←  Open Warfare - Request for return LvL

For Gamers Fusion

»

žadam o vracení levelu

Locked

, uživatelova fotka FreeZer 29.12.2015

Žádam o vracení levelu, měl jsem level 141. Level mi byl odebrán kvůli pernament banu .Dostal jsem pernament ban a myslím , že to byl dostatečný trest a proto žádam o vrácení levlu zpět.Už se to nebude opakovat. Děkuji FreeZeR
IP adresa:90.178.59.167
PB guid:7691b3d5
Odpovědět

, uživatelova fotka Lameduck 29.12.2015

Hotovo. Level ti odebrán nebyl, ale změnil jsi cd klíč, proto jsi přišel o level.
Odpovědět

, uživatelova fotka FreeZer 29.12.2015

dik§
Odpovědět
Locked