Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Bonus XP


  • Nemůžete odpovědět na toto téma
146 odpovědí na toto téma

#121
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
Ahoj, mám bugnutý bonus. Dnes jsem již jeden dostal a hlásí mi, že bych měl dostat další za 27 min ( 10 hod jsem rozhodně nenahrál ) Tak jsem to raději vypnul a počkám na vyřešení. Už se mi to jednou stalo, dostal jsem v rozmezí jedné hodiny 3x bonus...také jsem to hlásil a nějak se to řešilo.Zdar

#122
othnielx

    Rusher

  • V.I.P Člen
  • 277 Příspěvků:
464
Offline
Bugged 5h 47m... 91e47457 Nevím od kdy, asi od dneška, možná od včera.

#123
tomix01

    Recruit

  • Člen
  • 5 Příspěvků:
19
Offline
2 krat mi dalo bonus na 10 hod prvy krat mi chybalo do bonusu 3 hod a druhy krat 5 hod :(

#124
Staford

    Private 1st Class

  • Člen
  • 54 Příspěvků:
45
Offline
Zdravím. Spousta lidí píše do tady tohoto nebo do jiných topiců, že má problém s bonusem stejně jako já a stále žádná reakce nebo odpověď. Bude se s tím něco dělat nebo prostě těm co to nefunguje, tak ti mají smůlu? Já osobně jsem bonus nedostal možná 3 týdny a stále přicházím o 30k, což je pro mě dost. Když se připojím, tak mám stále 7-8 hod. a jak píšu bonus jsem nedostal ani nepamatuji. Ze začátku bylo vše O.K., ale teď je problém. Prosím alespoň o odpověď, jestli se s tím bude něco dělat nebo jestli se na tom pracuje nebo jak to vlastně bude. Děkuji Staford, Guid: eb6c67c6.

#125
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Jiz jsem v jednom topicu psal ze o chybe vime ale nejsme schopni ji identifikovat

#126
NoPainNoGain

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
0
  • LocationLouny
Offline
Dneska jsem mel odpoledne cca pred pul 5 na servu 26 cca 20 min do kocne bonusu a ted kdyz jsem zacal hrat cca neco po 6 hodine taky na 26 tak mam 3h 25 min...neni to poprve co mi se mi to vratilo na 3h 25min akorad vzdy to byla tak hodka, pul hodka tak jsem to vubec neresil...ale kdyz to bylo 20 min do konce ...spis se obavam ze se mi to zase vrati...

#127
Guest_Kvrdlic_*

  • Host
Offline
to ja se treba stahnu na 3a pul hodky a vrati se me to na 8:50 to je pak zabava a nekomu to jde normalne ale snad to bude brzo v poho :)

#128
Plyšáček.ヅ

    Private

  • Člen
  • 31 Příspěvků:
-22
  • LocationBrno
Offline
Co je pořád stím bonusem ?
Odeslaný obrázek

#129
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Dino co si treba tento si procist topic me nebavi se stale opakovat

#130
papuca rulezzz

    Private

  • Člen
  • 24 Příspěvků:
-27
  • LocationJihlava
Offline
Zdravím mám bugnutý bonus na 5h2m ,pokaždé když se připojím na server např:26 tak mi bonus jede normal odehraju např.1h, poté se odpojím, a připojím na jiní server tak opět 5h2m HELP( PB1c557d59

#131
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Lidi, to si už děláte srandu, nebo jste jen líný číst?? :mad: O pár příspěvků výš to Karel vysvětluje, že je to chyba, že o tom vědí, ale zatím nenašli kde ta chyba je.

#132
othnielx

    Rusher

  • V.I.P Člen
  • 277 Příspěvků:
464
Offline
Bonus. 4,5 hodky.. a to mi zbejvalo uz jen tak maloo :(

Příspěvek upravil othnielx: 12.10.2013 - 20:56


#133
NoPainNoGain

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
0
  • LocationLouny
Offline
dneska jsem konecne dostal bonus, musel jsem odehrat 3h35min v kuse, jeslikoz kdyz jsem odehral mene vzdy se vratil na 3h35min....tim jsem chtel rict, ze kdyz jsem dostal bonus na 26 servru, a potom cca o pul hodky pozdeji pustil na 50 znuvu jsem mel 3h35min...zda se mi to neferu vuci ostatnim hracum, sice musim hrat v kuse na jednom servu 3 a pul hodky...ale co to je v porovnanim s 10 h.....no snad se to v brzke dobe poresi gl ))

#134
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Spis diky tomu jak se to buguje zamyslime docasne odstaveni

#135
othnielx

    Rusher

  • V.I.P Člen
  • 277 Příspěvků:
464
Offline
Karle, tak mě napadá, mě se věčně bugnul po eventu, tak jestli není chyba někde u eventů.

#136
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
eventy s tim nemaji nic spolecneho

#137
Guest_KenNnY_*

  • Host
Offline
Taky semi to buguje je pri skonceni eventu nebo kdyz nahle zavru cod pak se pripojim a bonus se mi zasekne na njake te hodine nebo minute...ale momentalne to mam v pohode

#138
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Mě třeba se to teď buguje jen při přechodu na jiný server. Připojím se na srv. 50 s tím že do bonusu zbývá např. 1h. Odehraju 20 minut, odpojím se, ale když se za chvíli znovu připojím na 50 tak mi zbývá 40 minut do bunusu. Ale když jsem odehrál těch 20 min. a poté se připojil na jiný server(26, 54), tak mi do bonusu zbývala zase celá 1h. (Hodnoty jsou orientační, jen pro příklad).

#139
othnielx

    Rusher

  • V.I.P Člen
  • 277 Příspěvků:
464
Offline
Bugnutý na 8h cca

#140
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
ono to mozna muze byt taky jen o zpusobu odpojeni(ctrl+alt+del/;quit/ leave game) jen osobni nazor
ja osobne bonus nijak neresim

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#141
J&hule

    Master Sergeant Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy, Yeddle Admin
  • 290 Příspěvků:
800
  • LocationHodonín Jižní Morava
Offline
Mě se to včera taky trochec pozměnilo a to při přechodu z 54 na 26 myslím že si to samo sabotuje ale co řešit kdo je dobrej nastřílí si Xp i bez bonusu a ti co jim to jde hůře tak bohužel se nedá nic dělat (já patřím k těm co nejsou tak extra killeři) a nezblázním se kvůli tomu tak to ignorujte všeci a život jde dál ne?Prostě jsou věci mezi nebem a zemí co ani Blue Star neovlivní ...
Odeslaný obrázek

#142
Čučo

    All in

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 879 Příspěvků:
1389
  • HLSW:®Cuco©
  • LocationPohraničí Severní Moravy
Offline
Už 2 týdny mám čas 5H:30min do bonusu a poněvadž bonus znamená něco navíc tak to vůbec neřeším :)V době,kdy je na serverech XXX eventů v podobě i XP Boost se mi zdá XP Bonus úplně zbytečný.Hrajme pro zábavu ... :thumbup: a jak psal J@hulák:život jde dál a vvvvvvvvvvvvotom to je :D

Odeslaný obrázek


#143
othnielx

    Rusher

  • V.I.P Člen
  • 277 Příspěvků:
464
Offline
Chtěl bych se jen zeptat jak to vypadá ? :)

#144
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
zatim nijak resi se prednejsi veci jako napriklad stabilita serveru

#145
othnielx

    Rusher

  • V.I.P Člen
  • 277 Příspěvků:
464
Offline
Aha ok

#146
Guest_KenNnY_*

  • Host
Offline
teť asi budu psat za některe hrače :)
Bonus byl fajn a snižili se tím i warny,bany atak dal protože hračse snažil hrat čistě a chtěl ziskat ten bonus,teť se podivam na banlist a a doslova narvano divym se ze se tam ještě nečeka fronta do banlistu a proto bych byl rad i mydlimze někeří hráči aby se znovu oprašil bonus neboaby se vymislelo něco podobného :) Adminum se usnadni prace banlist se uvolní a hrači se budou držet dale od warnu,banu,kicku :)

#147
L!Q!D

    Private 1st Class

  • Člen
  • 40 Příspěvků:
30
Offline
Súhlasim s KenNym :)





2 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 2 návětěvníků, 0 anonymních