Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Vaše nej výsledky v CoD4 na TWSE / 4GF serverech

....

334 odpovědí na toto téma

#1
Carloss

    Sergeant Silver

  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline
Tak se pochlubte :fighting0092:
Přikládám mé dva ... Odeslaný obrázek

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: 2.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0021.jpg


#2
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
:kolobok_addon_hang:

#3
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline

Zobrazit příspěvekMadness dne 3.02.2011 - 19:39 napsal:

:kolobok_addon_hang:
Taky pěkné :), takové mám 31 : 5 , ale už tam je těch 5 killů, mě se to líbí s tím čistým štítem :rolleyes:

#4
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
bohužel nemám moc screenů, ale aspoň něco.
Přiložený obrázek: shot0039.jpg

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: shot0035.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0022.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0024.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0025.jpg

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#5
.::Garfield::.

    Gunner Silver

  • Člen
  • 74 Příspěvků:
42
Offline

Zobrazit příspěvekجامايكا - Smoky dne 4.02.2011 - 08:37 napsal:

bohužel nemám moc screenů, ale aspoň něco.
Příloha shot0039.jpg
ten screnn s 206 kill fakt dobrej ^_^ ale ten posledni screen ten je asi dost starej co ? :D

Příspěvek upravil .::Garfield::.: 4.02.2011 - 11:14


#6
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
No ja sem radši nic dávat nebudu protože bych ukázal jak mi to vubec nejde xD

#7
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
to garf: tak jako ja nevim co jsem se ted koukal , tak tusim ze nejstarsi je 31.leden 2009 ... mozna bych vyhrabal i 2008

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#8
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline
Taky moc pěkné :), taky bych takové podobné vyhrabal někde v PC :)
Ten shipment2 to je vždycky pořádná mela :D

#9
eror

    Recruit

  • Člen
  • 17 Příspěvků:
-19
Offline
Nazdar tady !eRRor! tak moje nej score posílám ve screenech-za dob stareho dobreho cod4. Jinak ze vcera mam record 272kill ku 82 kill score 4350 (nejde mi udelat screen ze hry vzdy je to rozmazane,ale svedku plno:)
jinak 200kill+ neni v shipmentu ani v shipmentu 2 zadnej problem. Moje score za minutu je 70+ a v tej mape to bylo 120:))))

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: Obrázek1.png
  • Přiložený obrázek: Obrázek6.png
  • Přiložený obrázek: Obrázek10.png
  • Přiložený obrázek: Obrázek12.png
  • Přiložený obrázek: Obrázek13.png


#10
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline
Taky přidám ještě něco ze starého koutku :)

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: shot0001.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0013.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0021.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0025.jpg


#11
Nobody*Cz*

    Private 1st Class

  • Člen
  • 56 Příspěvků:
11
  • Locationkósek od štatlu :)
Offline
hodně stary ale jediny co sem našel.jinak moc nescreenuju

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: shot0008.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0006.jpg

Odeslaný obrázek

#12
PetX

    Notepad rat

  • V.I.P Člen
  • 394 Příspěvků:
741
  • LocationSlovakia
Offline
Ten kdo si pocita kolik da bodu za minutu by se mnel jit dle meho nazoru lecit, protoze to uz je cista zavislost :-)

#13
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
zavist? ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#14
PetX

    Notepad rat

  • V.I.P Člen
  • 394 Příspěvků:
741
  • LocationSlovakia
Offline
tak to tedy ne, jen si myslim ze cod mi mnelo slouzit na odreagovani od problemu v realite a ne na pocitani bodu a killu, a kdyz uz tak hrat tymove a ne kazdej za sebe...

#15
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Musim se priznat, ze nekdy si udelam screen z vysledku hry, ale uz se na nej nikdy nepodivam. A kdyz pak prohlizim screeny, tak vsechny tabulky s vysledkama mazu, protoze si stejne nepamatuju proc jsem zrovna tu ci onu mapu fotil...
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#16
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline

Zobrazit příspěvekCharlieGoodEye dne 9.02.2011 - 22:24 napsal:

Musim se priznat, ze nekdy si udelam screen z vysledku hry, ale uz se na nej nikdy nepodivam. A kdyz pak prohlizim screeny, tak vsechny tabulky s vysledkama mazu, protoze si stejne nepamatuju proc jsem zrovna tu ci onu mapu fotil...
To mám taky někdy tak, ale spíše fotím dobré score nebo jak mi někdo nadává, že mám WH a podobné kravinky, a vyhrožují mi... :)

#17
eror

    Recruit

  • Člen
  • 17 Příspěvků:
-19
Offline
Jistě souhlasím ale jsme ve foru kde se bavime o nej score tak tady neřeš zbytečnosti.Top score je jen pro info a když ty nemáš žádný, tak takdy se oháníš závislostí. Spíš ty se di léčit:))) Mimochodem přidávám nový screen sice není zdaleka muj nejlepší,ale jen z těch lepších.Přiložený obrázek: iw3mp 2011-02-10 20-51-20-74.jpg

#18
Nobody*Cz*

    Private 1st Class

  • Člen
  • 56 Příspěvků:
11
  • Locationkósek od štatlu :)
Offline
mapy typu kilhause,shipment1 a 2 bytostne nesnašim,pač nemaji s hranim nic společnyho.jsou to jen jatka,nic vic.kdo ma vic naboju v zasobniku a jaky perky. :raygunji1:
Spiš jsou zajimavějši jiny mapy,tam se pozna kdo umi a kdo.... :kicking:
Odeslaný obrázek

#19
eror

    Recruit

  • Člen
  • 17 Příspěvků:
-19
Offline
je naprosto evidentní, že ty nemáš absolutně páru o téhle hře:)jatka to jsou a proto se ty mapy mění. dobrej hráč umí vyhrát jakoukoliv mapu,ale tohle je pokec o nej score a to je právě v těchto mapách, co na tom nechápeš?to že ti nejdou už z tvýho příspěvku víme:). Prostě Nobody tvoje příspěvky to je fakt mimo mísu.

#20
Nobody*Cz*

    Private 1st Class

  • Člen
  • 56 Příspěvků:
11
  • Locationkósek od štatlu :)
Offline
Mimo misu seš spiš ty.Nikde sem nenapsal,že mě ty mapy nejdou,jen jsem napsal,že z těchhle map nepoznaš nic....
zajimalo by mě,z čehos vyvodil,že o tehle hře nemam ani páru? :scratchchin:
Pár lidi mě zna,vi jak umim hrát a tim to pro mě končí... :tc:
Odeslaný obrázek

#21
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline

*
POPULÁRNÍ

EROR:

Jistě souhlasím ale jsme ve foru kde se bavime o nej score tak tady neřeš zbytečnosti.Top score je jen pro info a když ty nemáš žádný, tak takdy se oháníš závislostí. Spíš ty se di léčit:))) Mimochodem přidávám nový screen sice není zdaleka muj nejlepší,ale jen z těch lepších


Tak ted pozorne cti a cti dobre, protoze to nebudu opakovat ani dale vysvetlovat. Jsme tu na foru, kde ma kazdy moznost se v ramci slusnosti vyjadrit. Nazor kazdeho je svobodna volba a kazdy ma moznost na nej reagovat nebo ignorovat. Takze pokud to nebudes chtit chapat, tak jak se nechci plest do administraci fora a delat zbytecne rozruchy, tak tebe z prehledem zablokuji bez mrknuti oka. Nejake kecy jako jdi se lecit, ohanis se zavisti a mimochodem pridavam svuj screen - asi aby sis hnedka vylestil svoje ego, ktere by si nejspis podle postu zaslouzilo medikamentalni peci a dal nam najevo, jaky jsi machr.... nikoho to nezajma, nikoho tim neohromis a hlavne - moc pratel si svym pristupem neziskas. Vazne ne.

Sam za sebe jsem pouze psal, ze si obcas screen udelam, ale to je asi tak vse. Neni to zrovna moje zabava, ale nerikam, ze si tim potrebuje nekdo lestit obrazovku. Jsou taci, co si to radi vyfoti a pochlubi se, vsak proc ne? Neuploadoval jsem zadny screen, protoze mi to neprijde dulezite. Hraju protoze me to bavi, a kdyz dohraju, tak hra tim pro me zkoncila a venuji se necemu jinemu. Mam radost, kdyz vyhraju, ale mam i radost kdyz vyhraje nekdo nade mnou, protoze vim, ze mu to udela radost, ze me porazil. A kdyz hral dobre, tak mu to preji a i gratuluji (mam na to i bind).

Aby z toho nevznikl zbytecne flame, a eventuelne OT, tak prosim pouze o + v pripade, ze nekdo souhlasi.


youko Kurama mi za tento post dal minus, LOL (8.5.2012)

Příspěvek upravil CharlieGoodEye: 8.05.2012 - 15:49

Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#22
Nobody*Cz*

    Private 1st Class

  • Člen
  • 56 Příspěvků:
11
  • Locationkósek od štatlu :)
Offline
eror ty vubec nepochopils podstatu čarliho přispěvku.... :brickwall:
Odeslaný obrázek

#23
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Ja mu to smazal, zbytecne dva posty, mohl vlozit do jednoho, ale nejlepe do zadneho.
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#24
Player

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 160 Příspěvků:
132
Offline
Není to sice ukázka nejlepšího skóre, ale třeba se to někomu bude líbit :)
Odeslaný obrázek
což mi připomíná..co tu někdy taky zkusit uspořádat nějaké "Admins vs. Anarchy"? :)

#25
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline

Zobrazit příspěvekPlayer dne 15.02.2011 - 15:46 napsal:

Není to sice ukázka nejlepšího skóre, ale třeba se to někomu bude líbit :)
Odeslaný obrázek
což mi připomíná..co tu někdy taky zkusit uspořádat nějaké "Admins vs. Anarchy"? :)
Velice pěkné nuly :D
Já mám jednu ze serveru #26 S&D 23 0 0 , vlastně obrázek výše :)

#26
Player

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 160 Příspěvků:
132
Offline

Zobrazit příspěvekCarloss dne 15.02.2011 - 17:18 napsal:

Velice pěkné nuly :D
Já mám jednu ze serveru #26 S&D 23 0 0 , vlastně obrázek výše :)
nejde o ty nuly ale o to rozdělení týmů :) (viz hvězdičky před nicky)

a aby tohle nebylo bráno někým jako offtopic a byl tu taky nějakej screen tak..
Odeslaný obrázek
a kdyby někoho napadlo že to je 1v1 fake screen tak předcházející obrazovka..
Odeslaný obrázek
..není to sice nejlepší výkon ale ta tabulka zaplněná mým nickem se mi docela líbila a potěšila :)

#27
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline
Těch hvezdiček jsem si všiml taky,pěkné ... by se to mohlo brát i jako clan :D

#28
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Tak jsem si pripravil taky screen (zbyvalo jeste par minut do konce ale stejne jsem to mel v kapse, tak proc se jeste snazit), myslim ze krome skore je i kill/death pomer vyjmecny :D
Přiložený obrázek: shot0495.jpg

Příspěvek upravil CharlieGoodEye: 15.02.2011 - 19:29

Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#29
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline

Zobrazit příspěvekCharlieGoodEye dne 15.02.2011 - 19:27 napsal:

Tak jsem si pripravil taky screen (zbyvalo jeste par minut do konce ale stejne jsem to mel v kapse, tak proc se jeste snazit), myslim ze krome skore je i kill/death pomer vyjmecny :D
Příloha shot0495.jpg

Nj, zombíci :D

#30
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline

Zobrazit příspěvekCharlieGoodEye dne 15.02.2011 - 19:27 napsal:

Tak jsem si pripravil taky screen (zbyvalo jeste par minut do konce ale stejne jsem to mel v kapse, tak proc se jeste snazit), myslim ze krome skore je i kill/death pomer vyjmecny :D
Příloha shot0495.jpg
Hej, to není fér :D:D

#31
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Jakto ze to neni fer? To jsem mel hrat az do konce? ... dobre dobre, zbyvalo asi 12 minut...

:D
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#32
no-xplode 2

    Recruit

  • Člen
  • 14 Příspěvků:
2
Offline
HM tak Crosby EROR a neviem čo ešte stale iný nick kôli tým tvbojím cheatom. Chcel by som vám tu na 4gf objasniť trochu vašu nespôsobylosť robiť admina zo seba. Pozrite ako si crosby používa cheaty na zaparit.* c.z. *

http://www.ulozto.cz...reezzer-mp5-rar tu máte perfektny dôkaz ten blbeček to schovaval u nás asi 1 rok potom sa aktualizoval PB a robilo mu to blbosti :D :D :D chudačik dostal permicu ako vyšitu.

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: Bez n%E1zvu.jpg


#33
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline

Zobrazit příspěveknoxplode2 dne 19.02.2011 - 17:48 napsal:

HM tak Crosby carlos a neviem čo ešte stale iný nick kôli tým tvbojím cheatom. Chcel by som vám tu na 4gf objasniť trochu vašu nespôsobylosť robiť admina zo seba. Pozrite ako si crosby používa cheaty na zaparit.* c.z. *

http://www.ulozto.cz...reezzer-mp5-rar tu máte perfektny dôkaz ten blbeček to schovaval u nás asi 1 rok potom sa aktualizoval PB a robilo mu to blbosti :D :D :D chudačik dostal permicu ako vyšitu.

Trošku nevím o co se tady jedná??

#34
no-xplode 2

    Recruit

  • Člen
  • 14 Příspěvků:
2
Offline
Dávajte abcha :)

#35
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Chtel jsem neco napsat, bylo to celkem dlouhe, ale nakonec jsem to smazal. Uroven postu mluvi za sebe a pockam co kdo rekne dalsi na vec.....
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#36
no-xplode 2

    Recruit

  • Člen
  • 14 Příspěvků:
2
Offline
Len to sem pekne napíš dúfam že si sa pekne na to video pozrel a ked bude hrať ten "najlepší hráč na svete" tak si porovnaj IP myslím že dokonolo sedí.

#37
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Video je pěkné použití WH to ano, ale jak jsi už psal tak WH použil na jiném portálu. U nás tento hráč zatím nepoužil cheat a pokud se něco takového stane bude po zásluze potrestán. Za mě "jednou cheater navždy cheater", ale vždy po doložení důkazů. Takže Carlos nebo jak si chceš říkat, pokud jen přemýšlíš o použití cheatu u nás, tak na to rychle zapomeň a sekej latinu, jinak s tebou nebudu mít slitování a dveře na tento portál budeš mít na vždy uzavřené!

#38
-BB-

    Sergeant Silver

  • Holky :)
  • Others: Sponzor Silver, V.I.P Člen
  • 229 Příspěvků:
506
Offline
Takže vyřešeno??? Tak já taky přidám svou tabulku...Není to nic moc, ale určitě se zlepším (po dlouhém čase) ^_^

#39
Carloss

    Sergeant Silver

  • Topic Starter
  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline

Zobrazit příspěveknoxplode2 dne 20.02.2011 - 01:07 napsal:

HM ešte zo seba aj robýš blbca IP je tvoja si slepí? NICK JE TVOJ si slepi? Ako to že nevieš nepamataš sa? pozri si dobre to video blbeček a nerob sa že si ta najvačia skill na svate!!!! Ked som toto zbadal (Tento topic xD ako male detatko xD nej výsledny v CoD4 na TWSE / 4gf serverech) som sa skoro povracal!!! Takto založit topic a ty máš 25 rokou? si možno dospeli chlap ale v hlave to máš vymazane ako novorodenia. Ban si dostal niekolko krát na zapariť.** a to z dôvodu WH+ AUTO KNIF a podobne som z teba smutny crosby teras všeci vidia aka si ty skill.
ADMINI na 4gf zamyslite sa nad týmto hráčom. A nemyslite si že je to podvod čo som vám sem hodil pretože nemam dôvod klamať a to z dôvodu jednoduchého nemám za potrebu klamať ked mi to môze byť jedno, ale toto je moc vydavať sa za nej gamera :D :D :D Toto je všetko čo som chcel ahoj a crosby ani sem nepíš "najlepší hrač na svete" ako to ty zvykneš vravieť :D :D :D fuj hanby sa.
Takže:

1) Hraju za Nick !Carloss! ,protože tady hraje ještě jeden s podobným nickem
2) 25 nemám, mám 19
3) Porovnejte si klidně moji IP, mám pořád stejnou
4) Podívejte se zde na můj alias jestli jsem někdy použil nick s názvem Crosby, nebo nevím jaký nick co je na videu...
5) Používám především AK47 bez maskování, ne MP5 s tlumičem s blue tigerem

Takže ještě nějaké námitky?

#40
no-xplode 2

    Recruit

  • Člen
  • 14 Příspěvků:
2
Offline
FUJ cARLOS CHYBA PREPáč MI SOM PíSAL NESKORO VEčER NASPíDOVANý energy dring vypil som 5 hellou. PREPáč MI MAL TO BYť NICK eror sori admini chyba ale na veci to nič nemeni Všetko prepíšem má to byť ERROR. Na tochto si davajte bacha už pre týždnom aleebo 2 som na tochto hráča upozornil aj na Frag**King.** a dostal na druhý den ban!!!





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních