zadost o vraceni lvl
uFonsDave
31.08.2014
Omlouvám se že zas otravuji, ale chtěl bych požádat o vrácení lvl z důvodu vyhoření základní desky u notebooku.
CD key mam origo, nick JustDave
Děkuji.
CD key mam origo, nick JustDave
Děkuji.
PBGUID
5a3483a8
uFonsDave
31.08.2014
pred cca 2 mesici dneska jsem zacal mam lvl 32 ale nema smysl to delat znova tak pockam jestli mi ho vratite , protoze nevidim v tom zadny problem
Everydey
31.08.2014
pls o vraceni levla admina jelikos nekdo udelal botu a mnel stejni cd key tak pls na profil ultra doux mnel sem 93 levl
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾
31.08.2014
vojtagina dne 31.08.2014 - 21:51 napsal:
pls o vraceni levla admina jelikos nekdo udelal botu a mnel stejni cd key tak pls na profil ultra doux mnel sem 93 levl
TVOJ TOPIC BOL PRESUNUTY SEM http://forum.4gf.cz/...ratenie-levelu/
NEPIS DO CUDZICH ZIADOSTI


