←  Open Warfare - Request for return LvL

For Gamers Fusion

»

zadost o vraceni lvl

Locked

, uživatelova fotka uFonsDave 31.08.2014

Omlouvám se že zas otravuji, ale chtěl bych požádat o vrácení lvl z důvodu vyhoření základní desky u notebooku.
CD key mam origo, nick JustDave
Děkuji.

PBGUID

5a3483a8
Odpovědět

, uživatelova fotka ‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾ 31.08.2014

cau, o aky level sa jedna ?
Odpovědět

, uživatelova fotka uFonsDave 31.08.2014

104
Odpovědět

, uživatelova fotka ‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾ 31.08.2014

kedy si naposledy pouzival tento level ? a aky mas teraz ?
Odpovědět

, uživatelova fotka uFonsDave 31.08.2014

pred cca 2 mesici dneska jsem zacal mam lvl 32 ale nema smysl to delat znova tak pockam jestli mi ho vratite , protoze nevidim v tom zadny problem :)
Odpovědět

, uživatelova fotka ‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾ 31.08.2014

okej mas to vratene
Odpovědět

, uživatelova fotka Everydey 31.08.2014

pls o vraceni levla admina jelikos nekdo udelal botu a mnel stejni cd key tak pls na profil ultra doux mnel sem 93 levl
Odpovědět

, uživatelova fotka ‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾ 31.08.2014

Zobrazit příspěvekvojtagina dne 31.08.2014 - 21:51 napsal:

pls o vraceni levla admina jelikos nekdo udelal botu a mnel stejni cd key tak pls na profil ultra doux mnel sem 93 levl

TVOJ TOPIC BOL PRESUNUTY SEM http://forum.4gf.cz/...ratenie-levelu/
NEPIS DO CUDZICH ZIADOSTI
Odpovědět
Locked