Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

VIP a sponzor


103 odpovědí na toto téma

#1
cleanerman

    Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline

*
POPULÁRNÍ

Zdravím Vás - hráče tohoto serveru.

Ať již ty skalní či nově příchozí. A teď k tomu, co mě trápí. Již nějakou dobu se tu přetřásá téma potřeby nového serveru a s tím i prosba vedení o nějaký finanční dar. Někteří již přispěli a vznikla tak skupina hráčů s označením VIP a sponzor. Je to skupinka velmi malá - doufám, že jen dočasně - a jako poděkování se jí dostalo jistého zvýhodnění. Již několikrát jsem byl atakován, že jsme něco víc, než ostatní hráči tady - nejsme! Jsme normální hráči jako každý jiný, jenom nám není lhostejná tato komunita! Snažíme se tuto hráčskou komunitu udržet a posunout o kousek dál. A to můžete i vy! Každý dar je vítaný. Kolikrát už jsem slyšel - "já na to nemám, já jsem student, já jsem školák atd." KECY !!! Další den takový člověk přijde na TS a vykládá, jak to včera s kámošema rozjeli v hospodě, jaká to byla pařba, nebo co si právě koupil za super zboží apod. Sakra, nikdo po vás nechce tisíce, jednou si odpustíš pár piv a pošleš třeba 200,-Kč a když vás bude 20 lidí, tak je to slušná suma, ne? Já si plně uvědomuji, že mi tento server nabízí spoustu hodin zábavy za nic. Proč bych nepodpořil svoji zábavu. Když půjdete do kina, tak dáte za hodinu a půl nějakých 150,-Kč a kolik hodin strávíte tady??? Já teda hodně, jinak bych ten 133lvl asi neměl, že? A taky jsem tu našel za tu dobu spoustu super kamarádů. Tak se prosím zamyslete, co pro vás tento server znamená a co vám dává a co jste ochotni pro něj obětovat vy!

#2
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
amen, cleane...
ja neco obdobneho napsal viz http://forum.4gf.cz/...ndpost__p__2050

#3
Medvěd

    Gunner Silver

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 71 Příspěvků:
125
Offline
krasně napsáno

#4
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Děkuji všem za přečtení mého článku i za jeho ohodnocení (+). Koukal jsem na seznam dárců a vidím další příspěvky. Chci těmto hráčům poděkovat, že se zamysleli nad sebou i nad tímto serverem a poslali finanční dar. A pro ty ostatní - kontaktujte Maršála Koněva, on vám rád pošle údaje pro platbu a vysvětlí vše potřebné. Tak vzhůru do banky !!!!

#5
Guest_Thunder_*

  • Host
Offline
Vzhůru, vzhůru... ale bez pistole.. :secret: :rofl:

#6
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Ahoj,
tak je zde zase pár lidí, co nemyslí jenom na svoje rozkoše a poslali penízky do společné kasy. Díky vám !!!

#7
k3nNy

    Gunner Gold

  • Člen
  • 92 Příspěvků:
55
Offline
Jojo taky jsem uznal že to je vhodný přispět na server :)

Příspěvek upravil Libunda: 6.03.2011 - 09:13
http://forum.4gf.cz/topic/71-pravidla-diskutovani-na-foru-4gf/

Jsem prostě k3nNy :)

#8
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Kenny, děkuji ti za celou komunitu za příspěvek. Kdo další se přidá k nám??? Zamyslete se, ten nový server je už opravdu potřeba. Bude se nám tu hrát všem o hodně lépe !!!

#9
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
s kennym jsem osobne mluvil, jako student nema na rozdavani,navic posledni dobou hraje spis PCW na promodu, ale jeho postu si vazim... kenny, jak jsme se spolu bavili, udelej to a budes pro me king... na rozdil od jinych... ze??
btw. kenny nemusis to hrotit v tisicich, jako nevydelavajici posli co muzes, kazdopadne to pomuze komunite. nevic volny pristup na tsku do vip.sponzors stoji za to...

#10
k3nNy

    Gunner Gold

  • Člen
  • 92 Příspěvků:
55
Offline
Jojo dík že si mě važíš :) A už jsem to udělal :)

Příspěvek upravil Libunda: 6.03.2011 - 09:14
http://forum.4gf.cz/topic/71-pravidla-diskutovani-na-foru-4gf/

Jsem prostě k3nNy :)

#11
dave101

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
204
  • LocationSK
Offline
Nazdar kde sa môžem dostať k číslu účtu ?

#12
-BB-

    Sergeant Silver

  • Holky :)
  • Others: Sponzor Silver, V.I.P Člen
  • 229 Příspěvků:
506
Offline
Napiš Maršálovi PM (soukromou zprávu) a on ti dá potřebné údaje. ^_^

#13
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Tak máme další dobrá zprávy. Jsou tu další dárci. Děkujeme Vám. Kdo bude další????? Kdo se přidá k nám, kterým tento server není lhostejný????

#14
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
momentalne mam v hlave napad, jak dat sponzorum "neco navic" - podpora vedeni podle slov karla a koneva nebude problem
jen tomu dame nejakou jasnou podobu...

#15
Lachy

    Master Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Yeddle Admin
  • 200 Příspěvků:
217
  • LocationElektrozavodsk
Offline
Po výplatě pošlu i já :-)
Odeslaný obrázek

#16
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
momentálně nemám z čeho :thmbdn:, protože 31 odletám do Portugalska.
ALE pokud se mi podaří vyhrát volbu krále majálesu, tak je hlavní výhra 5000 a sud , čili 500-1000kč bych obětoval pro všechny pařmeny z naší komunity, na server, ale hlavně pro kluky co se o nás nejvíc staraj. Tráví nad tím mnohem více času než si kdo z nás pomyslí a kdyby to měli placené, tak by zasloužili alespon 30 000,- kč měsíčně a to nemyslím jen módaře ale i vedení, Marshal apod. sám jsem dělal rok Hlavního admina a není to žádná sranda. Po čase přišla vysoká a bylo méně času, takže jsem tento post přenechal...

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#17
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Zdravím vás,
LACHY - tvého rozhodnutí si vážíme
SMOKY - tobě přeji krásný pobyt i to umístění -) a máš naprostou pravdu s tím, co ti kluci tady pro ten server dělají, zasluhují úctu i obdiv.

#18
BARTY

    Master Corporal Silver

  • Člen
  • 180 Příspěvků:
193
  • HLSW:BARTY
  • Locationostrov u k. varu
Offline
ahoj
asi jsem to přehlédl,ale dá se nejaky peníz poslat smskou?
BARTY

#19
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline

Zobrazit příspěvektomas bartunek dne 13.03.2011 - 06:33 napsal:

ahoj
asi jsem to přehlédl,ale dá se nejaky peníz poslat smskou?

Bohužel toto není možné, jelikož si více jak polovinu seberou třetí strany (operátor+poskytovatel). Nejednoduší pokud nemáš účet je zajít na poštu a poslat to složenkou na účet.

#20
Čučo

    All in

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 879 Příspěvků:
1389
  • HLSW:®Cuco©
  • LocationPohraničí Severní Moravy
Offline

Zobrazit příspěvektomas bartunek dne 13.03.2011 - 06:33 napsal:

ahoj
asi jsem to přehlédl,ale dá se nejaky peníz poslat smskou?
Napiš Maršálovi PM (soukromou zprávu) a on ti dá potřebné údaje. ®Viz.BarBie

Příspěvek upravil Cuco: 13.03.2011 - 10:35

Odeslaný obrázek


#21
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Zdravím všechny,
stále tu nevidím zvučná jména všech těch křiklounů,co nám vyčítali třeba ten kanál na TS. Tak kde jste???? Proč se stále nepřidáte??? Je to přece i vaše zábava.

#22
Guest_Thunder_*

  • Host
Offline
No to je poměrně jednoduchý Cleane, ty zvučná jména mají jen plná ústa pohádek o tom, jak se dělí komunita na vyvolené a ty druhořadé... nicméně pro to, aby patřili aspoň mezi stovkové dárce a měli respekt ostatních nikdy nic mimo těch hloupých keců neudělají. Všeobecně je o dost pohodlnější cokoliv kritizovat, než cokoliv tvořít nebo se na něčem podílet, či za to třeba nést i díl odpovědnosti.:)

#23
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
To je bohužel pravda, Thundere. Ale pro některé je asi křik a výčítání přijatelnější, něž opravdu něco udělat. V tomto případě poslat nějakou tu stovečku. Je to asi o povaze daného člověka.

#24
-BB-

    Sergeant Silver

  • Holky :)
  • Others: Sponzor Silver, V.I.P Člen
  • 229 Příspěvků:
506
Offline
    No ono je to dosti i o povaze našeho národa jakožto takového. Stejně to totiž dopadá i s dobrovolnými vstupy na různé akce. Jak je někde napsáno dobrovolně, tak si to lidi přeberou jako neplať. Je jen hrstka lidí, co platí i když je vstup dobrovolný. A tady je to ten samý případ. Prostě ty lidi jsou tak ubohý, že než aby si odpustili nějakou tu radovánku a poslali finanční příspěvek portálu, tak radši budou mít pusu plnou keců. Radši budou kritizovat fórum, budou kritizovat proč mají sponzoři vlastní VIP kanál na ts. A prostě jen dělat zlou krev a přisát se na portál jako "pijavice" (obrazně řečeno). Ale opravdu nejvtipnější a zároveň nejsmutnější je ten pohled, jak jen kritizují a mají plnou pusu (i když skutek utek), ale na serverech hrají a mnohdy ani jejich pravidla nedodržují. ^_^


#25
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Děkujeme hráči Cleanerman za další příspěvek a vstup do skupiny "Sponzor Diamond".

Za celé vedení díky....

#26
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Děkuji Maršále,
je to o přístupu každého jednotlivce a pohledu na danou věc. Myslím, že většina argumentů byla již řečena. Jak si to kdo přebere a jak se zachová je jen a jen na něm. Já tu trávím hodně času a jaký mám vztah k tomuto serveru není žádné tajemství. Oprava - není to o serveru jako HW, ale o skupině báječných lidí tady. Hrát se dá i jinde, sám jsem prošel několik herních komunit, ale všude je to o lidech. Všude jsou dobří i horší hráči (povahově), ale tady je to prostě dobrá parta lidí, která dělá tu hru o mnoho krásnější. O komentářích na TS ani nemluvím. Jsem tu s vámi rád - proto ten příspěvek.

#27
Guest_Thunder_*

  • Host
Offline
:kolobok_addon_wall: Já nechci bejt s Cleanermanem v jedný skupině... :dunno: :help: :kolobok_addon_girl_angel: :rofl:

#28
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
tak posli vedeni veceri a budes sponzor chlebodarce :D

#29
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Děkujeme hráči JoeM za další příspěvek a byla mu změněna hodnost na Diamond sponzor. :thumbsup: :groupwavereversed:

#30
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
S velkou radostí shledávám, že se k nám připojili další hráči s finančním darem. Díky vám !!! Všem ostatním, co se ještě nerozhodli, bych chtěl připomenout, že nákup komponentů již započal. To znamená, že to můžete být právě vy, kdo nakonec rozhodne jak silný stroj se postaví v závislosti na množství dostupných peněz . Proto neváhejte a přispějte !!! Každý dar je vítaný a neděláme rozdíly mezi malými a velkými sponzory. Každý dá kolik může. A strašně nerad bych si myslel, že patříte k té sortě lidí, co jí vyhovuje názor, proč za něco platit, když to můžu mít zadarmo. Je to taky vaše zábava a je potřeba se kouknout trošku do budoucna, ne jenom že si jdu sem dneska zahrát a zítra budu hledat jiný server.

#31
Guest_Thunder_*

  • Host
Offline
Ano máš můj plný souhlas, ale když už jsme tedy utvořili skupinku lidí, co dokázala dát dohromady velice slušnou částku peněz a klukům z vedení tím pomoci, prosím nevyvyšujme se nijak na ostatní co nemohli přispět nebo ještě nemají příjem či řeší momentálně těžkou životní situaci, ať už týkající se rodiny, práce, bydlení a tak podobně. Pokud mohu tímto příspěvkem hovořit za tuto skupinu, prosím nezneužívejme "vyššího" postavení stále jsme řadovými členy komunity, ať už s jakoukoliv ikonkou ve hře či na teamspeaku a tak se také chovejme, ať tu z nás není časem parta blbečků, co si myslí, že dala nějaké peníze a tím pádem jsme něco víc než jakýkoliv jiný hráč. Nejsme! Díky všem.

#32
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Ano, nemohu jinak, než s tebou plně souhlasit

#33
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
¨Tak to je všechno ??? Už nikdo se nechce přidat a podpořit tento herní server ???? Opravdu je to ostatním lhostejné a nenajdou žádnou volnou stokorunu pro podporu své zábavy ??? Zamyslete se prosím, jen na chvilku se zamyslete, děkuji.

#34
cleanerman

    Colonel Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
Přišla nová revize modu a je tu příležitost pro hráče s nižčím LVL, jak dostat novou zbran. Tato se otevírá od levelu 100, ale pro sponzory je otevřena již od 84 !!!! Stante se sponzorem a budete ji mít hned !!! Stačí kontaktovat Maršála Koněva, on vám pošle patřičné údaje a je vaše !!! Tak jdeme do toho !!!

#35
Gladiator

    Lance Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 156 Příspěvků:
360
  • HLSW:Gladiator
  • LocationPečky
Offline

Zobrazit příspěvekCleanerman dne 6.05.2011 - 07:07 napsal:

Přišla nová revize modu a je tu příležitost pro hráče s nižčím LVL, jak dostat novou zbran. Tato se otevírá od levelu 100, ale pro sponzory je otevřena již od 84 !!!! Stante se sponzorem a budete ji mít hned !!! Stačí kontaktovat Maršála Koněva, on vám pošle patřičné údaje a je vaše !!! Tak jdeme do toho !!!

Jako náborový pracovník 4gf - podporuji tu tu myšlenku !!!!
Každý náctiletý dostává kapesné,které utratí za jiné blbosti ani neví jak. I těch 20,- ,50,-,100,-Kč podpoří komunitu 4gf.
I ta malá částka udělá ve velkém konečném součtu hodně!!!
Jeden za všechny a všichni za jednoho !!!
Odeslaný obrázek

#36
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline

Zobrazit příspěvekGladiator dne 6.05.2011 - 07:46 napsal:

Každý náctiletý dostává kapesné,které utratí za jiné blbosti ani neví jak. I těch 20,- ,50,-,100,-Kč podpoří komunitu 4gf.

A proto bere Gladina svym detem kapesne... :D
otazkou je, jestli to pak posila na podporu nasi komunity :)

#37
Gladiator

    Lance Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 156 Příspěvků:
360
  • HLSW:Gladiator
  • LocationPečky
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 6.05.2011 - 08:49 napsal:

A proto bere Gladina svym detem kapesne... :D
otazkou je, jestli to pak posila na podporu nasi komunity :)


Posílám moje kapesné co dostávám od ženy.:7:

Mé děti mají nedobitnou kasu !!:kolobok_addon_wall:

Příspěvek upravil Gladiator: 10.05.2011 - 20:15

Jeden za všechny a všichni za jednoho !!!
Odeslaný obrázek

#38
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline
CO bylo napsano v hlavním a prvním odstavci je si myslím pravda,hraje se tu na serveru co musí někdo sponzorovat z vlasní kapsy a osobně si myslím že i takova 100,- za těch pár hodin hraní nikoho nezabije to je muj názor i já zaslal a mám stejně jako každý tady výdaje,ale myslím si že je to na dobrou věc hold si něco musím odpustit,ale hraju tady taky a je fér přispět
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#39
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline
Já nevím jak vy ale myslím si že server je tu pro nás a my proněj a proto bysme měli Adminum pomoct při realizaci a tvorbě lepšího serveru co vy nato pomozte hrajeme tu všichni přispějte každej aspon 20,-
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#40
Guest_Thunder_*

  • Host
Offline
OK...:running:





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních