Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Úpravy speciálních perků

* * * * * 4 Hlasy

53 odpovědí na toto téma

#1
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline

*
POPULÁRNÍ

Bouncing Betty:
Nyní bude trvat pokládání bettyny +- 2s s tím že to hráče zastaví a schová mu to zbraň lze to přerušit stiskem střelby(eliminace "prdeni bettyn")
Mírně upraven reakční čas.
Tímto to nekončí budou i další perky poupraveny

#2
youko Kurama

    Colonel Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 652 Příspěvků:
1227
  • LocationPraha
Offline
B R A V I S I M O
Odeslaný obrázek

#3
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Rush Speed:
Snížena rychlost o 10%

#4
WsxsW

    Corporal Gold

  • Člen
  • 135 Příspěvků:
-99962
Offline
Takže je lepší extrémní pohyb jo?
*už sem si to přečetl v chatu

Příspěvek upravil WsxsW: 9.03.2014 - 16:24


#5
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Extremni pohyb ti přidává jen 5% k standartu Rush Speed dává 10%

#6
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline
Co vás k tomu vedlo ??? u rush speadu ??
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#7
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Dlouhodobé chování hráčů

#8
RanDy

    Sergeant Gold

  • Člen
  • 240 Příspěvků:
55
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 9.03.2014 - 16:39 napsal:

Dlouhodobé chování hráčů
cože? příjde mi to nevýhodný.. měli jste nechat aspoň těch 15%

Příspěvek upravil RanDy: 9.03.2014 - 16:41


#9
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline
můžeš to rozvédst - Jestli tějch co ten Rush spead mají
- nebo tějch co ho nemají
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#10
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Tak nějak 50/50
Další věc je ta že tento perk nemělo mít tolik lidí jako ho má

#11
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline
takže díky vaší chybě jsme za to bití my ???

Furt mi nejde do hlavi proč vypouštíte perky ktere pak uplně překopete ??

ALe zas na 1 stranu bude to pro mě lehčí omezit tuhle hru.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#12
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline

*
POPULÁRNÍ

K bettynam jsem zapomněl dodat že je tam přidána kontrola pro SaD aby nešla položit hned u plantu

#13
Guest_KenNnY_*

  • Host
Offline
No Rush speed osobně mám ale mělo to tak zůstat 5% už skoro moc rozdíl není :( od extremnímu pohybu, hráči brečely protože rush speed neměly ,kdyby ho měly nebrečí
Velké zklamání :rip:

#14
-BB-

    Sergeant Silver

  • Holky :)
  • Others: Sponzor Silver, V.I.P Člen
  • 229 Příspěvků:
506
Offline

*
POPULÁRNÍ

Já vždycky hrála Codko kvůli lidem a pro zábavu a že jsme se mnohokrát nasmáli. Poslední dobou to už bylo na serverech jenom samé "hamty hamty, ať mám víc než tamty". Pro mě to bylo nejlepší, když takové vylepšení vůbec nebyly.....

#15
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
,ale z managerského hlediska to bylo nejlepší co těm serverům mohli dát, na každém se něco děje...Barbíno :-)


#16
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
Offline

*
POPULÁRNÍ

me osobne to je jedno davam vam na prdel i bez specialnich perku :D

Příspěvek upravil Brown: 10.03.2014 - 06:49

Odeslaný obrázek

#17
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
Nejlepsi cod4 bylo hned z počátku 4gf.cz. Oceňuji praci na celém módu. Ale všeho moc skodí a jako prvni to odnesl DM. Bohužel já sám tu již nehraju. Nebo alespoň minimalně. Mrzí mě, že hráči honí jen perky a lvl a takhle to dopadlo. Souhlasím, ze vývoj musí jít ku předu, ale když jste viděli, že na Dm přestávají hráči hrát, meli jste reagovat hned. Teď těžko nalákáte hráče zpět.

#18
Guest_ibhzrk_*

  • Host
Offline

*
POPULÁRNÍ

Co takhle dočasně "vymazat" všechny spešl perky? Sice se hráči asi vzbouří, ale dle mého kvůli tomu neodejdou. Pokud chce někdo hrát cod4, tak kde jinde, než na 4gf? Na random russian pubu? Kde je to samej cheater? Ok, tak ať si jdou hrát jinam, stejně se vrátí. Když ty perky nebyly, tak, řekl bych, nikoho nenapadlo na ně ani pomyslet.

OT: Tady máte to vaše věčné brečení. Doufám, že máte radost. ;)

Příspěvek upravil ibhzrk: 9.03.2014 - 18:58


#19
RanDy

    Sergeant Gold

  • Člen
  • 240 Příspěvků:
55
Offline
Je to tak :( si pamatuju když měl být ňákej event tak jsme s toho měli vánoce :D a teď máme eventy každej den a příjde mi to přehnaný už to není ono ale věřím že se to napraví a bude to zase starý dobrý OW ^_^

#20
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline

*
POPULÁRNÍ

Zobrazit příspěvekUzilino dne 9.03.2014 - 16:49 napsal:

takže díky vaší chybě jsme za to bití my ???

Furt mi nejde do hlavi proč vypouštíte perky ktere pak uplně překopete ??

ALe zas na 1 stranu bude to pro mě lehčí omezit tuhle hru.

Rush speed ma hodne hracu... mel to byt specialni perk, ktery nema jen tak nekdo, ale stalo se, ze jste hrali jak prdli a ten perk vyhrali. Proste vyhralo to vic lidi nez se ocekavalo.

Proc se upravuji vlastnosti perku? Proto. Zkratka majitel autorskych prav na mistni verzi openwarfare se tak rozhodl... Kdyz ti mamka uvari k obedu svickovou s bramborem a ne s knedlikem, tak s tim taky nic neudelas, protoze ona se tak proste rozhodla. Bud tak laskav a respektuj pravo majitele a tvurce modu.

Tve omezeni hrani COD4? Kdyz mas chut hrat neco jineho, tak je to tvoje pravo... Jestli je to kvuli uprave vlastnosti perku, tak jsi vul.


to ibiza: nerad ale musim ti dat :thumbup: :)

Příspěvek upravil Briki: 9.03.2014 - 19:28


#21
fiskaa

    Private 1st Class

  • Člen
  • 59 Příspěvků:
76
Offline
Toto rozhodnutí 4gf je zcela pochopitelné a sám ho schvaluju sice už na ow skoro nehraju ,ale jde o to že ta vaše honba za perky byla směšná.. samý hamty tamty at mám víc jak tamty...plno speciálních perků mělo bejt pro pár hráčů ,pak s nimi běhala půlka serveru ,tím pádem ten perk ztrácel smysl.Když umíte hrát tak nějaké speciální perky nepotřebujete, a za druhé mi neřikejte že jste hrály ow jen kvůli perkům :-D

#22
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
Offline
prece nejde o to co mate ne ?? jde oto skym hrajete...lidi atd ?? nove kamarady,muzete snimi jit do hospody ,nebo na zmrzlinu a ne se tu hadat kdo ma co....proberte se !

Příspěvek upravil Brown: 9.03.2014 - 20:05

Odeslaný obrázek

#23
Guest_Kvrdlic_*

  • Host
Offline
nechapu pro by se betyna nemohla davat k plantu a claymory a C4 jo ? to je tak aby se zase hralo s klasickyma perkama a ne s tema co se pridali

#24
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 9.03.2014 - 19:21 napsal:

Rush speed ma hodne hracu... mel to byt specialni perk, ktery nema jen tak nekdo, ale stalo se, ze jste hrali jak prdli a ten perk vyhrali. Proste vyhralo to vic lidi nez se ocekavalo.

Proc se upravuji vlastnosti perku? Proto. Zkratka majitel autorskych prav na mistni verzi openwarfare se tak rozhodl... Kdyz ti mamka uvari k obedu svickovou s bramborem a ne s knedlikem, tak s tim taky nic neudelas, protoze ona se tak proste rozhodla. Bud tak laskav a respektuj pravo majitele a tvurce modu.

Tve omezeni hrani COD4? Kdyz mas chut hrat neco jineho, tak je to tvoje pravo... Jestli je to kvuli uprave vlastnosti perku, tak jsi vul.


to ibiza: nerad ale musim ti dat :thumbup: :)



Já to beru jen mě to v té chvíly naštvalo to že pokud byly eventy o tento perk . já sem ho měl jako vysněný a takhle se skazil je to škoda ale život jde dál ...

Příspěvek upravil Uzilino: 9.03.2014 - 21:25

▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#25
Franchesco

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
3
Offline
Každopádně se to zkazilo, perk betyna mel byt vyhoda jako kazdy jiny perk. Tímto zásahem se "ponížil" na o něco lepší claymore.
Vážně je to škoda, fakt mě to bavilo :thumbup:
P.S.: :Zork-Metal-Smiley:

#26
Bugs Bunny

    MsG

  • Člen
  • 164 Příspěvků:
311
  • HLSW:Bugs Bunny
Offline

*
POPULÁRNÍ

Kecy kecy kecy.....
Stále tu len plačete o tom čo Vám zobrali ...ako keď malému decku vezmú obľúbenú hračku na pieskovisku...
Zabúdate na to, že celý Admin tým sa na Vás mohol dávno vybodnúť, nemuseli robiť žiadne eventy, žiadne perky. Mali tym zvýšiť popularitu servru, namiesto toho ste svojim prístupom k týmto eventom úroveň servru zhodili a ich snaha je túto úroveň zas pozdvihnúť na pôvodnú hodnotu ak nie ešte vyššiu.
Žiadne slova vďaky za to, že pre Vás vôbec niečo robia, namiesto toho ich tu idete moralizovať o tom čo je a čo nieje správne, čo majú a čo nemajú robiť a čo je a čo neni správne.
Jedine o čo vám ide sú tie Vaše blbé perky, polovička z Vás čo tu plačete ma ego že by vás zabilo keby Vám jeho váha padla na hlavu a myslíte si aký ste skilleri s týmito "perkami", namiesto toho plaču dokážte, že ten skill mate aj bez tých perkov.

Už dávno tu väčšina komunity stratila pojem o tom o čo vlastne v tejto hre ide a tu práve v tomto topiku sa ukázalo prečo admin team tieto perky upravuje.
Nejde Vám o nič iné než o blbé perky zoberú Vám perk a razom pre Vás hra stráca význam. Perky perky perky....pozrite sa na seba a svoj prístup k týmto perkom a potom sa divíte, že ich upravujú. Nejde vám o nič iné než o perky a pri tom zabúdate na to, že tu nejde o perky ale o to že môžte spoznať hromadu nových ľudí a to nie len na tsku alebo v hre ale dokonca aj v RL vďaka tejto hre ale kvôli vaším perkom ste na to úplne zabudli.

Divím sa že po tom Vašom dnešnom vystúpení tu v tomto topicu a v chate sa na vás K4 nevysral a je ochotný aj naďalej pre Vás niečo robiť pretože to čo ste tu dnes na neho niektorý napísali .....škoda slov sa k tomu vôbec vyjadrovať.

Dobrá práca K4 a celý admin team.

Příspěvek upravil Bugs Bunny: 10.03.2014 - 00:25

Everything will be okay in the end. If it's not by okay, it's not the end.
In game BugsBunny
Odeslaný obrázek

#27
Pirosek

    Private 1st Class

  • Člen
  • 58 Příspěvků:
-123
  • LocationDubnany Jižní Morava
Offline
Plně souhlsím s 4gf at´ jsou jen obič perky když tu hru umíte hrát tak nepotřebujete special perky to jen kazilo atmosféru ve hře.

#28
infarct

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 205 Příspěvků:
459
  • LocationSK-dzivoký západ-Malacky
Offline
Ahojte.
Mám otázku či sa bude nejak upravovať aj to že sa bettyna aktivuje cez stenu.
Napadlo ma či by viac nepomhlo keby Bettynu odhalil aj normálny odhalovač.Myslím si že výsledný efekt by bol lepší ako obmedzovať hráčou kde ju môžu a nemôžu položiť a určite by ju hráči prestali tak hromadne používať.Nikto by sa nemohol sťažovať jak je OP atd.To by bolo asi najlepšie riešenie či už Bettyna je spešl perk alebo ne.

#29
Arcas

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 284 Příspěvků:
224
Offline
A co by na Betty pak bylo speciálního, když ji odhalí člověk s obyčejným odhalovačem?
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

Odeslaný obrázek

#30
#ayd.

    #One

  • Člen
  • 253 Příspěvků:
100
  • LocationMost pri bratislave
Offline
Stále to isté dokola ! Stažujeťe na perky a na ich úpravu ? čo nemáte rozum ľudia,ved je hra ktorú si zahráš z dlhej chvílky o nič nejde !

Začnite trošku uvažovať aj realne a nie sa opúsťat kvôli niakemú perku premňa zamňa nech ich zrušia aj všetky

A Briki ? ty si to podľa mňa pekne popísal.Nikto stým nič neurobí :)



S pozravom ayaka Daysuke (#ayd)
S pozravom reálneho mena Samuel Brida :) piiiiiiis

Příspěvek upravil ayaka Đaysuke: 10.03.2014 - 10:09

Odeslaný obrázek

#31
infarct

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 205 Příspěvků:
459
  • LocationSK-dzivoký západ-Malacky
Offline
Jasné že nejde o nič a hrám to kvoli relaxu a zábave!Ale ked sa plížim popri baráku a cez stenu aktivujem betty a ešte ma aj zabije tak je tá betty speciálna až trochu moc!To že nemám možnosť jak ju odhaliť a vela hráčou ju dokonca pokláda do textúr ma dokáže s prepáčením tak nasrať že mám po zábave aj relaxe.
Ide proste iba o to že bettynu má vela ludí a všetci ju používajú.To sa potom hocikedy stane že v strede mapy sa nedá prejsť hlavne na SaD kde ostávajú aj po zabití toho hráča.
Po tých úpravách to ale vypadá dobre.2x som dnes aktivoval betty,rýchlo som lahol a ani hit :thumbup:
Vcelku sú mi tiež perky ukradnuté a keby ich odstránili tak slzu nevyroním.
Ale pokial viem COD4 sa preslávilo perkami a prinieslo niečo nové do sféry FPS.
Apropo:keby bouncing Betty bola až taký spešl perk nebehala by s nou polovica serveru že?
ayaka: nejde o to že sa sťažujem ja sa nesťažujem.Ale ked niečo nevyhovuje vela ludom a je v možnostiach to upraviť tak aby sa vyhovelo viacerým (samozrejme nie všetkým :D ) tak prečo to neurobiť že?Tomu sa hovorí kompromis vieš?

Příspěvek upravil infarct: 10.03.2014 - 10:53


#32
Lukky

    Chief Petty Officer Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Bronz
  • 380 Příspěvků:
1003
  • LocationPraha
Offline
Mě to je celkem jedno, ty perky jsem bral jako zpestření hry,něco novýho co mě tenkrát nakoplo opět ke hraní to starý je už prostě okoukaný,ale teď to bude hlavně nefér vůči hráčů kteří nemají žádný perk a chtějí ho, teď už ho jentak nedostanou , a tím ztratí 4gf určitě několik hráčů, každýho hráče je škoda .Sice na Vánoce to bylo pěkný ty Eventy ale bylo jich příliš už tenkrát jsem si řekl to v budoucnu dobře nedopadne, a je to tady.Vím bylo to myšleno dobře, ale klidně by stačil extraXPboost nebo 2-3 eventy o ty perky jako zpestření Vánoc ale to už je pryč.Kdyby se třeba ty perky dali na lvl což by šlo určitě zrealizovat i teď, tak by byl klid, a bylo by pro co hrát, i pro vyšší lvl .To nepíšu proto že mám na 4gf největší lvl.Ale proto že by to bylo nejlepší řešení pro hráče i adminy kteří na tom pracují.Je to jen názor tak ho nikdo neberte špatně :)

#33
infarct

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 205 Příspěvků:
459
  • LocationSK-dzivoký západ-Malacky
Offline
Lukky ja si myslím že by to bolo nešťastné riešenie to dať teraz od levelu.Tý hráči to vyhrali podstivo a v podstate sa ničím neprevinili.Používajú to načo majú nárok a čo si museli vybojovať.Skôr sa tu rieši že časom sa ukázalo že niektoré perky sú až moc.Proste sa to ukázalo ohlasmi hráčov a masovím používaním.Teraz sa to trochu doladuje a to je dobre.
Treba nájsť kompromisné riešenie aby sa vlk najedol a koza ostala celá :D

#34
R3MIEN

    =/\=

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 485 Příspěvků:
1287
  • LocationPraha
Offline
Takove reseni kompromisu se zvazuje jak otevrit moznost i tem kteri hraji mene nebo mensim lvl

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk



#35
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
Je tu několik možností ,aby se vlk nažral a koza zůstala celá. :-)

1) rozdejte nadstandardní perky mezi hráče , byly by součástí od první registrace.

2) rozdejte nadstandardní perky mezi hráče , od určitého lvl.

Je škoda ,aby něčí čas a dřina přišla vniveč - udělejte to zajímavější a dynamičtější - dejte je k dispozici všem. :-)


#36
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
Touto cestou určitě nepujdeme.
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#37
spo ♛

    unlckr.

  • Potížista
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 378 Příspěvků:
474
  • Location
Offline
taky by mi nevadilo hrát bez těch perků, když už jsem bez nich hrál tak dlouho, ale když jsem je vyhrál proč je nepoužívat :-) ta uprava betty je super , rush speed zpomalenej, co se dá dělat byla to sranda. Ale to rozdávání perků ? Vítej na 4GF tady máš speciální perk je blbost no, škoda těch vánoc že toho bylo tolik ale to už se vrátit nedá, takže bud to dát všechno pryč což je myslim škoda když s tim bylo tolik práce. A nebo se to snažit něak přizpůsobit ....a ta betty je rozhodně dobrej začátek :thumbup:
Never Give Up.....

Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#38
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline

*
POPULÁRNÍ

Mame nějaké nápady jak to dát dokupy aby nebyli problémy mezi lidmy kteri je nemaji a kteri je maji ale chce to cas opravdu to poradne promyslet aby to nedopadlo jeste hur nez tomu tak je

#39
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline

*
POPULÁRNÍ

pánové proč hru nehrajete stylem jak já? já si jdu na server zablbnout ne se za něčím hnát. co takhle zkusit vzít rpg a jen tak pro srandu si s ním lítat? co takhle si vzit tu nejhorší zbraň se kterou neumíte a naučit se s ní? Vždyť jde o zábavu. všichni se ženete za co největším score, ale o to aby u toho byla sranda se už nikdo nestará. Příjemné prostředí si musíte navodit vy. Když lítám s barretem po mapě a mám alespoň vyrovnané KD ratio , tak jsem na sebe pyšný, nevím proč, ale zas tolik mě nebaví lítat s akačkem a být na začátku tabulky, když to dám s manuálkou (brokou), tak to pro mě znamená mnohem víc.

Vím že mluvím o zbraních, ale u perků je to stejný princip, přestaňte remcat a poďte se bavit. :character_10:

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#40
RanDy

    Sergeant Gold

  • Člen
  • 240 Příspěvků:
55
Offline
Všechny tu píšete že je to jen hra a je to jen pro odreagování, ano to máte pravdu ale přeci jenom to naštve když na ten perk čekáte tak dlouho a nakonec už není moc výhodnej..Tohle bych řešil tak že bych smazal všechny speciální perky, poupravil generování perků, zmenšil jen o kapku šanci že ti padne perk a bylo by to lepší než ty perky takhle zkazit radši příjdu o pár perků než abych měl perky který jsou k ničemu, je to jen můj názor jak bych tuto situaci řešil já.. :4gf:





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních