Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Nereálné výskoky


5 odpovědí na toto téma

#1
ahoso

    Recruit

  • Člen
  • 4 Příspěvků:
3
Offline
Nevím jestli je to jen můj dojem ,ale v OpenWarfare mě trochu zaráží nastavení skoků. V jednu chvíli je tam 15-18 skákajících lidoopů kteří proskáčí přes celou mapu aniž by se unavili a zase nazpátek, jak v plošinovce Mario Bros. Myslím ,že to tu hru trochu dehonestuje. Mod je to nádherný, ale tohle z něho dělá bramboračku.Nešlo by s tím něco udělat? Díky

#2
Ovce

    Private 1st Class

  • Člen
  • 51 Příspěvků:
37
Offline
Ano je to trochu nerealné. Ale jde o to že u tohoto skákaní jsi někteří hrači udělali tvz. Klokan Style... (dá se naučit je sestřelovat :-D), a těm se tento nápad libit nebude.
Určitě jsem proto aby tam byl určity počet skoku po sobě. -> I když "Klokan Style" se dá naučit a asi by to bez neho nebylo ono :D
Odeslaný obrázekCall of Duty Player -> 4GameFusion Player -> OpenWarfare Player -> S&D and TDM Player

#3
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
takze, po 6-7 mesiacoch to tu mame znovu ^_^

Ano, mame povolene vyskoky na OW. A z historickych dovodov to tak aj ostane. Tato vlastnost sa urcite nebude menit.
Problem nie je vo vyskokoch, ale v tom, ze hraci su na to nauceni. Tuto vlastnost nemozeme vypnut. Pretoze okrem dvoch (troch-piatich) mame na krku vzburu o desiatkach hracov, ktori tu hravaju podstatne dlhsie. Co sa nam raz stalo, omylom to bolo vypnute na jednom OW servery. To co nastalo, sa nedalo prehliadnut (prepocut/neprecitat). Takze experimenty s vypinanim skokov sa nekonaju.

Dajake dalsie otazky? ^_^

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#4
Ovce

    Private 1st Class

  • Člen
  • 51 Příspěvků:
37
Offline
Říkám "Klokanům" se to nelibí :D A když o tom začínám přemyšlet i mě by se to nelíbilo protože skáču jak Magor :D
Odeslaný obrázekCall of Duty Player -> 4GameFusion Player -> OpenWarfare Player -> S&D and TDM Player

#5
Guest_Ibiza_*

  • Host
Offline
Tyhle skoky jsou + takže proč by se to měnilo. :)

#6
Knight (Shane)

    Private 1st Class

  • Člen
  • 51 Příspěvků:
14
Offline
na OW bych to nechal už je to proste mod jaký je a je hodne dobrý ale ten nový co má být ten katikal mod bo jak se tomu nadává, tak tam bych ty skoky dcl dost výrazne ošetřil když to má být co nejreálnější :). jen je škoda že na něj neni čas :) ale kdo si počká ten se dočká ! :)
Hra je pro zábavu a ne pro rozpravu.
Usmívej se a pomáhej, až ti bude nejhůř pomoc a usměv oceníš také!





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních