Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Vypnutí chatu při hře


50 odpovědí na toto téma

#41
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline

Zobrazit příspěvekSiigerS dne 10.02.2012 - 23:25 napsal:

Hraju na 1920x1080 a žádný problém s tím nemám ^_^ Chat je úplně stranou a já si v klidu hraju.

coze? tolik? :WTF: :brickwall: :stretcher:

#42
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
to hrajes na TV ne???
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#43
SiigerS

    Private 1st Class

  • Člen
  • 53 Příspěvků:
20
Offline
No už je to v podstatě televize :D

#44
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
Taky jedu na 1920*1080 a chat kolikráte nevnímám vůbec... někdy se mi dokonce stane že si musím otevřít konzoli a podívat se co se psalo. Takže nějaký výmluvy že přes to nevidíte mi přijdou trochu mimo mísu. i když jsem hrál na menší rozliššení tak mi to problém nedělalo. A to že budeš číst nadávky a urážky? nikdo tě to číst nenutí.... není podmínkou že když chat vidíš že musíš vše číst. A kdyby někdo měl připomínky stylu moje grafika takové rozlišení nedá.... Tak stejně kecá, 90% z Vás kterým to vadí máte stejně tak osekaný config že grafická náročnost je minimální :yahoo: tudíž snese i lepší rozlišení :-)
Odeslaný obrázek

#45
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline

Zobrazit příspěvekLameduck dne 9.02.2012 - 11:52 napsal:

Tím kompromisem myslíš to, že by se na pevno omezil počet řádků na dva? S tím nesouhlasím, někteří hráči mají zase radši když jě tam těch řádků víc, např. aspoň 4. To když už, tak jako kompromis bych viděl něco na způsob toho, že jak jsou v "Pravidla a informace" předepsané limity některých parametrů, tak by se tam přidalo, že hráči musí mít chat zapnutý minimálně na dva řádky. Ale to je jen tak návrh, co mě teď napadlo.
Souhlasim,já teda nevim jak ostatní,ale když si třeba v chatu s někym ve hře píšu a čekám na odpoveď,tak ty 4 řádky nejsou vůbec ke škodě.Kor když je tam víc hráčů co píšou ke hře.Řešil bych to rovna tak jako tuhle Lameduck - dobrej návrh.
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#46
smudla

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 10.02.2012 - 21:04 napsal:

+30... uz kdesi nahore jsme se ptal jake ma Smudla rozliseni. Odpoved zadna, jen samy omg, wtf, proc, vy jste osklivy, fuj, hanba, bleee...
Ja hraju na 1440x900 a chat mam mrnavej a vubec me neobtezuje, jsem schopen ho naprosto nevnimat. Cim vyssi, tim i ty nadavky budou mensi... pokud hrajete na 800x600, tak je pochopitelne, ze jakykoli prispevek pro vas bude moc veliky a napriklad hlaseni z console se vam ani nevejde na obrazovku.

EDIT: smudlo, v 22:12 jsi za dnesni ten do chatu prispel vice jak 130x (sam si odpovez jak dlouho jsi dnes hral a jak casto pouzivas smajlika a bind)... nejsi zadny spammer, ale potichu fakt nejsi... opravdu chces chat vypinat nebo omezovat?

no hrál jsem asi necelých 8 hodin - coz v prumeru vychazi jeden smajlik na 4 minuty. Věc názoru jestli jsem potichu nebo ne. A rád bych se vrátil ke dvou řádkům.

"Odpoved zadna, jen samy omg, wtf, proc, vy jste osklivy, fuj, hanba, bleee..." - tak to mě přijde docela úsměvný. :-) Označ nějakou větu kde jsem použil jedno z těch slov co jsi uvedl .


#47
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline

Zobrazit příspěveksmudla dne 11.02.2012 - 18:10 napsal:

no hrál jsem asi necelých 8 hodin - coz v prumeru vychazi jeden smajlik na 4 minuty. Věc názoru jestli jsem potichu nebo ne. A rád bych se vrátil ke dvou řádkům.

"Odpoved zadna, jen samy omg, wtf, proc, vy jste osklivy, fuj, hanba, bleee..." - tak to mě přijde docela úsměvný. :-) Označ nějakou větu kde jsem použil jedno z těch slov co jsi uvedl .

toto je z tve strany pouhe slovickareni, nicmene podstata je porad stejna... to prijde usmevne zase me. Uvedom si, ze Remien je jeden z vlastniku serveru a on rozhoduje o konfigu serveru, ne z rozmaru, ale na zaklade letitych zkusenosti. Majitele serveru maji svou vizi, jak ma OW vypadat... kazdy nazor, ktery muze OW vest k lepsimu, je vitan a vsichni tady vi, ze pokud z komunity vzejde dobra myslenka, ktera je v moznostech OW a COD samotneho, je snaha ji realizovat. Jenze vsechny konstruktivni napady mely vzdy ponekud jinou formu.

#48
smudla

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
...jako majitel restaurace rozhoduji i o jidle ,které se bude podávat , a bude se podávat strava, která chutná mě a jeste dalším 10 lidem.

To bych to mohl zavřít :)

Ale samozřejmě chápu stanovisko majitele - a tímto beru celou věc za uzavřenou. prosím o zamknutí.


#49
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
No když jsem to počítal tak se ozvali 4 lidi kterým to nějak vadí. Což mi nepřijde zrovna většina.... Takže šéf kuchař asi vaří že tu chutná víc než 10lidem.... :-)

Příspěvek upravil Libunda: 12.02.2012 - 21:14

Odeslaný obrázek

#50
smudla

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
Počkej to ti Libunda dá - že dáváš citaci :) jsem zvědavej co ti řekne :yahoo:


#51
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
nic
Odeslaný obrázek





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních