←  Open Warfare - Request for return LvL

For Gamers Fusion

»

Navrácení levelu

, uživatelova fotka Snek 29.11.2015

IP: 86.63.211.58

pb guild: 3aa15f9d4cdf10f77ff341941f8b520b

Prosím o navrácení lvl, :-) upgradoval sem na win10 a myslel jsem si že mi level nezmizí :(

Level cca: 50 >

Předem děkuji :)
Odpovědět

, uživatelova fotka oNkA 29.11.2015

lvl cca 50 ? to nemusíš chtít vracet to máš během chvilky nahrané :)
Odpovědět

, uživatelova fotka Snek 29.11.2015

to jo, ale já to nehraji moc často takže by to trvalo :D
Odpovědět

, uživatelova fotka Snek 29.11.2015

Bude mi vrácen nebo ne?
Odpovědět

, uživatelova fotka Lameduck 29.11.2015

Ahoj, level 50, to máš za chvíli nahrané zpět :-)
Odpovědět

, uživatelova fotka Snek 2.12.2015

neee :D tak díky no :(... uz sem mel i asi 2x 80level jako Kedarot... ale nechtelo se mi zadat :D
Odpovědět

, uživatelova fotka TeRmIxXx 2.12.2015

nechce se mu žádat o 80lvl, ale o 50 žádá....
Odpovědět

, uživatelova fotka Snek 2.12.2015

no protoze uz sem tolikrat prisel o level, ze uz sem se konecne rozhodl pozadat :D :D
Odpovědět

, uživatelova fotka Lameduck 2.12.2015

A proč tedy žádáš o level 50, když jsi měl i 80? :-) Protože kdyby jsi požádal o ten level 80... to už by stálo za to vracet :-)
Odpovědět

, uživatelova fotka Snek 5.12.2015

:D protoze sem líny prase, az ted sem se k tomu odhodlal :D... ale to je jedno stejne to moc nehraju :)
Odpovědět