Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

26, 50, 54 - Resp ochrana?


100 odpovědí na toto téma

Anketa: 26, 50, 54 - Resp ochrana? (152 členů volilo)

26, 50, 54 - Resp ochrana?

  1. ANO chci ji zapnout ( 3s- 4s ) (94 hlasů [62.25%])

    Procento volících: 62.25%

  2. NE nechte to jak je (37 hlasů [24.50%])

    Procento volících: 24.50%

  3. Mám rád zabíjení hráčů z respu na resp :-) (20 hlasů [13.25%])

    Procento volících: 13.25%

Hlas Návštěvníci nemohou hlasovat

#1
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Tak vyjádřete vaše přání ... Přihlédneme k vašemu hlasování...

#2
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
ano
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#3
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
I když to nemá žádnej vyznám tak nesouhlasím. Hraje se tady bez toho už dost dlouho a ještě jsem ve hře neviděl, že by to někomu vadilo. Tak proč měnit to co funguje. :)

#4
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
rozhodne neni pravdou Made, ze bys nikdy nevidel nekoho stezovat si na vase prustrely... prave kvuli mnozicim se stiznostem se toto rozjelo.

za mne ANO

#5
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
Jednoznačné ANO myslím že SaD není o tom kdo se líp zorientuje a průstřelem zabijí hráče jak utíkají z respu. to si myslím není účel SaDka. udělat tři kroky a propalovat to na resp sem prostě nepatří !!!
Odeslaný obrázek

#6
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
tak ono taky zalezi na te dobe jak dlouho ta ochrana potrva :) ja bych to nechal tak jak to je, myslim ze se hraci dokazou prizpusobit nez aby se neco upravovalo. takze za me NE
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#7
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
ty jsi zrovna jeden znich postavit se a pálit v prvních 2vteřinách na respy.... na sad to prostě nepatří.

Příspěvek upravil Libunda: 26.06.2011 - 22:28

Odeslaný obrázek

#8
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
Tak jasně že jsem někdy někoho viděl, to jsem asi přehnal. Ale když myslíte, že to hře pomůže, tak máte asi pravdu. :perfect: :yesek5:

#9
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline

 TeRmIxXx dne 26.06.2011 - 22:26 napsal:

ty jsi zrovna jeden znich postavit se a pálit v prvních 2vteřinách na respy.... na sad to prostě nepatří.

Tak já bych to tžeba zavedl jen na vybraných mapách. Jako třeba ambush, countdown. Tam to je myslím nejhorší.

#10
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
Termixi jiste ze knim patrím ^_^ kdyz me takhle nekdo zabije dve kola tak proc bych mu to neoplatil vid, je to jen vymluva ale to je vedlejsi to sem ted nepletme ;) já si to klidne odpustim me to problem nedela je mi jedno jestly ho zabiju 5s od startu kola nebo v pulce kola.. ale myslel jsem to spis tak ze kdyz vim ze tam od startu kola miri nejakej hnup snipou tak ze si pockam a az potom vybehnu z respu ;) podle me je tato uprava zbytecna a myslim si ze hraci se dokazou zaridit aby k tomu nedochazelo pokud maji IQ alespon 80 :)
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#11
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
ale jsou případy že se zrodíš a jen se otočíš a hned jí držíš v první vteřině, aniž by jsi tomu mohl jakkoliv zabránit. myslím že 3-4 vteřiny na zorientování stačí a pak ať se střílí jak oživot. Je pak na prd když se probereš v druhý vteřině dostaneš kill a 2minuty někoho spectuješ než je konec kola.
Odeslaný obrázek

#12
Tazik 306

    Private

  • Člen
  • 28 Příspěvků:
51
Offline
Bez resp ochrany podle me ani nema cenu se hybat.Je to to same jako kdybych se nekomu postavil a rekl mu at me v klidu zastreli.

takze za me ANO resp ochranu zapnout.

#13
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
ok dame si shipmentax2 a budeme tam behat s ochranou trochu nedomyslene ne????????????????????????????????!!!!!!!!!!!
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#14
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
Offline
ANO :office4qa:
Odeslaný obrázek

#15
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
pre upresnenie trvanie ochrany:
- max 3 (pripadne 4) sekundy, podla nastavenia
- pripadne sa zrusi ak hrac vystreli


Moj nazor? Mne je to jedno. Aj tak umriem do 10 sekund ^_^


EDIT: nechcete to ako perk? ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#16
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
nektere komentare zde jsou fakt uchvatne... a co ja? jsem psychicky vyrovnany clovek s IQ pod 80 (jak jsem se zde docetl), takze radeji reagovat nebudu... :D :D :D

#17
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾

    Administrator

  • Founder
  • 444 Příspěvků:
537
  • HLSW:peter202svk
  • xFire:peter202svk
  • LocationSlovakia :)
Offline
ja som proti lebo mapy su väčsinou robene tak ze maju repsi daleko od seba ale su aj take, kde sa pohnes par metrov je sice vidiet na spawn ale predsa vsetci sa narodili naraz (nie ako na DM alebo TDM) tak sa mozu aj branit podla mna je to uplna blbost davat resp orchanu na S&D

#18
Stranger

    Gunner Silver

  • Holky :)
  • 64 Příspěvků:
133
  • HLSW:Stranger
Offline
Tak pokud vím, na SaD to je vyřešené, že nelze hned házet granáty-to beru také jako takovou částeč. resp ochranu. A jinak na ostatních servrech bych to nechala, jak to je = nezapínala, je fakt že na takový mapě jako je shipment,by to bylo až komický :shocked:

#19
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
na shipmentu jsem snad ještě sadko nehrál.... . a myslím že 3vt jsou akorát.... je pár map kde se to dělá a povede se že je na resp vidět kolikrát i po narození... třeba ta mapa stím mostem jak jsaou ty podzemní šachty se to dá pálit hned po narození a dají se v první až druhé vteřine trefit klidně i 2 lidi. Kolikrát hraje někdo novej nebo někdo kdu tu mapu nezná a neví že jsou tam takovýhle průstřeli na resp. a je hned mrtvej. A jako perk??? to snad neee :-)

Příspěvek upravil TeRmIxXx: 27.06.2011 - 17:29

Odeslaný obrázek

#20
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
Briki to si nemusel .
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#21
Stranger

    Gunner Silver

  • Holky :)
  • 64 Příspěvků:
133
  • HLSW:Stranger
Offline

 TeRmIxXx dne 27.06.2011 - 17:14 napsal:

na shipmentu jsem snad ještě sadko nehrál.... . a myslím že 3vt jsou akorát.... je pár map kde se to dělá a povede se že je na resp vidět kolikrát i po narození... třeba ta mapa stím mostem jak jsaou ty podzemní šachty se to dá pálit hned po narození a dají se v první až druhé vteřine trefit klidně i 2 lidi. Kolikrát hraje někdo novej nebo někdo kdu tu mapu nezná a neví že jsou tam takovýhle průstřeli na resp. a je hned mrtvej. A jako perk??? to snad neee :-)
Pořádně si to přečti..napsala jsem na ostatních serverech-tím myslím jiné než SaD ;)

#22
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
sry spajku, ale musel... sam jsi mi psal, ze prustrelama - to znamena: ani nemusim na resp soupere videt a strilim casto i skrze budovy - hrajes velmi rad... takze tvoje reci o tom, ze te nekdo timto zpusobem zabije, takze tak hrajes taky, jsou OUT, to sam moc dobre vis. Mohu pripomenout votekick tve osoby...

Tim chci poucit zde reagujici, ze se na nekterych mapach proste utyct neda... Takovy respkiller pak kazi hru vsem ostatnim. Dovolim si pripomenout, ze hrajeme na publicu, nikoliv na zapasovem promodu. Ja osobne pak budu votovat kazdeho, kdo bude timto zpusobem kazit hru ostatnim hracum, ac tim budu riskovat Remienem pridelene VIP, ktereho si nesmirne vazim.

#23
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
Briki dodal jsem za to ze je to jen vedlejsi vymluva.. priznavam to ze takhle hraju ale taky rikam ze si to dokazu odpustit tou tvoji odpovedi pred tim si znehodnotil muj prispevek.
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#24
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline

 Stranger dne 27.06.2011 - 18:41 napsal:

Pořádně si to přečti..napsala jsem na ostatních serverech-tím myslím jiné než SaD ;)

aha... sry nevšim jsem si... ale proč tam taháš jiné servery když se tu řeší sad :-) to pak mate :-)
Odeslaný obrázek

#25
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Votovat za toto se NEBUDE!
Od toho tu máte anketu, kde se ukáže co si většina z vás přeje. Je uplně zbytečné se tady dohadovat, když je jasné, že na toto téma tu jsou dva tábory s rozdílným názorem.
Děkuji ;)

#26
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
"Slyšeli" jste slovo božííí Amen
Odeslaný obrázek

#27
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
Marsale, ve vsi ucte k tve osobe, pokud nekdo vybehne 5metru z respu a zacne strilet skrz budovu, kde absolutne videt nemuze.. to mi pripada na public server unfair.

#28
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾

    Administrator

  • Founder
  • 444 Příspěvků:
537
  • HLSW:peter202svk
  • xFire:peter202svk
  • LocationSlovakia :)
Offline

 Briki dne 27.06.2011 - 19:10 napsal:

Marsale, ve vsi ucte k tve osobe, pokud nekdo vybehne 5metru z respu a zacne strilet skrz budovu, kde absolutne videt nemuze.. to mi pripada na public server unfair.
nevim ci sa to dá ale co keby sa nedalo prvých par sec stierlat cez stenu ?

#29
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline

 Peter dne 27.06.2011 - 19:21 napsal:

nevim ci sa to dá ale co keby sa nedalo prvých par sec stierlat cez stenu ?

hmm to si myslím že asi není zrovna reálný....
Odeslaný obrázek

#30
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
A co takhle, když měkdo vystřelí v prvních 3-4vteřinách, tak mu z pistole vyroluje praporek z logem 4GF :clapping:
Odeslaný obrázek

#31
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾

    Administrator

  • Founder
  • 444 Příspěvků:
537
  • HLSW:peter202svk
  • xFire:peter202svk
  • LocationSlovakia :)
Offline

 TeRmIxXx dne 27.06.2011 - 19:28 napsal:

A co takhle, když měkdo vystřelí v prvních 3-4vteřinách, tak mu z pistole vyroluje praporek z logem 4GF :clapping:
to mas to iste ako resp ochrana

#32
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline

 Peter dne 27.06.2011 - 19:30 napsal:

to mas to iste ako resp ochrana

Taky jsem to tak myslel. Jen by to byla sranda :-)
Odeslaný obrázek

#33
SaSAno

    Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • 134 Příspěvků:
263
Offline
Jsem pro Resp ochranu, zvláště na některých mapách je to nutnost... xD :kolobok_addon_gamer:
Odeslaný obrázek

#34
mechous

    Private

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 23 Příspěvků:
41
Offline
Jsem proti ochrane, protoze jsi myslim, ze kdyz uz je moznost nekde strilet z respu na resp, tak je tam urcite moznost bezet nekudy jinudy a navic si myslim ze tvurce te urcite mapy to tak treba chtel aby se to dalo takhle prostrelovat (viz bog,city)...

#35
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
Jo, mechu, spravnej nazor.. ovsem pokud strilis a v zamerovaci jasne vidis souperovu hlavu.

Urcite jsou mapy, kde to bylo jasne zamysleno (Bog je typickou ukazkou, kde vidis na soupere, naopak District je strileni na nahodu). Ale tvurci mapy nemaji OW :) My mame diky hlasovani moznost menit mod dle vlastnich potreb, abychom hrali "v klidu"

Pro upresneni meho postoje, vyse uvedene bylo reakci na spajkzuv post, resp. tu pasaz .... vsichni vite kterou.

#36
Dakkon

    Private

  • Člen
  • 28 Příspěvků:
12
Offline
jsem proti ochrane.. ze nekdo vi jak strilet na resp tak je to jeho vyhoda ,navic je z respu vic zpusobu jak z nej odejit (nebo chytri proste pockaj) a vzdy se na resp strelec netrefi a nebo jsou hraci davno fuc :character_184:

#37
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
myslím že polovička lidí to pořád nechápe.... Jak je způsob odejít v první vteřině jinudy???????????? Narodíš se uděláš krok a dostaneš ránu...... je jasný že po pár vteřinách si můžeš vybrat kudy poběžíš (už jsi zorientovaný) A výhoda... jak se to vezme. TDM ano. a A zase se budu opakovat Ale SaD není o tom kolik killů dáš v první vteřině... jde o týmovou hru kde jde spíše o taktiku. V průstřelu na resp žádnou taktiku nevidím. Znovu dodám v prvních 3vtěřinách hry. Aby zase někdo nepsal o tom že můžeš běžet jinudy !!! A třeba tvůrce mapy tohle zamýšlel, ale asi je to taky kvůli tomu že se tam hrají i jiné mody než jen SaD !:kolobok_addon_wall: A vtěch to nevadí.
Odeslaný obrázek

#38
mechous

    Private

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 23 Příspěvků:
41
Offline
Nu to mi teda rekni nakou mapu kde se da strilet z respu na resp hned v prvni vterine?

#39
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
hlasujte! zatial o skoro 9% vyhrava resp ochrana.

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#40
Dakkon

    Private

  • Člen
  • 28 Příspěvků:
12
Offline
presne mechu rekni mi termix vj ake mape se strili v 1 sekunde hry ...... :poster_oops:





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních