Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

pls unban Toxiika :)))


14 odpovědí na toto téma

#1
Toxiik-

    Recruit

  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-8
Offline
zdar chtel bych poprosit o unban

guid: f696db34

dostal jsem to za obchazeni banu a to jsem si koupil ten den cod a hned sem dostal ban tak by sem chtel aby jste mi ho zrusily :-) dekuji



Toxiik-

#2
Ovce

    Private 1st Class

  • Člen
  • 51 Příspěvků:
37
Offline
Jak se dívam nejdřív jsi měl ban za Vulgaritu na Adminy
(číslo:334401-jmeno:Toxiik-PB Guid:ed4f4e00 typ:Ban banovano:18.07.2011 - 15:13 ( N/A ) do kdy:permanent důvod:Vulgarita (by Peter)
A pote jsi obcházel ban tak jsi dostal ještě jeden ....
(číslo:335783-jmeno:Toxiik-PB Guid:f696db34 typ:Ban banovano:21.07.2011 - 13:13 ( N/A ) do kdy:permanent důvod:obchazeni BANu (by Lachy)

Nevím jesli máš šanci pod dvou Perma Banech :(
Odeslaný obrázekCall of Duty Player -> 4GameFusion Player -> OpenWarfare Player -> S&D and TDM Player

#3
Toxiik-

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-8
Offline

Zobrazit příspěvekOvce dne 4.08.2011 - 18:51 napsal:

Jak se dívam nejdřív jsi měl ban za Vulgaritu na Adminy
(334401-Toxiik-ed4f4e00 typ:Ban banovano:18.07.2011 - 15:13 ( N/A ) do kdy:permanent důvod:Vulgarita (by Peter)
A pote jsi obcházel ban tak jsi dostal ještě jeden ....
(335783-Toxiik-f696db34 typ:Ban banovano:21.07.2011 - 13:13 ( N/A ) do kdy:permanent důvod:obchazeni BANu (by Lachy)

Nevím jesli máš šanci pod dvou Perma Banech :(

a to jsij vzal kde ze sem nadaval adminum ??

#4
Ovce

    Private 1st Class

  • Člen
  • 51 Příspěvků:
37
Offline
http://135.4gf.cz/echelon/pubbans.php

Pokud jse dívam to Obchazení souhlasí souhlasí z PB Guid ...

EDIT: Omlouvam se Koněvovy že mu fušuju do řemesla :D
Odeslaný obrázekCall of Duty Player -> 4GameFusion Player -> OpenWarfare Player -> S&D and TDM Player

#5
Toxiik-

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-8
Offline

Zobrazit příspěvekOvce dne 4.08.2011 - 18:54 napsal:

http://135.4gf.cz/echelon/pubbans.php

Pokud jse dívam to Nadavání Adminum souhlasí z PB Guid ...

az nato ze byla vypnuta b3 nebo co to je a nadavalo tam vice lidi napr SCOPER nebo dEjwO (dwj.)

#6
Ovce

    Private 1st Class

  • Člen
  • 51 Příspěvků:
37
Offline

Zobrazit příspěvekToxiik- dne 4.08.2011 - 18:56 napsal:

az nato ze byla vypnuta b3 nebo co to je a nadavalo tam vice lidi napr SCOPER nebo dEjwO (dwj.)

Pokud byla vypla B3 tak je to možné, ale pokud nemájí ban oni tak to znamená že Admin viděl jen tebe.. // Nebo dorazil jen Screen kde ty nadáváš ...
Odeslaný obrázekCall of Duty Player -> 4GameFusion Player -> OpenWarfare Player -> S&D and TDM Player

#7
Toxiik-

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-8
Offline

Zobrazit příspěvekOvce dne 4.08.2011 - 18:59 napsal:

Pokud byla vypla B3 tak je to možné, ale pokud nemájí ban oni tak to znamená že Admin viděl jen tebe.. // Nebo dorazil jen Screen kde ty nadáváš ...

dostali BAN aji oni to se neboj.... koukal jsem se a oba dosali ban jeden dostal PERMA a druhej na nekolik dnu...

#8
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2230
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
přijď za měsíc a uvidím co se dá dělat.

#9
bb~Domek

    Lance Corporal Silver

  • Člen
  • 140 Příspěvků:
26
  • LocationBeroun
Offline
Kupovat CoD?Neblázni..

#10
bb~Domek

    Lance Corporal Silver

  • Člen
  • 140 Příspěvků:
26
  • LocationBeroun
Offline
Taky se Omlouvam že sem píši..Ale řekněte mi kdo z vás si v dnešní době Internetu koupil Call of Duty..?Řek bych že tak 8 z 10 lidí..A k tomu ještě 2krát..?Cože jenom kvůli tomu že má BAN na 4GF si koupí druhou Origošku..Jak se zmiňoval v Livechatu..Toto mi trochu hlava nebere..Bud to hodně nechápu nebo to je velká blbost..

#11
Toxiik-

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-8
Offline

Zobrazit příspěvek>Tfp<-Domek dne 4.08.2011 - 20:13 napsal:

Taky se Omlouvam že sem píši..Ale řekněte mi kdo z vás si v dnešní době Internetu koupil Call of Duty..?Řek bych že tak 8 z 10 lidí..A k tomu ještě 2krát..?Cože jenom kvůli tomu že má BAN na 4GF si koupí druhou Origošku..Jak se zmiňoval v Livechatu..Toto mi trochu hlava nebere..Bud to hodně nechápu nebo to je velká blbost..

co to zase meles ? omg koupil jsem si po prve hru a ty si myslis ze jsem tak bohatej ze mam na hry ?

#12
bb~Domek

    Lance Corporal Silver

  • Člen
  • 140 Příspěvků:
26
  • LocationBeroun
Offline
Citace:

doufam ze jo protoze sem ani nevedel ze ho mam a koupil jsem si new codko a najednou mam taky ban :// tak sem se kouknul a hend 2x sem tam

A jestli bylo 2x z tvých quidů uděleno BAN tak nevim co tu řešíš..To taky mohu napsat že sem si Koupil CoD i když mi tu všichni znají..Vim že sem stebou hrál..Tak nevím co děláš..;)

#13
Toxiik-

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-8
Offline

Zobrazit příspěvek>Tfp<-Domek dne 4.08.2011 - 20:18 napsal:

Citace:

doufam ze jo protoze sem ani nevedel ze ho mam a koupil jsem si new codko a najednou mam taky ban :// tak sem se kouknul a hend 2x sem tam

A jestli bylo 2x z tvých quidů uděleno BAN tak nevim co tu řešíš..To taky mohu napsat že sem si Koupil CoD i když mi tu všichni znají..Vim že sem stebou hrál..Tak nevím co děláš..;)
ja nevim co ty tady resim .... mel sem nakej cd.key ten prvni ed4f4e00 tak to jsem mel od nekoho ten key a je zabanovanej na GV za Wallhack ... a neni muj a ja sem si koupil origo a hned dostanu ban na 4gf jako me to nevadi ale rad by jsem si tady zahral a ani jsem nevedel ze mam ban na ed4f4e00

#14
Toxiik-

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-8
Offline

Zobrazit příspěvekMaršál Koněv dne 4.08.2011 - 19:18 napsal:

přijď za měsíc a uvidím co se dá dělat.
proc az za mesic ??

#15
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2230
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
>Tfp<-Domek: ZNAŠ PRAVIDLA TÉTO SEKCE!!! Pokud ne tak si je okamžitě přečti!





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních