Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Oživení 4FG


78 odpovědí na toto téma

#1
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline
Dobrý den , chtěl bych vás poprosit o pomoc

Možná jste si zde všimly úpadků hráčů.

Chtěl bych vás požádat zda li máte nějaký nápad jak to tu oživit aby to tu neumřelo ?

Komunita je tu fajn a doufám že se tu shromáždí co nejvíce nápadu které by se daly skloubit do hromady a celkově by to přitáhlo lidi .


Děkuji všem co sem napíší nějaký nápad či připomínku .
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#2
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline
Mohlo by se udělat, že třeba 1 den v týdnu budou zpřístupněný všechny zbraně a byla chyba zrušit eventy. Co mód poslední vyhrává. Jmenuje se to battle roale. Přidat nový zbraně? Nebo některý vyměnit. A MP7 až od lvl 200. )) Ale to by zas byl odliv. Tak MP7 od lvl 20. A na 52 zavést těžký antikemp.

Příspěvek upravil CoRoNeR___wtf: 14.08.2018 - 21:34


#3
Tazik 306

    Private

  • Člen
  • 28 Příspěvků:
51
Offline
Ono by to chtelo se i zamyslet treba nad veci, proc je upadek hracu. Treba je duvodem tim ze uz nemaji cas a jsou nekde jinde. Viz treba ja. Byval jsem pred hodne dlouhou dobou vareny peceny u codka, hlavne na 4GF, pak jsem presel na ROTU na jiny server,protoze me zombici chytli vic, a tam byvalo strasne moc hracu a paradni rezba. Hlavne se tam hralo opravdu tymove.Tim samozrejme neshazuji 4GF. Jenze prisla doba kdy jsem zacal jinak premyslet a od doby co nejsem studentem stredni skoly ani ucnaku jsem prehodnotil sve priority zivota na uplne jiny zebricek a jiz CODko jsem nehral ani nepamatuji. Cimz chci rict asi toto: Spoustru hracu mohlo odejit na jine servery coz je jedna z moznosti, druha z moznosti je ze pri dnesnim vyberu pc her a konzoli atd muzou hraci tvrdnout u jinych her, treti moznosti a to bych rekl ze je i hodne pravdepodobne, spousta studentu a deti co hravala odesla do realneho zivota,protoze proste prehodnotily jako ja sve zivotni priority a proste uz na blbosti typu pc hry nemaji cas. A vim ze tu na serveru bylo i hodne dospelych lidi co uz meli rodiny atd,ale treba proste se uz vice venujou svym ditkam,rodinam a jinym vecem a jeste navic kdyz je leto, kdo by chtel sedet u pocitace a parit se doma. Zkusil jsi treba i premyslet nad timhle a jit do jadra veci, ze treba i zmena na oziveni by nepomohla? Tim samozrejme to nemyslim ve zlem,ale zkus se zamyslet nad timto a treba zjistis ze proste lidi uz nemaji na hrani her cas a opravdu nepomuzou ani kdovijake zmeny.

#4
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline
A jinak pane Uzillino. Vašeho úpadku jsem si všiml při své první hře tady. Je to tak 6 let. "-) A co takhle něco za něco. Kolik lidí tu poslalo prachy na provoz 4gf, Vás nevyjímaje.

Příspěvek upravil CoRoNeR___wtf: 14.08.2018 - 21:37


#5
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline

Zobrazit příspěvekTazik 306 dne 14.08.2018 - 21:17 napsal:

Ono by to chtelo se i zamyslet treba nad veci, proc je upadek hracu. Treba je duvodem tim ze uz nemaji cas a jsou nekde jinde. Viz treba ja. Byval jsem pred hodne dlouhou dobou vareny peceny u codka, hlavne na 4GF, pak jsem presel na ROTU na jiny server,protoze me zombici chytli vic, a tam byvalo strasne moc hracu a paradni rezba. Hlavne se tam hralo opravdu tymove.Tim samozrejme neshazuji 4GF. Jenze prisla doba kdy jsem zacal jinak premyslet a od doby co nejsem studentem stredni skoly ani ucnaku jsem prehodnotil sve priority zivota na uplne jiny zebricek a jiz CODko jsem nehral ani nepamatuji. Cimz chci rict asi toto: Spoustru hracu mohlo odejit na jine servery coz je jedna z moznosti, druha z moznosti je ze pri dnesnim vyberu pc her a konzoli atd muzou hraci tvrdnout u jinych her, treti moznosti a to bych rekl ze je i hodne pravdepodobne, spousta studentu a deti co hravala odesla do realneho zivota,protoze proste prehodnotily jako ja sve zivotni priority a proste uz na blbosti typu pc hry nemaji cas. A vim ze tu na serveru bylo i hodne dospelych lidi co uz meli rodiny atd,ale treba proste se uz vice venujou svym ditkam,rodinam a jinym vecem a jeste navic kdyz je leto, kdo by chtel sedet u pocitace a parit se doma. Zkusil jsi treba i premyslet nad timhle a jit do jadra veci, ze treba i zmena na oziveni by nepomohla? Tim samozrejme to nemyslim ve zlem,ale zkus se zamyslet nad timto a treba zjistis ze proste lidi uz nemaji na hrani her cas a opravdu nepomuzou ani kdovijake zmeny.
Kdo chce hrát a má rád COD4, tak si na něj čas najde. Lidi chtějí asi hrát hry, co vypadají jako v film v kině. Tohle já obětuju hratelnosti této hry.Pro mě je to top hra a nepřestanu hrát jen kvůli lepší grafice moderních her. Koupil jsem si Hall 3000 kvůli PUBG. Ale tak kemperskou hru jsem nezažil ani na serveru 52. Pro mě je 4 nesmrtelná.

#6
Tazik 306

    Private

  • Člen
  • 28 Příspěvků:
51
Offline

Zobrazit příspěvekCoRoNeR___wtf dne 14.08.2018 - 21:27 napsal:

Kdo chce hrát a má rád COD4, tak si na něj čas najde. Lidi chtějí asi hrát hry, co vypadají jako v film v kině. Tohle já obětuju hratelnosti této hry.Pro mě je to top hra a nepřestanu hrát jen kvůli lepší grafice moderních her. Koupil jsem si Hall 3000 kvůli PUBG. Ale tak kemperskou hru jsem nezažil ani na serveru 52. Pro mě je 4 nesmrtelná.

To sice ano,ale jak jsem psal, nemusi se jednat jen o to ze lidi sedivaji u jinych her,ale spis treba jak jsem psal-Maji rodiny,deti atd atd atd. A treba uz je codko tak netahne a venuji se jinym vecem v zivote.

#7
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline

Zobrazit příspěvekCoRoNeR___wtf dne 14.08.2018 - 21:21 napsal:

A jinak pane Uzillino. Co něco za něco. Kolik lidí tu poslalo prachy na provoz 4gf, Vás nevyjímaje.
To je další věci co jsem navrhl Blue stars , že Sponzoři by měly za dar co poslaly , nějaké výhody přesněji více zbraní a kdyby bylo na mě tak bych chtěl aby měly možnost banovat hráče s WH samozřejmě s důkazem na forko.(všichni víme že pokud na server dojde whčkář a není se kde dopsat aby tam někdo došel a zabanoval ho tak hodně lidí se odpojí, proto bych chtěl když by ta situace nastala tak aby sponzor mohl zakročit )
Samozřejmě pokud by toho někdo zneužíval tak by byl potrestaný on .
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#8
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline
Já už jsem tu taky psal, že by hráči, co tu jsou často měli možnost mít nějaký pravomoce a částečný přístup do ACP.

#9
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline
zas tak jsem to nemyslel aby tam měly přístup ale aby byly nějaký ověření hráči co těch podvodníku nachytaly dost aby měly pravomoc WHčkaře zabanovat na více jak 30min jelikož za 30 min pokud není žádný admin online tak se nevyřeší vůbec nic .
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#10
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline

Zobrazit příspěvekUzilino ♂ dne 14.08.2018 - 21:46 napsal:

zas tak jsem to nemyslel aby tam měly přístup ale aby byly nějaký ověření hráči co těch podvodníku nachytaly dost aby měly pravomoc WHčkaře zabanovat na více jak 30min jelikož za 30 min pokud není žádný admin online tak se nevyřeší vůbec nic .
Já jich chytil za poslední dobu 20.

#11
papuca rulez

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
245
Offline
Ahoj,pro oživení 4GF je jediný zpusob, a to je ten aby přidali zpět eventy s perky :kolobok_addon_gamer:

#12
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline
Moje návrhy jsou třeba :

Upravení základních skinu zbraní (vybralo by se ve vedení dejme tomu 2-4 varianty a na fórku by proběhlo hlasování)

Na sad ty modré kufříky s challange přidat a poupravit aby bylo reálné to za to 1 kolo stihnout udělat

Kolem vánoc udělat Klan wary

Přidat do shopu zbraně které by se daly koupit

Pro Sponzory přidat zbraně od každé klasy

Dělat dejme tomu jednou týdně FFA event o body do shopu

A samozřejmě někoho pověřit aby se věnoval FB dával tam info s tím navazuje nějaká reklama ať už na zahraničních fórech o hrách apd
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#13
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline

Zobrazit příspěvekpapuca rulez dne 14.08.2018 - 21:56 napsal:

Ahoj,pro oživení 4GF je jediný zpusob, a to je ten aby přidali zpět eventy s perky :kolobok_addon_gamer:
To jsem psal já.

#14
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Online
Uzilino napady to jsou zajimave,neco z toho bych byl i schopen provest ale vetsina je problem a to ten ze ja ovladam programovani codka ale vetsina je potreba grafik na skiny pote nekdo kdo ovlada jine programovaci jazyky ja to ovladam jen povrchove hlavne php a python a v ramci novych zbrani jedine clovek kdo umi modely pro codko a nakonec nekdo kdo umi nastavovat weapon soubory bohužel nevim jestli by se dotoho R3 nejak aktivne zapojil ale asi moc ne

#15
Witík

    Ten hodný

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 308 Příspěvků:
384
  • LocationPísek
Offline
Ač to říkám nerad, tak tohle je prostě už minulost.. Kluci můžou vymýšlet kopu nových věcí ale ty lidi se už nevrátí. Podívej se kolik dřív bylo plných serverů globálně..
- Je to 11 let stará a i ta nejlepší písnička se časem oposlouchá.
- Konkurence nových her..
- Vývoj modu prošel několika fázemi a každý měl tu svou. Bylo to vidět i na komunitě, jak se časem měnila (Spousta lidí hrála klasiku a po ow odešla ale spousta přišla)
- Každý dospívá a nemá čas den co den sedět u pc


Já si myslím, že jediná možnost, jak to alespoň trochu oživit.. Obepsat staré známe z 4gf co už třeba nehrají.(ICQ, Skype, xfire, steam, facebook, TS.) A zeptat se jich jestli si občas nechtějí zahrát..
Žádné nové módy, zbraně nebo nějaké eventy sem asi nikoho nenalákají (aspoň mě)


Ale ve finále se stejně na jeden večer zaplní jeden dva servery a druhý den už přijde ani né polovina.. Sám bych si rád zahrál ale bez těch lidí to nejde :)

#16
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
I sebekrasnejsi zenska te omrzi , kdyz ji budes ..... kazdy den.


#17
Witík

    Ten hodný

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 308 Příspěvků:
384
  • LocationPísek
Offline
A vidíš, i oživení umřelo :D

#18
PaPe3

    Gunner Gold

  • Sponzor Bronz
  • 93 Příspěvků:
0
Offline
Jak to poslocham tak opet prijdeme o vse co jsme nahrali a zbude jen hrstka vyvolenych kteri budou moc delat vse. Je to porad dokola. Je smutne jak nekteri co si rikaji admini (coz by meli jit prikladem)nehrajou fer a meri kazdeho jinym metrem. Viz vcera Papi mne upozornil ze strilim jen na respu, ale tim jsem chtel upozornit na ty druhe, kteri tak hrajou porad a snema se nic nedeje i kdyz na ne upozornuji jsem ten nejvetsi ubozak a hele najednou se to obratilo proti mne. Pokud budete propagovat tuto politiku stale dal, ze admin=BUH a jemu se preci nemuze nic stat, tak ten odliv lidi bude stale. Uz slysim vase reakce, ale za ty roky jsem si na to uz zvyknul. Doufam ze to zase nejaky chytrolin smaze, nebo zamkne jako vzdy. Veskera kritika neni dobra.

#19
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Online
PaPe3 docela by mne zajimalo kdo co smazal jakou kritiku vuci adminum nicmene k veci 4GF se pomalu blizi ke svemu konci bohužel ale dochazí finance aktualne to pojede asi tak +- pul roku pak bude konec

#20
OHMS4EWER®

    Private

  • Člen
  • 33 Příspěvků:
14
Offline
ja tu uz znacnu dobu nehram. dvovod je jednoduchy. vsetko co som nahral a nazbieral perky a zbrane a sponzora ste zrusili . lvl co som tu nahraval mi dost trvalo a vychytaval som eventy a podobne. od vasej mega zmeny som este hral ale uz to nemalo taky zmysel pre mna. nic viac uz som v tej hre nevidel ako predtym. cize klasiku si zahram na vedcine ip adries a z lepsim modom.

navrhujem. vratiti vsetky perky a zbrane. (dali ste do toho kopec casu a penazi a potom to poslali pod koberec)
peniaze nahanajte na reklamach. ak je to mozne.
doteraz nechapem logiku z prepracovanej hry v perkoch a zbraniach urobit nekonecnu cestu za lvl kvoli novemu AKcku atd. vazne zabavne.
cmuki vsem :)

#21
/Papi/

    Master Sergeant Silver

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver
  • 260 Příspěvků:
401
  • Location(CZ) Karlovarský kraj
Offline

Zobrazit příspěvekPaPe3 dne 22.08.2018 - 14:00 napsal:

Jak to poslocham tak opet prijdeme o vse co jsme nahrali a zbude jen hrstka vyvolenych kteri budou moc delat vse. Je to porad dokola. Je smutne jak nekteri co si rikaji admini (coz by meli jit prikladem)nehrajou fer a meri kazdeho jinym metrem. Viz vcera Papi mne upozornil ze strilim jen na respu, ale tim jsem chtel upozornit na ty druhe, kteri tak hrajou porad a snema se nic nedeje i kdyz na ne upozornuji jsem ten nejvetsi ubozak a hele najednou se to obratilo proti mne. Pokud budete propagovat tuto politiku stale dal, ze admin=BUH a jemu se preci nemuze nic stat, tak ten odliv lidi bude stale. Uz slysim vase reakce, ale za ty roky jsem si na to uz zvyknul. Doufam ze to zase nejaky chytrolin smaze, nebo zamkne jako vzdy. Veskera kritika neni dobra.

Ahoj.
Tak Pape to si mě pobavil :biggrin3: já ti včera napsal slovy "Nice resp kill Pape"
a ty mi teď píšeš, že si chtěl svým způsobem hry (resp kill) pouze upozornit na ostatní hráče.
Tobě se neustále něco nelíbí. Když jsme pustili Heli buď já nebo Čučo, tak si pokaždé psal, že je to nespravedlivé, že je nesestřelitelná a ve většině případů si se odpojil.
Je zajímavé, že když už jí teď máš tak nepíšeš vůbec nic a používáš jí skoro každou mapu.
Jmenuj admina co nehraje fér a přilož důkaz.
Zatím vše ahoj Papi

#22
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 22.08.2018 - 14:18 napsal:

PaPe3 docela by mne zajimalo kdo co smazal jakou kritiku vuci adminum nicmene k veci 4GF se pomalu blizi ke svemu konci bohužel ale dochazí finance aktualne to pojede asi tak +- pul roku pak bude konec

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 22.08.2018 - 14:18 napsal:

PaPe3 docela by mne zajimalo kdo co smazal jakou kritiku vuci adminum nicmene k veci 4GF se pomalu blizi ke svemu konci bohužel ale dochazí finance aktualne to pojede asi tak +- pul roku pak bude konec
Co takhle vrátit eventy a občas pustit double xp. A vzkaz pro hráče: Vám nedochází Karlovo slova?? To chcete pohřbít server, co na něm roky paříme? Copak tu hrajou samý socky, že nemůžou přispět aspoň stovkou měsíčně?? Nemyslím si. Omg. Proberte se. Tak si nekoupíte jednu krabičku cigaret, nebo 4 piva Kvrdlič! Nebo vám všem, co tu ty roky hrajete je kurva jedno, co Karel psal??? Nechápu. A za tu stovku a status sponzora po dobu sponzorství třeba dva, tři perky dle výběru.

Příspěvek upravil CoRoNeR___wtf: 22.08.2018 - 15:24


#23
PaPe3

    Gunner Gold

  • Sponzor Bronz
  • 93 Příspěvků:
0
Offline
Presne takovou reakci jsem cekal. A vubec nic se nezmeni. Ti co kempi na respu budou kempit dal a ja asi brzo dostanu permu za kempeni na respu. Nj- PS jinak PaPi nic proti tobe nemam, ale zkus se podivat i po nekom jinem jak hraje

#24
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Online
Coro perky urcite nebudeme davat na stalo to se udelalo v ramci eventu a jak to dopadlo lidi kteri mene hrali ci nemeli cas vice hrat tak zacali kvuli tomu odchazet diky tomu jsme to zacali resit obchodem a za dalsi nechceme z te hry delat pay2win nerikam treba pridavat nejake kredity jako bonus za dar ale nic vic

#25
papuca rulez

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
245
Offline
Ahoj,naděje umírá poslední,souhlasím s coronerem eventy + nová zbran pro nižší LVL aby hráči měli nějákou motivaci.

#26
PaPe3

    Gunner Gold

  • Sponzor Bronz
  • 93 Příspěvků:
0
Offline
...a bude klid

#27
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 22.08.2018 - 14:18 napsal:

PaPe3 docela by mne zajimalo kdo co smazal jakou kritiku vuci adminum nicmene k veci 4GF se pomalu blizi ke svemu konci bohužel ale dochazí finance aktualne to pojede asi tak +- pul roku pak bude konec

Doufam ze chat zustane


#28
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 22.08.2018 - 14:18 napsal:

PaPe3 docela by mne zajimalo kdo co smazal jakou kritiku vuci adminum nicmene k veci 4GF se pomalu blizi ke svemu konci bohužel ale dochazí finance aktualne to pojede asi tak +- pul roku pak bude konec

Doufam ze chat zustane


#29
/Papi/

    Master Sergeant Silver

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver
  • 260 Příspěvků:
401
  • Location(CZ) Karlovarský kraj
Offline

Zobrazit příspěvekpapuca rulez dne 22.08.2018 - 17:30 napsal:

Ahoj,naděje umírá poslední,souhlasím s coronerem eventy + nová zbran pro nižší LVL aby hráči měli nějákou motivaci.

Taky bych byl pro.
Tohle by nemuselo být špatné to testnout. Všichni jsme začínali od píky.
Nový hráči co začínají od 0 lvl (jak jsme ostatně začínali všichni) by měli možnost rychleji něčeho dosáhnout.
- lvl by jim rostl rychleji (díky eventům)
- tím i možnost rychleji dosáhnout na nové zbraně,
- pro nižší lvl přidat novou zbraň

Příspěvek upravil /Papi/: 24.08.2018 - 08:36


#30
PaPe3

    Gunner Gold

  • Sponzor Bronz
  • 93 Příspěvků:
0
Offline
cim vice do tohoto drbete tim je to horsi

#31
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Online
XP eventy jedou furt perk eventy zavadet zpet nebudem od toho je tu obchod a k tem zbranim neni kdo by tu zbran pripravil do cod

#32
papuca rulez

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
245
Offline
Škoda,nic méně bylo by možné aby perky v obchodě byli levnější? popřípadě aby byli na delší dobu? cca 14 dní :crazy:

#33
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Online
zas tak drahy nejsou a pomer cena a cas je docela v pohode to nema smysl menit to nijak nepomuze

#34
papuca rulez

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
245
Offline
OK :conf2:

Příspěvek upravil papuca rulez: 24.08.2018 - 13:51


#35
OHMS4EWER®

    Private

  • Člen
  • 33 Příspěvků:
14
Offline
mimo tema hosi ;) zalozte si topic
cmuki vsem :)

#36
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Online
topic promazan od prispevku ktere nemají s tímto tématem nic společného pro PaPe3 toto neni cenzura zaloz si vlastni topic ale drz se slusnosti a pravidel 4GF

#37
papuca rulez

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
245
Offline
zkusím natáhnout pár lidi z wot třeba je to chytí :kolobok_addon_gamer: :kolobok_addon_gamer: :fighting0092:

#38
Marketa

    Private

  • Holky :)
  • Others: Sponzor Bronz
  • 22 Příspěvků:
26
Offline
Ahoj, taky jsem tu před několika lety hrála. Možná si mě ještě někdo pamatuje. A dnes nehraji vůbec. Dokončila jsem školu, pracuji a plno dalších věcí. A takhle si myslím, že to mělo dost lidí jako já:).

#39
COL_DMITRIJ

    Private

  • Člen
  • 29 Příspěvků:
3
  • LocationCzech
Offline

Zobrazit příspěvekMarketa dne 28.08.2018 - 12:59 napsal:

Ahoj, taky jsem tu před několika lety hrála. Možná si mě ještě někdo pamatuje. A dnes nehraji vůbec. Dokončila jsem školu, pracuji a plno dalších věcí. A takhle si myslím, že to mělo dost lidí jako já :).
Škoda rád bych stebou po letech zahrál

Příspěvek upravil COL_DMITRIJ: 29.08.2018 - 02:39


#40
eSing

    Private

  • Člen
  • 32 Příspěvků:
73
  • LocationPraha
Offline
Čau,
mě napadá přidat jiné hry, než je cod4 a minecraft. Nevím jak je to s PUBG servery.

Udělat komunitu, kde by byly třeba i simulátory - Euro/American truck simulator, DCS, iRacing, něco takového. BF1 nebo nadcházející BF5.

Pokud se to ale týká převážně cod4, tak mě nic moc nenapadá, lidi stárnou, hra stárne...





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních