Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Nefunguje hra


18 odpovědí na toto téma

#1
ppo

    Private

  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
Zdravím,chtěl bych poprosii o radu,už druhý den mi nějak divně funguje souštění cod4 přes klienta,klienta už jsem i přeinstaloval,ale dnes je ten problém tady znovu.Nejde se jakoby připojit,je tam jen uvodní setting up game s nabíhajícíma tečkama,ale to je vše.Prosím o jakoukoliv radu.Skoušel sem to spouštět jako správce,restart modemu proběhl také.předem díky za pomoc.

#2
Wajt

    Lance Corporal Silver

  • Potížista
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 157 Příspěvků:
-56
Offline
Ja si myslis že tým whčkom to bude.

#3
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
nvm jak by mohlo tvoje whačko ovlivnit mou hru..

#4
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
MĚ VĚTŠINOU STAČILO SHODIT CELOU HRU A ZNOVU PUSTIT...
hraješ přes klienta?
nemáš puštěný nějaký další soft?
dále je možnost viru
doporučuju: proveď kontrolu antivirem a pak pusť ccleaner
popřípadě soft, který zasahuje do hry

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#5
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
přes klienta hru,soft žádný puštění nemám,na vir to teda zkontroluju,ale to pochybuju,ccleaner pustím,to sem nedělal dlouho,a žádný soft který zasahuje do hry nemám,fpska mám puštěné přes config,ok jdu skusit tvé rady,dík.

#6
antifasatan

    Vládce všech galaxií

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Diamond
  • 436 Příspěvků:
634
Offline
jestli máš upravenej config, tak si ho dej někam mimo a zkus si nechat stáhnout origo bez úprav

Odeslaný obrázek


Odeslaný obrázek


#7
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
soft který ti sahá do hry může být například nvidia control centre nebo alternativa od ati
ale config bych zkusil jako prvni je to ta nejjednodussi varianta a nejrychlejsi.... mozna i nejpravdešpodobnejsi

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#8
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
ty jo nefunguje to,config nijak upravený nemám,udělal jsem vše co napsal smoky,nic nezabralo,nějaké další rady prosím?

#9
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
podivej se do nastaveni firewallu jestli to mas povolene jak pro iw3mp.exe tak pro core.exe (klient)
jinak me uz nic dalsiho nenapada :conf2: -> :type:

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#10
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
no to mám povolené,ještě před dvěma dny to šlo normálně,až od včera to hapruje,nic jsem neistaloval nového,tak taky nvm právě..

#11
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
ani nějaká aktualizace od widlí?

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#12
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
přeinstaloval jsem to,v multiplayer options dám punkbuster yes,a když chci spustit hru přes klienta,tak mi napíše že musím zapnout punkbuster,tak ho zapnu,znova jdu do klienta,spustim hru a punkbuster opět vyplý,nvíte co s tím?

#13
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
takže se jakoby nedostanu do hry přes klienta,teď tahám mod znovu a mapu,ale říkám,na server sem se dostal ze hry,ne z klienta,viz problém víš.dík zatím za všechno.

#14
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
vyřešené,udělal sem to lehce šíleně,nainstaloval jsem codko na jiný disk,tu instalaci jsem vzal a kromě složky players sem to překopíroval na to puvodní codko,faká to dobře,mám i lvly,tak dík za všechno a čus

#15
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
tak draci,mám to znova ten problém,nechápu to..poraď tě pls něco..a eště mi třeba klient hlásí že na 26 ce nikdo neni,při tom je plná.

Příspěvek upravil ppo: 14.11.2014 - 20:38


#16
Wajt

    Lance Corporal Silver

  • Potížista
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 157 Příspěvků:
-56
Offline
Keby si nezapinal wh ...

#17
ppo

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
počkej až ti utrhnu ty tvoje úplně malinké wháčka..

#18
loud@

    Private

  • Člen
  • 35 Příspěvků:
4
  • LocationCZ
Offline
zdravim, mam uplne stejny problem jako ppo, zacalo to cca ve stejnou dobu...nejsem si vedom zadne zasadni zmeny na mem pc co by se tykalo softu atd. klientem to neni, nejde mi to ani pres hlsw. dik za info.

Příspěvek upravil loud@: 15.11.2014 - 17:00


#19
loud@

    Private

  • Člen
  • 35 Příspěvků:
4
  • LocationCZ
Offline
tak mi uz to fici, kde byla chyba nevim...





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních