Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

26, 50, 54 - Resp ochrana?


100 odpovědí na toto téma

Anketa: 26, 50, 54 - Resp ochrana? (152 členů volilo)

26, 50, 54 - Resp ochrana?

  1. ANO chci ji zapnout ( 3s- 4s ) (94 hlasů [62.25%])

    Procento volících: 62.25%

  2. NE nechte to jak je (37 hlasů [24.50%])

    Procento volících: 24.50%

  3. Mám rád zabíjení hráčů z respu na resp :-) (20 hlasů [13.25%])

    Procento volících: 13.25%

Hlas Návštěvníci nemohou hlasovat

#81
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
garfielde, je to o vnimani hry jako zabave nikoliv zvysovani hladiny pohlavnich hormonu... Barbie to hraje ciste pro zabavu, proto je pro ni hloupej kazdej takovej pseudoskiller... To, ze se toho nekdo chyti, bylo ocekavatelne.... Barbie taky zna mapy vcelku dobre, vi jak te odstrelit hned na respu, ale proste to nedela, protoze to neni fairplay...

#82
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 20.07.2011 - 17:38 napsal:

garfielde, je to o vnimani hry jako zabave nikoliv zvysovani hladiny pohlavnich hormonu... Barbie to hraje ciste pro zabavu, proto je pro ni hloupej kazdej takovej pseudoskiller... To, ze se toho nekdo chyti, bylo ocekavatelne.... Barbie taky zna mapy vcelku dobre, vi jak te odstrelit hned na respu, ale proste to nedela, protoze to neni fairplay...

Dobře on !!!
Odeslaný obrázek

#83
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline

Zobrazit příspěvekTeRmIxXx dne 20.07.2011 - 17:37 napsal:

Rychle se zorientujou hráči kteří mapu zanají. A ano mají Iq 5 když nedokážou pochopit důvod proč to nedělat. A Ty si prosimtě čti co píšeš. neříkám že se nikdy neuklepnu, ale co je moc je moc :199:

jo no z těch hrubek jsem ani nepochopil o čem píše ^_^
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#84
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline

Zobrazit příspěvekSpajk dne 20.07.2011 - 17:56 napsal:

jo no z těch hrubek jsem ani nepochopil o čem píše ^_^

Je mi jasný že i stěma bludama se dá pochopit o čem to je, ale hádá se tu kvůli IQ. Jakej z toho má mít člověk pocit když to pak čte a co slovo to překlep nebo nesmysl :-)
Odeslaný obrázek

#85
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
zbitecne hada stejnak uz je rozhodnuto bude stit nevidite???kouknete nahoru pro ano a ne!!!zbitecne to se muze closed uz to stejnak nejde zmenit takze je to jedno!!!
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#86
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
brndo, ano mozna to nekdo muze povazovat za flame, nicmene toto byla vymena nazoru, o tom je forum... kazdy nazor ma svou mensi ci vetsi cenu...

#87
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
njn o tom je forum ale tet uz je to jedno uz je rozhodnuto podleme je to rozhodnuto i kdyz uz to zakladaj pro ne je to jasne predem takze :D :D :D
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#88
-BB-

    Sergeant Silver

  • Holky :)
  • Others: Sponzor Silver, V.I.P Člen
  • 229 Příspěvků:
506
Offline

Zobrazit příspěvek.::Garfield::. dne 20.07.2011 - 16:28 napsal:

tak o nechapem ten blbej je ze vyhytrele strili na resp (vi kam strilet ) tak je naopak chyterj ze ho to vubec napadlo .... musim mit urcite dostatecne velke IQ
a ten chytrej je ten co ceka na respu nez ji koupi - cumi nevi co delat ... ja uz predem vim ze pobezim tufy nebo tudy a rozhodne necekam na respu a 1h rozmyslim kudy asi pujdu
a ty co jsednou umrou a hned nadavej ... tak at hrajou neco jineho takhle si muze kazdej na vse ztezovat ... (vetrelec)

    Sice jsi těch postů napsal více, ale reagovat budu na tento (i když jsem si ho musela párkrát přečíst, abych ho opravdu zcela pochopila).

    Takže IQ houpacího koně mají, když nedokáží pochopit, že zabíjení z respu na resp prostě není fér. Jak již bylo zmíněno, když na #54 přijde nový hráč neznající mapy je to pro něj dost o nervy. Takhle se po sobě sejde pár map, kde možnost zabíjení z respu na resp je a on dostane dost na frak, tak co udělá? Půjde jinam a to je škoda. Tato hra má být pro odpočinek a odreagování. Pokud chce někdo ze sebe dělat frajera a ukázat ostatním jak to umí, měl by se spíše nad sebou zamyslet a něco pořádného dokázat v reálném životě. Já osobně jsem nikdy neměla nějak velkou potřebu si "vztek" vylít do chatu. Moje jediné prohřešky byly za přílišný spam tohoto smajlíka ^_^ . Jenže ne každý umí udržet nervy na uzdě. Proto je dle mého lepší tomu předejít a tu ochranu udělat. Nic víc, nic míň.

    Btw ne každý hned ví kam jít. Já osobně pár map znám, ale občas se potřebuji vteřinku či dvě rozkoukat. To, že někdo takhle ostatní sundává z něj frajera neděla. Pro mě je to spíš ubožák. Ale to je jen můj názor. Toť vše.

    :blond:



#89
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline
To co píše Briki je pravda sem ten co ty mapy neznam :( a je občas pravda že než se z orijentuji tak jsem minimálně 5 mrtvej a přestává mě to bavit,tak jak dnes mám nechut si vubec zahrát :kolobok_addon_wall:
Ale spíš sem myslel že SAD má být o týmu,občas se mě zdá že spíš o skore a to mě nebaví mužu si takhle hrát dm a ne kazit hru ostatním a ted do mě :fighting0043:

Příspěvek upravil Bris: 21.07.2011 - 17:05

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#90
brendy1

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
1
Offline
na YEDDLE modu tuto ochranu máme taky a je to dobrá věc takže za mě ano

#91
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
Ale on je rozdil mezi SaD a DM. SaD kdyz te zabijou musis cekat DM zabijou a hned se obeviz
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#92
url1

    Recruit

  • Člen
  • 5 Příspěvků:
1
Offline
Za mě také ano je to dobrá věc.

#93
Long Trang

    Recruit

  • Člen
  • 9 Příspěvků:
2
  • LocationHumenné, SVK
Offline
Ja by som povedal, že sa tým nič nezmení...tie sekundy ochrany si hrči pekne prečkajú na respe a keď ochrana zmizne tak začnú páliť...ja som proti.

#94
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline

Zobrazit příspěvekAli G dne 21.08.2011 - 17:37 napsal:

Ja by som povedal, že sa tým nič nezmení...tie sekundy ochrany si hrči pekne prečkajú na respe a keď ochrana zmizne tak začnú páliť...ja som proti.

sice začnou pálit ale ty tím získáš čas se schovat, nebo alespoň zorientovat....
Odeslaný obrázek

#95
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
omg zorientovat???
1.kolo vis kam vsici bezi tak se k nekomu pridas(dystak kill)
2.kolo uz vis odkud te sundal a jak tak si das na to misto bacha nebo de inou cestou nic tezkeho
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#96
wave

    Recruit

  • Člen
  • 9 Příspěvků:
9
Offline
je to mozno jedna z 3 veci ktore najviac nicia tuto hru... normalny clovek si pride zahrat a odreagovat sa a nie preto aby zabil niekto kto to hra len pre XP a najradsej by bol keby mu len pribudalo bez toho aby sa musel pohnut !!! vela ludi nehlasovalo lebo sa o tomto tu ani nedozvedelo ja som mal to stastie nahodou to spomenul admin v hre... bolo by dobre napisat to do konzoli alebo pri loade mapy. ----glhf

#97
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Ano..resp ochrana :yesek5:
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#98
Nenik

    Recruit

  • Člen
  • 16 Příspěvků:
4
  • HLSW:Nenik
Offline

Zobrazit příspěvekmaddy dne 26.06.2011 - 20:29 napsal:

I když to nemá žádnej vyznám tak nesouhlasím. Hraje se tady bez toho už dost dlouho a ještě jsem ve hře neviděl, že by to někomu vadilo. Tak proč měnit to co funguje. Odeslaný obrázek
Komu by to vadilo? zrovna se objevis po konci kola a hned ti da nekdo hedku a treba 3x za sebou to te asi nepotesi ne? tak pro to

#99
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Ouha...již jsem hlasoval :unsure2:...člověk si to při tom každodenním humbuku,ani neuvědomí

Příspěvek upravil P@lko: 1.02.2012 - 23:12

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#100
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
hhh tohle je uz stare tema uz by melo bejt locked a bejt resp. ochrana kdyz se divam na ty hlasy ale tak budis no
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#101
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
zkvalitní to celkově hru - na nekterých mapách je to opravdu potreba - viz mapa bog, dust, ambush....ajn.






1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních