Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Jak rozjet hru?


13 odpovědí na toto téma

#1
jkE

    Recruit

  • Člen
  • 8 Příspěvků:
0
Offline
Čaute,
předem sorry za poněkud primitivní téma ... :D
mám teď poslední dobou dost volného času tak abych zahnal nudu řekl jsem si že po letech zahraju CoD4. Bohuzel moje nové PC už nema CD mechanika tak jsem si přes flash disk přetáhl hru ze starého na nový. Ve chvíli když chci změnit nastavení grafiky nebo byť se jen začnu pojit na server hra spadne na plochu a nejde nic dělat ani když vyvolám správce úloh nereaguje na nic na krížky na nic. Co myslíte? třeba tu hru stáhnout z netu od někuď?
Potom si teda ještě pamatuji že bylo treba instalovat k tomu nějaké patche to pořád platí?
dík boys.

#2
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
stale platí ze musi byt nainstalovany patche 1.6 a 1.6 - 1.7 poté když se pokusíš o připojení na některý z našich serverů tak budeš požádán o aktualizaci na verzi CoD4X 1.8 to potvrd a poté by ti již nic nemělo bránit nicméně pokud by jsi chtěl čistou instalaci pro jistotu tak bych doporučil někde z netu stáhnout iso soubor s obrazem cod4 a poté nainstaloval takto pokud ti to bude stále dělat problémy tak mne o víkendu kontaktuj na Discord a mohl bych ti s tim pomoct to rozchodit ale až někdy v odpoledních hodinách tento týden mám noční a jdu i z pátka na sobotu

#3
jkE

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
0
Offline
Hele v pohode ja si to koupim na Steamu zas ... :D:D:D diky

#4
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
pokud mas steam verzi tak nejdrive musis pouzit fix pro steam verzi link najdes v globalnim sdělení

#5
jkE

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
0
Offline
yep
dík prozkoumám to

#6
jkE

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
0
Offline
Tak jsem hru stahl pri prvním spusteni to checkovalo PB - failed
porad plati teda ze kdyz zmenim rozliseni v nasveni nebo i jen frekvenci monitoru hra se minimalizuje a neodpovida a na nic nejde kliknout takze restart :D
a ve finale ani ten 1.6 patch nejde nainstalovat :( viz priloha

Přiložené soubory


Příspěvek upravil jkE: 7.06.2020 - 12:07


#7
jkE

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
0
Offline
Tady jeste hodim screeny toho PB updatnout nejde a pri tom rucnik vybirani hry tam CoD ani ve variantach neni :thumbup: :mad:
potom to nastaveni no defaultne to je na nejakych 1000x700 cca a 60hz coz hrat urcite nechci pri jakekoli zmene to spadne a nejde kliknout na nic mysi :/

Přiložené soubory


Příspěvek upravil jkE: 7.06.2020 - 12:20


#8
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
punkbuster jiz cod4 nepodporuje docela dlouho jinak pokud mas steam verzi tak ta je automaticky púatchovana jen me zarazi to ze ti to spadne pri pokusu o zmenu rozliseni atd

#9
jkE

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
0
Offline
No právě takze PB musim tam hodit rucne jo nebo? tohle s tim nastavenim delali vsechny verze z cdcka ze stareho compu i ze steamu -_- takze to stejne hrat nebudu :D ale diky za pomoc

#10
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
ne my pb nepouzivame takze pb neni potreba jen me zarazi ten problem s tim ze ti padne hra

#11
jkE

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
0
Offline
No jasnýjak říkam pro mě to není hratelný nebudu hrat s PC za 50 HD a 60hz :D

#12
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
mozna bych jeste zkusil nainstalovat patch cod4x vim ze tam se hodne veci ohledne zobrazovani opravovalo https://cod4x.me/dow...client_18_3.zip v tom zip souboru je adresar kterej nakopiruj do adresare kde mas codko pote otevri adresar a spust soubor install.cmd jako spravce to nainstaluje cod4x patch a pak uvidis ale tusim ze by to hodne veci melo fixnout a jeste bych doporucit do konzole napsal ;r_fullscreen 0/vid_restart v teto verzi codka je fullscreen bez okraju takze pokud mas stejne rozliseni jako rozliseni obrazovky tak nepoznas rozdil mezi fullscreenem a bez nej

#13
jkE

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 8 Příspěvků:
0
Offline
Já si spíš myslím jestli to nemuze byt nastavenim. Upravoval jsem kopec veci kvuli csku v grafickym ovladaci i ve windowsu. no je to jedno jak rikam patrat po tom nebudu na to nemam cas ani nervy :D diky

#14
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
nebo pokud budes mit zajem tak me o vikendu kontaktuj a discord a muzem se na to spolecne podivat :)





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních