Vracení LVL
RedBull...
10.02.2015
Omlouvám se ale nějakým způsobem se mi vymazala složka s modem..Prosím o vrácení LVLu 114-115
IP:93.89.107.96
GUID: 65d6db2a
Díky a předem se omlouvám za problémy..
Příspěvek upravil RedBull...: 15.02.2015 - 21:58
IP:93.89.107.96
GUID: 65d6db2a
Díky a předem se omlouvám za problémy..
Příspěvek upravil RedBull...: 15.02.2015 - 21:58
Libunda
16.02.2015
Ehm, ono není ani tak moc potřeba dávat "UP", jako spíš napsat požadavek do správné sekce !!
Protože pak se může stát, že si toho admin team nevšimne.
Nicméně hotovo.
Protože pak se může stát, že si toho admin team nevšimne.
Nicméně hotovo.


