Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Notice-odpojení od serveru


15 odpovědí na toto téma

#1
Vogriss

    Private

  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline
Dobrý den stáhl jsem si CoD4 opatchoval jsem ho a nainstaloval PunkBuster..CD-KEY mám z internetu a v banlistu jsem ho nenašel.Prosím o radu FOTO níže...


Todle to napíše když se připojim na server..
[attachment=792:CoD4.png]


Po 2 vteřinách mě to kopne a napíše toto...
[attachment=793:CoD4 2.png]


Předem děkuji za pomoc.. :success: :-)
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

#2
Guest_Ibiza_*

  • Host
Offline
To name Spamming nechápu ale to Stealing znamená že máš nick který již někdo používá a má ho zaregistrovaný (pravděpodobně). Takže si zkus změnit nick (Console - /name xxxxx) a uvidíš... Kdyby to šlo tak si ten nick potom taky musíš registrovat - do chatu !registernick :dunno:

Příspěvek upravil Ibiza: 2.08.2011 - 19:13


#3
Vogriss

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline
Změnil jsem si nick na takovej kterej určitě NIKDO! nemá..=D ale pořád to hází stejnou chybu..:( :rulet: asi mě počítače nemaj rádi.. :smile93[1]:
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

#4
Guest_Ibiza_*

  • Host
Offline
Tak to fakt nevim.. 1) Rozhodně počkej na to až ti odpoví někdo zkušenější (někdo kdo stím umí). 2) Možná reinstall PB?? Ale jak říkám počkej na tu odpověď od těch co stim umí!! :)

#5
Vogriss

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline
Teď to dokonce napsalo Global ban...:-(
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

#6
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Jediný co mě napadá, že asi bude problém s PB :/ Zkus ho přeinstalovat. Možná bych ještě zkusil i jiný cd-key.

#7
Vogriss

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline
cd-kEY už jsem zkoušel snad 4...A PB jsem instaloval,auktoalizoval a všechno co s tím snad jde..=D a CoD už jsem taky 4x přeinstaloval a pořád nic nevím co dělám špatně a to jsem se tak těšil mám nový notes že si konečně zahraju nějakej MP.. :character_28:
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

#8
Vogriss

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline
Tak asi už to je v pohodě,hrál jsem si s tím celou noc googloval a tak a kolem 5 ráno jsem se připojil a šlo to byl jsem tam sám :D tak snad nezačnu mít další problémy jako ostatní že je to po 10 minutách kickne.. :kolobok_addon_gamer:
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

#9
Vogriss

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline
Aha tak je to tady asi po půl minutě mě to kicklo a todle napsalo :kolobok_addon_wall:
[attachment=794:Bez názvu.png]
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

#10
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2230
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
V první řadě pokud to opravdu myslíš vážně a budeš chtít hrávat CoD4 a bude tě to bavit, tak si raději pořiď originální kopii hry. Za prvé se vyhneš veškerým problémům, které jsou s tímto spjaté (ban bez tvého přičinění a jiné..). Dnes už nestojí mnoho a místo pár krabiček cigár nebo bez pár návštěv McDonald's se obejdeš a do budoucna máš klid. Originálka stojí cca 300kč a to není moc.

No a k tvému problému:
předpokládám z té chyby co ti to píše, že jsi ocrackoval iw3mp.exe a hází ti to chybu.

Zde máš originál soubor a tím přepiš stávající

Soubor ZDE

#11
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
dovolim si doplnit, ze ta PB hlaska na prvnim screenu se zobrazuje snad kazdemu hraci... je to pouhe upozorneni punkbusteru, nikoliv tvuj prohresek.

#12
Vogriss

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline
Dík moc ten crack funguje..:) PS : nekouřim a McDonald's sem neviděl od základky.. :biggrin3:
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

#13
Arcas

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 284 Příspěvků:
224
Offline
Vogriss to není crack ale originální soubor.
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

Odeslaný obrázek

#14
Vogriss

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline
Detail.. :bleh:
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“

#15
Ovce

    Private 1st Class

  • Člen
  • 51 Příspěvků:
37
Offline

Zobrazit příspěvekVogriss dne 3.08.2011 - 00:31 napsal:

Teď to dokonce napsalo Global ban...:-(

Pokud ti to napsalo toto tak někdo používal stejny CD-key a někdo mu na offcilním serveru dal ban.
Doporučuji jsi koupit Orginal

A k tomu Corupted zks jsi stáhnout jinou instalaci :D, mě to taky dělalo :)

Příspěvek upravil Maršál Koněv: 3.08.2011 - 12:47
Porušení pravidel 4GF.cz!

Odeslaný obrázekCall of Duty Player -> 4GameFusion Player -> OpenWarfare Player -> S&D and TDM Player

#16
Vogriss

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 21 Příspěvků:
1
  • LocationHradec Králové
Offline

Zobrazit příspěvekOvce dne 3.08.2011 - 12:43 napsal:

Pokud ti to napsalo toto tak někdo používal stejny CD-key a někdo mu na offcilním serveru dal ban.
Doporučuji jsi koupit Orginal

A k tomu Corupted zks jsi stáhnout jinou instalaci :D, mě to taky dělalo :)


už to šlale.. :) ale jinak dík.. :kolobok_addon_gamer:
Odeslaný obrázek
Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl:
„Člověk. Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.“





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních