←  Open Warfare - Request for return LvL

For Gamers Fusion

»

Vrácení lvl

Locked

, uživatelova fotka Entyx 28.11.2014

Dobrý den, chtěl bych zažádat o navrácení mého lvl, ale nevím kolik jsem měl předtím než jsem to vše smazal.
Důvod je takový že jsem přestal hrát všechny hry tudíž jsem smazal vše co mělo společného s hrama.
PBGuid: edd8af03

Děkuji moc přeji hezký den.
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 28.11.2014

Jinak pokud jde o můj starý tak je zde : 38a73ac2
Mam ho kdyžtak v jiných tématech nebo jak se to nazývá.. :)


Děkuji.
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 28.11.2014

Dobrý den chtěl bych poprosit o vrácení lvl píši to znovu kdyžtak se omlouvám.
Nevím jaký potřebujete PbGuid tak raději dávám oba :D
Můj Nový PBGuid: edd8af03
Můj starý Pb guid: 38a73ac2
Moje IP adresa : 88.102.146.108

Děkuji za ochotu adminů přeji hezký zbytek dne.
Odpovědět

, uživatelova fotka TeRmIxXx 28.11.2014

dej modrým trochu času... jak bude čas podívají se na to...
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 28.11.2014

Ano děkuji moc :)) Jinak mohl bych se vás zeptat co bych měl dělat když mi COD píše ''No packet flow'' ? Kdyžtak děkuji :)
Odpovědět

, uživatelova fotka TeRmIxXx 28.11.2014

ztrácej se ti asi někdy packety... zkus pc projet od všech sajrajtů z netu, popřípadě chyba na straně providera
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 28.11.2014

sajrajtů z netu to znamená co ???:D Kdyžtak děk :D
Odpovědět

, uživatelova fotka antifasatan 28.11.2014

jestli se připojuješ přes wifi router tak v něm vypni firewall nebo zkus restartovat modem a router a pc
Odpovědět

, uživatelova fotka TeRmIxXx 28.11.2014

a nebo...
ps ruzný reklamní boty, viry a jiný potvory... když nepomůže to stím routrem tak projet adawarem spybotem a podobně.
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 28.11.2014

Tak dobře děkuji moc. zkusim to :)
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 28.11.2014

Mohl bych se zeptat či mi tedy admini vrátí LVL. a nebo už ne.. :) Děkuji :-))
Odpovědět

, uživatelova fotka Libunda 1.12.2014

Proč jsem Ti ještě neodpověděl??
Protože si nejsi schopny zazalohovat profil a už jsme Ti lvl letos vraceli, protože používáš vulgarity ve hře
( což vidím v Tvých záznamech) a protože když Ti ve hře napíšu, aby si se odpojil, abych Ti to mohl nastavit, tak na to nereaguješ.

Takže: čekej
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 1.12.2014

Mohu se zeptat kdy?? :)) Chodím docela často na plochu či na Facebook po smrti... :) Takže jestli jsem nereagoval tak to se omlouvám.. :) A když smažu všechno co má společný s hrou.. Tak to se omlouvám :))
Odpovědět

, uživatelova fotka Libunda 1.12.2014

.................... a stále hraješ na 26 a stále hraješ na 26.
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 1.12.2014

Mohl jsi rovnou napsat že se mam odpojit nevěděl jsem že máš čas :)) Popř. Děkuji ;)) Už si to jdu zálohovat až mi to tam daš ;-)
Odpovědět

, uživatelova fotka Libunda 1.12.2014

 Libunda dne 1.12.2014 - 13:32 napsal:

Proč jsem Ti ještě neodpověděl??
Protože si nejsi schopny zazalohovat profil a už jsme Ti lvl letos vraceli, protože používáš vulgarity ve hře
( což vidím v Tvých záznamech) a protože když Ti ve hře napíšu, aby si se odpojil, abych Ti to mohl nastavit, tak na to nereaguješ.

Takže: čekej




hotovo
Příspěvek upravil Libunda: 1.12.2014 - 13:47
Odpovědět

, uživatelova fotka Entyx 1.12.2014

.... :) Děkuji... :) Už můžu zálohovat ?:))
Odpovědět
Locked