFire:peter202svk
  • LocationSlovakia :)
Offline

Zobrazit příspěvekvojtagina dne 31.08.2014 - 21:51 napsal:

pls o vraceni levla admina jelikos nekdo udelal botu a mnel stejni cd key tak pls na profil ultra doux mnel sem 93 levl

TVOJ TOPIC BOL PRESUNUTY SEM http://forum.4gf.cz/...ratenie-levelu/
NEPIS DO CUDZICH ZIADOSTI





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních