Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Unban


6 odpovědí na toto téma

#1
sas

    Recruit

  • Člen
  • 7 Příspěvků:
-5
Offline
Haló Dostal jsem zakázán pro údajné podvodníky , ale nemám používat cheaty mít demo nahrávku v případě potřeby mohu poskytnout .Prosím unban . Předem se omlouvám za gramatiku , pokud se něco pokazí. Musíte použít tlumočníka. PB-guid: 66db3457 IP:5.251.106.134

#2
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Ahoj, také máme pár tvých nahrávek. Podle nich jsi cheat používal, proto unban zamítám.

#3
sas

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 7 Příspěvků:
-5
Offline
Ahoj. Už jste změnili svůj názor na mě demo nahrávka podat osobně nebo bezsmyssleno jsem ztrácet svůj čas ?
Chápu, že můj styl hry je podobný podvádění, ale všichni lidé mají právo dělat chyby. A skutečnost, že si myslí, že jsem pomocí WH že se mýlí. Nechci používat cheaty. Ne tak jsem se zhoupl až 92 lvl ji rychle ztrácí. Je smutné, že v naší době banyat i na to, co někteří hrát lépe než ostatní. Nicméně, pokud vaše rozhodnutí je konečné a vy nehochetsya se s tím vyrovnat, já to chápu. Demo nahrávky, které máte, nejsou kompletní, mohu poskytnout v plné míře. Já byl zraněn, když jsem volal podvodník, ale jsem nepoužil nic. Zvlášť, když člověk používá WH nemůže ignorovat skutečnost, že vždycky vidí reflexu je spuštěna.
Omlouvám se za to, že tolik napsal , jen chtějí spravedlnost , proč bych měl být zakázáno bezdůvodně .

Příspěvek upravil sas: 22.03.2016 - 07:36


#4
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Nemáš ban za wh, ale za použití norecoil. Dema která jsou zde na fóru v topiku máme doplněná i o naše vlastní, kde je vidět jak používáš cheat norecoil.

#5
sas

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 7 Příspěvků:
-5
Offline
Stál jsem dva perk je dvonoy výstřel a pevnou ruku.
Pokud se domníváte, a neberou tyto dva FAMAS zvednout a kontrola

Příspěvek upravil sas: 22.03.2016 - 09:31


#6
sas

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 7 Příspěvků:
-5
Offline
Zde jsou dvě dema
http://www21.zippysh...odJNl/file.html
http://www87.zippysh...XlKoQ/file.html
Kde jste tam našli norecoil ?

#7
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Protože se nedokážeme shodnout, jestli toto lze, nebo nelze z dema poznat a na wh jsou dema neprůkazná, dáváme unban.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních