Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Navrácení levelu


9 odpovědí na toto téma

#1
Snek

    Recruit

  • Člen
  • 8 Příspěvků:
1
Offline
IP: 86.63.211.58

pb guild: 3aa15f9d4cdf10f77ff341941f8b520b

Prosím o navrácení lvl, :-) upgradoval sem na win10 a myslel jsem si že mi level nezmizí :(

Level cca: 50 >

Předem děkuji :)

#2
oNkA

    Private

  • Člen
  • 26 Příspěvků:
39
Offline
lvl cca 50 ? to nemusíš chtít vracet to máš během chvilky nahrané :)

#3
Snek

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
1
Offline
to jo, ale já to nehraji moc často takže by to trvalo :D

#4
Snek

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
1
Offline
Bude mi vrácen nebo ne?

#5
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Ahoj, level 50, to máš za chvíli nahrané zpět :-)

#6
Snek

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
1
Offline
neee :D tak díky no :(... uz sem mel i asi 2x 80level jako Kedarot... ale nechtelo se mi zadat :D

#7
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
nechce se mu žádat o 80lvl, ale o 50 žádá....
Odeslaný obrázek

#8
Snek

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
1
Offline
no protoze uz sem tolikrat prisel o level, ze uz sem se konecne rozhodl pozadat :D :D

#9
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
A proč tedy žádáš o level 50, když jsi měl i 80? :-) Protože kdyby jsi požádal o ten level 80... to už by stálo za to vracet :-)

#10
Snek

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
1
Offline
:D protoze sem líny prase, az ted sem se k tomu odhodlal :D... ale to je jedno stejne to moc nehraju :)





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních