Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

#58 hráči & FFA


9 odpovědí na toto téma

#1
*Sweet

    Gunner Silver

  • Člen
  • 60 Příspěvků:
26
Offline
Zdravím 4GF...neviem čo vas viedlo k tomu aby ste vsetky SD dali rovnake XP ale dobre server 58 si nezahram pretože to stratilo hodnotu a už tam hrať nikdo nebude ..čo je škoda pretože to bol jediny server ktory ma bavil Či mód či mapy ale je to vaša volba len je to škoda ...
Ďalsia vec: Keď už na SaD Tactical moc ludi asi nepríde mal by som nápad čo spraviť jeden Tactical aj TDM alebo aj FFA (z dovodu malo hračov nech sa nehladame 2v2 po velkej mape) ? Ja osobne by som si zahral rád
alebo proste server OW bez HC mode ...neviem čo hráči ale podla mňa nie zlý nápad no mech sa vyjadria všetci
predsalen načo budu 3 rovnake servery (26,50,54) jeden z toho by mohol byť kludne Tactical alebo len bez HCmode a TDM/FFA radšej s Mapami zo serveru 53 :-)

Příspěvek upravil *Sweet: 8.06.2015 - 13:25

4GF |#54| TACTICAL

...(^_^)...

#2
kano.

    Recruit

  • Člen
  • 11 Příspěvků:
51
Offline
Tady vidíš, že tam většina hráčů(neříkám všichni) hráli jenom proto, aby si mohli naexpit tolik xp, co by jim na jiném serveru trvalo 4x-5x déle. Pokud by tě to tak bavilo a nehrál si tam jen pro xp, tak by pro tebe ten server hodnotu neztratil jen proto, že se tam snížily xp.

#3
Guest_Kvrdlic_*

  • Host
Offline
a prooto ja bych srovnal XP na vsech serverech protoze ted se nejcastej nplni 53 domination kde je take lehke nahrat na mape 10K + , tady uz nejde o to koho co bavi ale kde nekdo hraje tak tam musi jit protoze jinam hraci moc nechodi jen kdyz tam je event .

#4
Guest_work_*

  • Host
Offline

Zobrazit příspěvek*Sweet dne 8.06.2015 - 13:23 napsal:

Zdravím 4GF...neviem čo vas viedlo k tomu aby ste vsetky SD dali rovnake XP ale dobre server 58 si nezahram pretože to stratilo hodnotu a už tam hrať nikdo nebude ..čo je škoda pretože to bol jediny server ktory ma bavil Či mód či mapy ale je to vaša volba len je to škoda ...
Ďalsia vec: Keď už na SaD Tactical moc ludi asi nepríde mal by som nápad čo spraviť jeden Tactical aj TDM alebo aj FFA (z dovodu malo hračov nech sa nehladame 2v2 po velkej mape) ? Ja osobne by som si zahral rád
alebo proste server OW bez HC mode ...neviem čo hráči ale podla mňa nie zlý nápad no mech sa vyjadria všetci
predsalen načo budu 3 rovnake servery (26,50,54) jeden z toho by mohol byť kludne Tactical alebo len bez HCmode a TDM/FFA radšej s Mapami zo serveru 53 :-)

Akorát huntíš expy.Dá se to nahrát i na jiném serveru,ale jestli tě tactical opravdu baví(jako mě),tak nevidím důvod v tom brečet pro ty XP co tam byli.

#5
fiskaa

    Private 1st Class

  • Člen
  • 59 Příspěvků:
76
Offline
Tady aspon máte názornej příklad huntera xp, a že jich tu běhá celá spousta .Vzít vám lvl tak asi spácháte sebevraždu ne ? Hrajete cpdko a ne wowko , tak se nad tím trošku zamyslete.

#6
*Sweet

    Gunner Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 60 Příspěvků:
26
Offline
Omg....ja som pisal o tom že jak sa zrušili XP tak na 58 nikdo ani nepáchne...mňa Tactical baví nejsom xp hunter ale keď tam nikdo nehra tak asi nebudem hrať sám -_- zamysli sa nad tým ..mne nejde o to že XP sa zrovnali mne ide o to že teraz tam nikdo nepride (y) -_- 58 čo kedysi plnky tak teraz akurat prazdna furt

Příspěvek upravil *Sweet: 9.06.2015 - 16:40

4GF |#54| TACTICAL

...(^_^)...

#7
*Sweet

    Gunner Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 60 Příspěvků:
26
Offline
Zo mňa spravite XP Huntera :D Ok myslite si čo chcete vaš problem ...ale pisať tu že to hrate preto lebo vas Tactical Baví pritom je tactical jak som hovoril Nonstop prazdny To je trošku trapne ;) na všetkych serveroch dokopy 10 hračov aj to na 53/26 ...škoda toho
4GF |#54| TACTICAL

...(^_^)...

#8
Guest_work_*

  • Host
Offline
Hele někdo nemá zrovna čas hrát,například já mám dost práce+ se ještě učím na zkoušky,přes týden jsem nehrál.Jejich problém že hráli jen pro XP. Bohužel.

#9
Rowdy56

    Recruit

  • Člen
  • 12 Příspěvků:
28
  • LocationUL
Offline
Ahoj Sweet ma pravdu 58 byla dost dobra a neslo jen o xp ale zabavu a ze byl plny sever.

#10
Guest_Kvrdlic_*

  • Host
Offline
vetsina hracu tam hrala kvluli XP kdyz vy ne a pise vas to tu vic tak proc se nedomluvite kazdy den na nakou hodinu a muzete jit hrat taky jsme to tak delali s #62 DM a #52 DM





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních