Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Dnes 14.10.2023 jsme nahodily novou verzi OW modu kde byli přidány dvě zbraně
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
 • Psát nová témata a odpovídat na ně
 • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
 • Psaní si s přáteli na Live Chatu
 • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
 • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Pravidla diskutování na fóru 4GF


 • Zamčené téma Téma je zamčeno
Téma nemá žádné odpovědi

#1
Libunda

  STAR PLAYER

 • Člen
 • Others: Srazy
 • 1429 Příspěvků:
3311
 • HLSW:Libunda CZ
 • Locationzemě česká
Offline

*
POPULÁRNÍ

Pravidla diskutování na forum.4gf.czUživatelé, kteří nebudou dodržovat tyto pravidla budou vykázání z fóra (ban), případně jim bude uděleno zvláštní hodnocení (Varování).

Příspěvky, podpisy nebo témata, která budou obsahovat vulgarismy, nadměrné násilí, naprosto nesmyslné dotazy a podobný odpad, budou smazány.Slušné chování je základem k úspěchu
Pokud reagujete na příspěvek, který vás nějako pohoršil, snažte se používat rozumné výrazy a rozhodně ne nadávky nebo vulgarismy. Každý je jenom člověk a každý má svůj názor, tak se navzájem zkuste trochu respektovat.

Zakládání nových témat, editace příspěvků, mazaní a další úpravy
Než založíte nové téma...
Použijte tlačítko Hledat nebo se podívejte do specifické sekce, do které chcete dotaz položit, zda se tam už náhodou nenachází. Výrazně tím přispějete k přehlednosti fóra.
V názvu nového tématu se snažte co nejlépe charakterizovat, co vlastně chcete. Názvy typu "Pomoc, co mám dělat" asi příliš důvěry nevzbudí, a pak se rozhodně nedivte, že vám nikdo nebude chtít odpovědět. Příspěvky, které budou výrazněji porušovat pravidla fóra, budeme mazat

Nic neříkající názvy témat
Nezakládejte nesmyslná a nic neříkající témata, ale zkuste váš dotaz co nejlépe charakterizovat.

Opakující se dotazy, duplicitní příspěvky
Pokud máte nějaký problém, zkuste nejprve použít tlačítko Hledat. Nezakládejte zbytečně nová témata a nejprve si ověřte, zda už se daná věc na fóru neřešila. Nezakládejte rovněž duplicitní témata v různých kategoriích fóra.

Citace příspěvků, pravopis
Citace používejte pouze tehdy, pokud odpovídáte na nějaký starší příspěvek v diskuzi, aby bylo poznat, k čemu se vaše odpověď váže. Spousta uživatelů tohle pravidlo zcela ignoruje a zbytečně přidělává moderátorům práci. Zkuste na to více myslet, opět přispějete k lepší čitelnosti fóra.
Nejsme ve škole, ale přesto by příspěvky na fóru měly mít alespoň nějakou úroveň. Před odesláním si proto vaši odpověď alespoň zběžně zkontrolujte.

Reklama na fóru
Reklamní příspěvky nebo jiné pokusy o propagaci konkurenčních, webů atd. budou ihned mazány.

Soukromé zprávy administrátorovi a dalším členům týmu
Administrátor webu ani moderátoři nemají čas odpovídat na všechny vaše soukromé zprávy, zvláště pak na technické problémy, které patří do fóra (je to jednoduché, víc hlav víc ví). Pro technické dotazy a řešení problémů využijte prostor ve fóru, na soukromé zprávy vám administrátor ani moderátoři nemusí vůbec odpovědět.

Jak editovat vlastní příspěvky?
Je to velice jednoduché, pokud už nějaký příspěvek napíšete a chcete jej později upravit (připsat nějakou další informaci, opravit chyby), stačí kliknout na tlačítko Upravit ve fóru.
Nepiště dva příspěvky najednou pod sebe, raději použijte funkci Upravit. Fórum bude přehlednější a moderátorům ušetříte práci, kterou třeba mohou věnovat odpovědi na váš dotaz.

Mohu smazat vlastní příspěvek?
NE, je možné pouze smazat text a tím nechat post prázdný. Při kontrole moderátorem bude tento odstraněn.


Pokud budeme všichni tato pravidla respektovat, moderátoři budou mít daleko méně práce s editací špatně vložených příspěvků,
a tento čas pak budou moci mnohem lépe zúročit například v odpovědích na vaše dotazy.


1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních