Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

VIP a sponzor


103 odpovědí na toto téma

#81
Strycekbeeeef

    Private

  • Člen
  • 27 Příspěvků:
42
  • LocationHulín
Offline
Zdravím o poslání sponzor daru jsem přemýšlel ale jelikož se vracím si dodělat školu tak to momentálně není možné ale do budoucna určitě pošlu!!! udržet 4gf.cz je potřeba!!! fajn servery,super lidi :))) hraje se tu velice dobře :))

#82
Guest_-:White_Wolf:-_*

  • Host
Offline
zítra jdu platit sponzora 200kč na začátek ;)
jen bych potřeboval poradit jak vyplnit složenku :)
obrázek na Forum 4gf se mi nechce zobrazit vím že to šlo kdysi a teť né tak pokuď bude někdo hodnej
tak prosím poraďte nebo pošlete obrázek díky :)

#83
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Nejak to tam asi nefachci me to taky nejde,abych ti to poslal :wacko:
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#84
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
zde mate link primo na obrazek http://forum.4gf.cz/...t&attach_id=535

#85
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
kajo, odkaz je nefunkcni

lidicky, trocha snahy... zkuste toto https://www.google.c...D+slo%C5%BEenky , poradne prectete a ne ze to jenom obkrelite, aspon se to naucite... do zivota mnohdy nutna dovednost

#86
Guest_-:White_Wolf:-_*

  • Host
Offline
děkuju Briki :)

#87
Guest_-:White_Wolf:-_*

  • Host
Offline
ale potřeboval bych jak vypnit složenku pro 4gf

#88
Guest_-:White_Wolf:-_*

  • Host
Offline
nevím jak to mám vyplnit jestli se někde píše nick nebo tak....

#89
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
tady mas predvyplnenou slozenku akorat napis jiny ucet, kod banky a var. symbol napis id zde na foru vice info zde http://forum.4gf.cz/...nstvi-sponzori/

#90
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Odeslaný obrázek
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#91
Guest_-:White_Wolf:-_*

  • Host
Offline
děkuju George :success:

#92
Guest_-:White_Wolf:-_*

  • Host
Offline
ještě otázečka vím kde seženu ID ale kám ho mám napsat? :D

#93
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Tu mas video a napises to tam jak je modra sipka

http://youtu.be/4IA1P8SPVaA

samozrejme nakonec nuly vepredu. Mas cislo 1456 na tento ucet z ktereho pises.

Příspěvek upravil GEORGE.cz: 31.08.2013 - 21:22

Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#94
Guest_-:White_Wolf:-_*

  • Host
Offline
ok takže misto těch nul prostě moje ID 1456 a dál ni prostě chápu to dobře? :D :)

#95
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
jo furt to musi bejt to prvni 5 mistny a to drohy 10 mistne cislo

Proste to pis od konce

Příspěvek upravil GEORGE.cz: 31.08.2013 - 21:33

Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#96
uFonsDave

    Corporal Gold

  • Člen
  • 136 Příspěvků:
18
Offline
Jn , ale když si vezmeš , že jsem si koupil herní blbosti k PC + origo a ještě další a další peníze do toho dávat :) , pro některé lidi co si vydělávají sem tam nějakou korunu to není problém, ale co ostatní ;) :) (y)

#97
#ayd.

    #One

  • Člen
  • 253 Příspěvků:
100
  • LocationMost pri bratislave
Offline

Zobrazit příspěvekCleanerman dne 1.03.2011 - 11:20 napsal:

Zdravím Vás - hráče tohoto serveru.

Ať již ty skalní či nově příchozí. A teď k tomu, co mě trápí. Již nějakou dobu se tu přetřásá téma potřeby nového serveru a s tím i prosba vedení o nějaký finanční dar. Někteří již přispěli a vznikla tak skupina hráčů s označením VIP a sponzor. Je to skupinka velmi malá - doufám, že jen dočasně - a jako poděkování se jí dostalo jistého zvýhodnění. Již několikrát jsem byl atakován, že jsme něco víc, než ostatní hráči tady - nejsme! Jsme normální hráči jako každý jiný, jenom nám není lhostejná tato komunita! Snažíme se tuto hráčskou komunitu udržet a posunout o kousek dál. A to můžete i vy! Každý dar je vítaný. Kolikrát už jsem slyšel - "já na to nemám, já jsem student, já jsem školák atd." KECY !!! Další den takový člověk přijde na TS a vykládá, jak to včera s kámošema rozjeli v hospodě, jaká to byla pařba, nebo co si právě koupil za super zboží apod. Sakra, nikdo po vás nechce tisíce, jednou si odpustíš pár piv a pošleš třeba 200,-Kč a když vás bude 20 lidí, tak je to slušná suma, ne? Já si plně uvědomuji, že mi tento server nabízí spoustu hodin zábavy za nic. Proč bych nepodpořil svoji zábavu. Když půjdete do kina, tak dáte za hodinu a půl nějakých 150,-Kč a kolik hodin strávíte tady??? Já teda hodně, jinak bych ten 133lvl asi neměl, že? A taky jsem tu našel za tu dobu spoustu super kamarádů. Tak se prosím zamyslete, co pro vás tento server znamená a co vám dává a co jste ochotni pro něj obětovat vy!
pekne spracovane cleane urcite sa pridam ku sponzorom casom aj ja :)
Odeslaný obrázek

#98
CheGuevara

    Borec

  • Člen
  • 114 Příspěvků:
116
  • LocationLondon, England
Offline

I was thinking about this the other day. Thank you to everyone running/administrating this server. I plan to donate within the next month, If I could sooner I would, for I am not working. I appreciate 4gf for both gameplay and community!

-

-

Přemýšlel jsem o tom druhý den. Děkuji všem spuštění / podáváte serveru. Mám v plánu darovat do příštího měsíce, Kdybych mohl dřív bych, já nejsem v práci. Oceňuji 4gf jak pro hry a komunity! Hodně lásky!



Hodně lásky! —Much Love!



#99
Ferdo

    Private 1st Class

  • Člen
  • 44 Příspěvků:
15
Offline
ja chcem uz posIat aIe ked mam 13 rokov a nemam kartu a ten kto ma kartu tak sa mu nece aIebo to nevie uz hIadam kupcu 3 tyzdne a nic este niejaky iny krok na posIatie okrem posty ???

#100
Guest_KenNnY_*

  • Host
Offline

Zobrazit příspěvekFerdo dne 28.01.2014 - 22:58 napsal:

ja chcem uz posIat aIe ked mam 13 rokov a nemam kartu a ten kto ma kartu tak sa mu nece aIebo to nevie uz hIadam kupcu 3 tyzdne a nic este niejaky iny krok na posIatie okrem posty ???

Ano je zajdi si na poštu vem si a vyplň složenku typu A, poplatek je 24kč myslím :) do 5 pracovní dnů sou peníze doručené :)

#101
Witík

    Ten hodný

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 308 Příspěvků:
384
  • LocationPísek
Offline
Nevim nevim bez občanky :)

#102
Tr0jAN

    Lebo ma to baví !

  • Člen
  • 413 Příspěvků:
304
  • HLSW:www.josoairsoft.wbl.sk
  • LocationNitra
Offline
a načo by mu bol občiansky keď on posiela prachy :)

#103
ZNK Andžula

    Recruit

  • Potížista
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
0
  • LocationCzech
Offline
Jen to tady nenapádně okomentuju, aby se to dostalo na hlavní stránku

#104
Nightwish

    Private

  • Sponzor Silver
  • 36 Příspěvků:
67
  • LocationCheb Karlovarsky kraj
Offline
Ahoj taky se pripojim do diskuze je fakt ze se to tu hodne zmenilo ale jdeme s dobou a vse se obnovuje moc rad jsem chodim hrat a proto uz pravidelne prispivam nasel jsem tu spousty kamaradu s kteryma si rad popovidam během hry. Tak info pro nove hrace jak uz je psano na zacatku kazda castka pomuze timto chci podekovat celému 4gf je to tu super.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních