Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

lvl 100


26 odpovědí na toto téma

#1
BARTY

    Master Corporal Silver

  • Člen
  • 180 Příspěvků:
193
  • HLSW:BARTY
  • Locationostrov u k. varu
Offline

*
POPULÁRNÍ

čau

jsem prumerny hrac ani spatny ani perfektni nedavno jsem dosahnul lvl 100 ,do lvl 99 ok.,ale od ty stovky se stavam pomerne casto tercem nekterych hracu ctu nadavky ze jsem lama a ruzne zamaskovane urazky za to jak hraju tzn.(lamo pouzivas martyrdom a pritom mas takovej lvl.,proc pri tomhle lvl.hazes nervovej granat?)Boze neni to moje vec?zajimal by me nazor jinych hracu s vyssim lvl. jestli se to stava i jim.me osobne toto chovani snechucuje a pak me hra nebavi.ta 100 zrejme pusobi psychologicky na nektere zavistivce kteri ji nemaji.mam snad mit ohled na nekoho kdo po me strili?vysoky lvl. je prome snamka vytrvalosti ne umu,protoze na frak muzete dostat od naprosteho zacatecnika.
BARTY

#2
Stranger

    Gunner Silver

  • Holky :)
  • 64 Příspěvků:
133
  • HLSW:Stranger
Offline
No nevím...tak vysoký lvl já ještě nemám...ale myslím si, že používání martyru (last standu...) při lvl vyšším jak 20 lamovina je...ať se to některým z Vás líbí nebo ne...Každý jsme nějak začínal, tak chápu, že u nižších lvl perky jako juger, ls, martyr..apod pomůžou, ale při takhle vysokým jako máš ty, to já za lamárnu považuji ;)...ale na druhou stranu respektuji pravidla serverů, kde hraji a když to tam je dovoleno, tak samozřejmě hráče nenapadám, akorát si zanadávám doma u compu ;)

#3
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
A já To vidím zase úplně jinak.
Mám nad 100 lvl, ale kvůli zábavě jsem schopný šáhnout do jakýchkoli perků.
Záleží s kým hraješ a kde hraješ. Pokud máš kolem sebe lidi, kteří jsou taky pro každou špatnost, tak se z toho může vyklubat dost legrace.

:fighting0061:
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#4
Stranger

    Gunner Silver

  • Holky :)
  • 64 Příspěvků:
133
  • HLSW:Stranger
Offline
Libu...tak samo, když jsi na serveru s lidma a domluvíte se, že si vezmete všichni martyr, juger a granátomet tak jako proč ne :agreed:

#5
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
Bohuzel Barty, je tu spousta lidi, co si neuvedomuje, ze COD ma urcitou nabidku perku, kterou muze libovolne vyuzivat.
Nedavno jsem na 54 potkal typa s Last standem... Bylo to snad po pul roce, nikdo tam tenhle perk nepouzil. A kdyz me zastrelil pistolkou, tak jsem se uprimne zasmal. Proste se mnou ten dotycny hrac totalne vycural. Myslel jsem si, ze je mrtvej a ono neee. Mrtvej jsem byl jaaa. :D

Podle meho nazoru je napadani hracu za pouzite perky jednoznacne v rozporu s pravidly 4gf.cz. Zakladnim pravidlem je "Respektuj ostatni hrace".

Co je lamarna a co je pro daneho hrace zabava? Kdyz z neho vypadne granat... Ja martyr nepouzivam, ale rozhodne bych se u toho bavil :D Stejne tak, kdyby se mi povedlo nekoho porazit Last standem.

Na zaver meho postu: Barty, pousmej se, hrej podle sebe... Za nejakych 60-70 let ti to bude uplne jedno.

Edit: Zapomel jsem poznamenat, ze ja jsem taky na serverech DS lama, DS lowka apod. :D

Příspěvek upravil Briki: 20.06.2011 - 09:37


#6
cleanerman

    Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
zdarec BARTY, je to jak říkáš - závist a nic než závist. Perky se používají různé podle typu hry. V sadku je martyr lamárna, ale na DM je to běžné, stejně jako stuny a pod. Hraji na všech serverech - DM, TDM i SAD a vždy si předělávám perky podle potřeby. Tak si z toho nic nedělej, tyto závistivce ignoruj a bav se hrou.

#7
Uban

    Recruit

  • Člen
  • 10 Příspěvků:
-7
Offline

Zobrazit příspěvekStranger dne 20.06.2011 - 06:12 napsal:

No nevím...tak vysoký lvl já ještě nemám...ale myslím si, že používání martyru (last standu...) při lvl vyšším jak 20 lamovina je...ať se to některým z Vás líbí nebo ne...Každý jsme nějak začínal, tak chápu, že u nižších lvl perky jako juger, ls, martyr..apod pomůžou, ale při takhle vysokým jako máš ty, to já za lamárnu považuji ;)...ale na druhou stranu respektuji pravidla serverů, kde hraji a když to tam je dovoleno, tak samozřejmě hráče nenapadám, akorát si zanadávám doma u compu ;)


Souhlasim s Tebou do posledniho slova ( to co je za .... je kazdeho vec ) - ti co pouzivaji tyhle "KINDR" perky - jsou jasni pacienti alias " NOOOOBY " - potrebujou lamarny pro zvyseni sveho skore - normalne by nebyli schopni bez techto prvku... a o skakani, se radeji nebavim :smile93[1]: :WTF:

#8
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline

Zobrazit příspěvekBARTY dne 20.06.2011 - 05:35 napsal:

čau

jsem prumerny hrac ani spatny ani perfektni nedavno jsem dosahnul lvl 100 ,do lvl 99 ok.,ale od ty stovky se stavam pomerne casto tercem nekterych hracu ctu nadavky ze jsem lama a ruzne zamaskovane urazky za to jak hraju tzn.(lamo pouzivas martyrdom a pritom mas takovej lvl.,proc pri tomhle lvl.hazes nervovej granat?)Boze neni to moje vec?zajimal by me nazor jinych hracu s vyssim lvl. jestli se to stava i jim.me osobne toto chovani snechucuje a pak me hra nebavi.ta 100 zrejme pusobi psychologicky na nektere zavistivce kteri ji nemaji.mam snad mit ohled na nekoho kdo po me strili?vysoky lvl. je prome snamka vytrvalosti ne umu,protoze na frak muzete dostat od naprosteho zacatecnika.

Souhlasím s tebou, že lvl 100 může vyvolat u řady hráčů závist a pak záměrně provokují. Jen bych dodal, že skutečně takto vysoký lvl neznamená, že je někdo super hráč. Přesně jak píšeš. Jen s tím mártyrem nemohu souhlasit. Od určitého lvl by to ten hráč měl " umět" i bez toho. Nicméně je na každém at posoudí sám zda " to" potřebuje. Pravidla užívání martyra bohužel dovolují. Nezbývá, než se s tím smířit. Nejvíc mě lidi s mártyrem štvou, když hrajem knife.

#9
Ice Golem

    Private 1st Class

  • Člen
  • 53 Příspěvků:
40
  • HLSW:Assassin
  • LocationČechy,Královéhradecký kraj
Offline
Souhlasím s Cleanermanem.Také si myslím že je to závistí;).100 lvl. není o tom jak to člověk umí,ale jak dlouho u toho vydrží,aby toho lvl. dosáhl.Můj názor je,že každý má svůj styl hry a ten je třeba respektovat.Ale na druhou stranu je třeba i respektovat pravidla serveru.Závistivé hráce ignoruj,jak říkal Clean a hraj si jak ti to vyhovuje(ovšem do určitých hranic):).

#10
Long Trang

    Recruit

  • Člen
  • 9 Příspěvků:
2
  • LocationHumenné, SVK
Offline
Ja sem jednou pouzival jenom tak pro srandu 3 fragy, Sonic Boom a Martylam...class pouze na granaty :D A kolik sem si toho vytrpel...az mi vcera pukli nervy a jaksi jsem obesel B3...diky Libunda :D

#11
HrochDavid

    Recruit

  • Člen
  • 10 Příspěvků:
0
Offline
Ono je to hlavně o tom, že za používání (skoro) 50% perků jste lamy ...
Máte DS, Jugger, Jammer, Claye, C4, RPG, Marty, LS, Squad, nebo Double tap a hned je z vás lama ...

#12
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
V kazdej classe mam na prvom perku RPG
Preto sa vzdy pytam, kde je problem ^_^? Beztak vystrelim RPG skor ako ten druhy vystreli z automatu. Statisticky dokazane!
Lama? Ale to snad nie ^_^ A ked lama, tak k obedu! Hmm lama rezne.... a najlepsie cernohorske!

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#13
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Online
Lidská závyst nezná hranic tak se uchylují k nadávkám a urážkám které do cod4 vůbec nepatří a na 4gf už teprve ne. :smile93[1]:
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#14
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Z urážek a označování za lamu kvůli perkům si už nic nedělám. Každý máme svůj styl hraní. Někdo používám martyho, někdo skáče a jiný zase kempí, prostě každý hraje tak, jak mu to vyhovuje. A pokud někdo neumí prohrávat, nebo neuvědomuje si, že je to jenom hra, tak ať to nehraje. Takže už se nestydím si do některých class na tdm, nebo dm brát 3x frag a martyho, když to server dovoluje. Jiná věc je SaD, tam si marty vypínám, protože u tohoto modu mi příjde trochu nefér, vzhledem k tomu, že máš jen jeden život na kolo, ale to je každýho věc.

#15
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Ignoruj závistivce..pokud budou nadále vůlgární..písni nějakýmu adminu,vždy se tu nějaký najde,on to vyřěší ;)
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#16
PetX

    Notepad rat

  • V.I.P Člen
  • 394 Příspěvků:
741
  • LocationSlovakia
Offline
Dnes som sa stal tercom utoku z dôvodu používania granátometu, celý enemy team mi nádával, ze som ubozák a mental a ze normalny a inteligentny clovek take nieco nepouzije, ja sa pytam preco nie? je to zbran ako kazda ina, je v ramci pravidiel 4gf a moznosti hry, tak preco by som nemal byt normalny ked ju pouzivam, asi som fakt ten "kreten" ked to nedokazem pochopit, niektory hraci zrejme neunesu ze ich zabijem granatometom :-)

#17
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
petx, zabit nekoho nadometem je na OW modu docela umeni.. ja ho naposledy zkusil na MW2 a mel jsem z nej neskutecnou radost :D

#18
PetX

    Notepad rat

  • V.I.P Člen
  • 394 Příspěvků:
741
  • LocationSlovakia
Offline
to bolo na 45-ke :-) zabijal som ich len nadometom a oni boli z toho cely mimo, potom mi nadavali ze som hrozny chudak a ze na ow by som taky borec nebol xD

PS: tak dobre som sa na ludskej "blbosti" uz dlho nepobavil, s akou radostou som ich zabijal a potom cital ich reakcie xD

Příspěvek upravil PetX: 5.08.2011 - 21:15


#19
Nighters

    Recruit

  • Člen
  • 5 Příspěvků:
-9
Offline
Lidi to není závist. Jestli někdo používá LS, granátomet, claymore, martydrom a RPG, tak toho člověka nechápu, jasně tyhle perky tam jsou a proto se mohou používat. Ale tyto perky mi kazí hru a nejen mě a sám je nepoužívám!!! A proč kazí hru, protože díky nim lehce přijdete ke killu, takové RPG nebo granátomet, stačí vystřelit jenom přibližně k nepříteli a je mrtev a to by se vám u normální palné zbraně nestalo. O claymorech a LS radši nemluvím, nemám tyto perky v lásce a měli by se zrušit tak jak je tomu i u promodu. Proč se v PRO turnajích nepoužívají, snad ani nemusím vysvětlovat.

Jsem tu teprve nováček na 4gf, hrál jsem na jiných serverech a hodně mě překvapil nervový plyn, nukleární zbraň atd. - už se mi hodně krát stalo že jsem hned na začátku mrtvý jen proto že někdo hodil atomovku, o čem je pak ta hra když ani nevylezu z respu, prosím zamyslete se proč hrajete COD4, je to o skillu (tím myslím run or go and kill - a ne žádné sit and wait) a ne o tom že si to někde zakempíte (na tomto serveru je velké množství kamperu, jinde jsem tolik nespatřil) a počkáte si na ty co to opravdu hrají. Představte si že každý by kempil a měl tyto perky, to by asi nikoho z vás nebavilo.
WHO DARES WINS

#20
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
takze podle tebe mame vsichni hrat s deaglem, AK nebo AKu nebo snipa... coz je predstava promodu, malokdo hraje na promodu s jinou zbrani.
Otazka perku je hodne diskutovana, jednomu vadi to, druhemu zase tamto. Napad zrusit jeden perk, prinese obrovskou odezvu a snahu zrusit jiny perk, coz je cesta ke hre bez perku. To ale tady nikdo nechce, zejmena nejvetsi stezovatele. Mnauu a jeho RPG, to nepotrebuje komentar. Last stand je taky spis pro pobaveni typu "hele, jak jsem s tebou vycural".
Napriklad Dejv v posledni dobe beha jen s hazecima nozema... Je to o vnimani hry jako zabavy, nikoliv jako simulatoru valky.

#21
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
Nighters: Problem je, ze si pravdepodobne nikdy nehral ziaden modovany server okrem promodov. Pokial vyzadujes bezperkovu hru, je tu prave ten promod (verzia 2.11 na serveroch #29, #33, #37). Nas modifikovany OpenWarfare mod je v podstate uplne ina hra ako povodny stock mod (zakladny mod dodavany s hrou). Mozno prave preto to negativum od teba. Bojim sa, ze sa ti nebudeme prisposobovat a vyhadzovat perky alebo hardpointy. Pokial vyzadujes zakladny mod, mame #18 a #28, kde je klasicky mod.

Dalej si treba uvedomit, ze aj "kempenie je styl hry". Ano, moja pametna veta ^_^ (a nie prva ^_^). Zvycajne polka ludi rushuje a polka kempi. Kazdemu co vyhovuje. NUKE? Su mapy, kde ti to nikto nehodi a potom su mapy, kde kazdy macka 6 aby sa zbavil nasyslenych bodov. Cim mensia mapa, tym pravdepodobnejsi utok pomocou NUKE. Alebo ked je 9:9 na SD, je takmer 100% sanca ze sa niekto pokusi dat NUKE. Su to takticke zbrane hromadneho nicenia.

Mimochodom, ako poznam kempy, tak vzdy na mape existuje asi 10 miest, kde zarucene niekoho najdes. Doporucujem granat a RPG. A kempa zmizne ^_^ Hlavne to RPG.

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#22
Nighters

    Recruit

  • Člen
  • 5 Příspěvků:
-9
Offline
Na serverech 18 a 28 jsem zatím nikoho neviděl hrát takže v tom nevidím řešení. Nepsal jsem, že se mi nelíbí všechny perky jen ty co jsem psal o post více, promiň ale takhle si hru nepřestavuji, jedno kolo mě sundá kempa, druhé kolo mě sundá nuke, třetí kolo ten paprskomet(nevím co to je, něco jako nuke) a tak to pokračuje, tak se mě nedivtem že mě to nebaví a rozhodně nechápu lidi co je to baví. Asi to tady pro mě není a vrátím se na starší servery, líbila se mi tu ta změna, jiné zvuky zbraní, ale zase mě odráží velké množství kamperu - tady to zašlo už za hranici kempení, kdy hráč ani neodejde z respu, hrůza a ne, že by to byl jen jeden hráč ale většinou to je skoro celý tým.
Házecí nože budiž, musíš mít nějakou mušku, aby jsi někoho trefil.
Dneska jsem hrál a vůbec mě to nějak nebavilo: 4 nuke za sebou pak asi 3 paprsky, do toho celý tým na respu. Asi tu nejsou tak kvalitní hráči, jak někde jinde, škoda protože se mi ten vzhled líbí.
WHO DARES WINS

#23
mizu

    Private 1st Class

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 57 Příspěvků:
141
  • LocationHodonín
Offline

Zobrazit příspěvekBARTY dne 20.06.2011 - 05:35 napsal:

čau

jsem prumerny hrac ani spatny ani perfektni nedavno jsem dosahnul lvl 100 ,do lvl 99 ok.,ale od ty stovky se stavam pomerne casto tercem nekterych hracu ctu nadavky ze jsem lama a ruzne zamaskovane urazky za to jak hraju tzn.(lamo pouzivas martyrdom a pritom mas takovej lvl.,proc pri tomhle lvl.hazes nervovej granat?)Boze neni to moje vec?zajimal by me nazor jinych hracu s vyssim lvl. jestli se to stava i jim.me osobne toto chovani snechucuje a pak me hra nebavi.ta 100 zrejme pusobi psychologicky na nektere zavistivce kteri ji nemaji.mam snad mit ohled na nekoho kdo po me strili?vysoky lvl. je prome snamka vytrvalosti ne umu,protoze na frak muzete dostat od naprosteho zacatecnika.

nic si stoho nedelej v kazde obci se najde nejakej zavistivej vul, ktery ti tu hru bude chtit zneprijemnit ,jdes si zahrat ty a ty vis s cim se ti hraje nejlipOdeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#24
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
Nightersi, me osobne taky megakemp nekterych hracu vadi, ale nic s tim neudelas. Rikat hned, ze tu nejsou kvalitni hraci, je dost silne. Nevim, ktery server mas vyslovene na mysli, ale OW je mod dost specificky. Navic pokud se k tomu pridaji custom mapy, tak se neni cemu divit. Spousta hracu tech 200map nezna, tak se nekde zakempi, protoze jinak je hraci, kteri mapy znaji nazpamet, proste prevalcuji.

Kazdy hrac, ktery je vyslovene pouhy kemper, se casem dostane do stadia, kdy zacne behat.

#25
Nighters

    Recruit

  • Člen
  • 5 Příspěvků:
-9
Offline
Já radši custom mapy nehraji, neboť ty mapy neznám a některé mě přijdou špatně navržené a za druhé tady mluvím spíše o origo mapách, kde se kempí ve velkém a dá se s tím něco dělat, vždyť když někdo kempí, tak po delší době shoří, jak jsem zde postřehl, tak by se čas než shoříš mohl třeba zkrátit. Jasně možná pár hráčů, kteří umějí hrát se tu najde v OW a na promodu jsou dobří hráči. (psal jsem o kvalitě hráčů na OW).
Možná že si myslíte, že jsem zastáncem promodu, já mám rád vysloveně HC a proto jsem přišel zde na 4gf. Hrával jsem a občas se vracím na gamepark, kde jsem hrál klanbáze HC HQ, který bohužel zrušili a teďkom se hraje ve velkém promód, na který jsem přešel, ale přece mám rád spíše HC, a proto jsem zde. Z promodu jsem si nějak převzal představu o omezení perku. Je to více o soubojích na blízko a o mušce a umění se zbraní.

Ti co mi tu dávají - rep. a asi zastávají perky a nerovný boj, když hraji a začnu kempit a používat hardpoint shop, tak se ti co používají nuke nebo co kempí začnou navážet, tak si ujasněte co vůbec chcete. Od zítřka začnu používat LS, granátomet, martyr a jugera, zakempím si to pěkně a budu posílat nálety, UAV ať je sranda a uvidíme koho to bude bavit, už se těším na vaše úsměvy :D

PS: A proč když už tu jsou takové šílenosti jako je nuke atd. nelze hned po respnutí hodit nad?
WHO DARES WINS

#26
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
uz aby sme nahodili ten Tactical mod :-)

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#27
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
je to o tom, ze se tu setkava spousta lidi s ruznymi hernimi styly, ruznym pojetim hry samotne. Tim je jasne, ze o konflikty neni nouze. OW mod se neustale vyviji, kazda nova zalezitost potesi jednu skupinu hracu, druhou skupinu nastve.

Co je lepsi? Stagnace nebo vyvoj? V prirode samotne jde vse cestou evoluce, proc ne COD? COD jako multiplayerova hra v zakladnim modu nema od jisteho okamziku hracum co nabidnout. OW jim nabizi zmenu a dalsi metu, za kterou jit. Nechces? Neber...

Hardpoint shop je zpestreni.. Mnohdy to pripomina atomovou valku, kdy je lepsi jit si uvarit kaficko a pockat dokud body nedojdou.
Omezeni hazeni nadu bylo z jedineho prosteho duvodu... 3 nady i se stunem hned na resp soupere. A nebyl to pouhy rozmar vedeni 4gf, bylo to na prani hracu samotnych.

Nightere, Openwarfare nabizi "neco navic"... je to zmena pro hrace jako jsi ty, ktery prisel z classic modu. Vetsina novych hracu na 4gf kouka na openwarfare s rozpaky, ale vetsina si zvykla a OW si nakonec i zamilovala.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních