Žádam o vracení levelu, měl jsem level 141. Level mi byl odebrán kvůli pernament banu .Dostal jsem pernament ban a myslím , že to byl dostatečný trest a proto žádam o vrácení levlu zpět.Už se to nebude opakovat. Děkuji FreeZeR
IP adresa:90.178.59.167
PB guid:7691b3d5
Vítejte na For Gamers Fusion
![]() |
Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
|
Guest Message by DevFuse
1 uživatelů si čte toto téma
0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních


Téma je zamčeno
Zpět nahoru









