Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

M1 Garand


  • Nemůžete odpovědět na toto téma
42 odpovědí na toto téma

#1
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline

*
POPULÁRNÍ

M1 Garand (oficiálně značená United States Rifle zkráceně US Rifle, Cal. .30, M1) byla první samonabíjecí puškou světa zavedenou v masovém měřítku do výzbroje ozbrojených sil. V roce 1936 ve výzbroji americké armády oficiálně nahradila opakovací pušku Springfield M 1903, kterou postupně vytlačila z výzbroje americké pěchoty.

Odeslaný obrázek

Jsem tu s návrhem na přidání ''nové staré'' zbraně do OW modu a to zbraně M1 Garand, na serveru je stale vice tematických map ktere bych si s touhle zbraní rád zahrál (Toujane, Ctan + plno dalsích map na serveru 54). Zbraň je poloautomatická tak tedy replace za M14,G3 nebo to spíš nechám na vývojářích modu pokud by se návrh uchytil. Jde mi o to přinést sem něco nového s čím by se líbilo hrát protože si myslím že nejsem sám kdo by uvítal zpestření modu a když jde přidat kuše s explozivními šípy ktéra je moc fajn ale tak trochu zbytečná, tak by tohle neměl být ten největší problém :) tak prosím o vyjádření jestli by to bylo možné a jestli by jste do toho šli byl bych nesmírně vděčný. Prosím o vyjadření admin teamu i samotných hráčů co si o zbrani myslí případně kterou jinou zbraň by ocenili oni. diky
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#2
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Bohužel nyní jsme na limitu OW modu který jede na linuxu a tím pádem není v tuto chvíli možné nic dalšího přidávat možná někdy v budoucnu nastane změna která by otevřela dveře dalšímu vývoji v přidávání zbraní postav atd. no uvidíme jak to dopadne.

#3
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
Jakej je rozdíl mezi garantem a stávající M14 ? mě to přijde stejný ,jen design je jinej.


#4
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
Spajku + a respekt za to, že sis to nechal projít hlavou a napsal sem !!
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#5
MuStanG

    Sergeant Major Gold

  • Člen
  • 320 Příspěvků:
455
  • LocationFryšták
Offline

Zobrazit příspěveksmudla © dne 18.04.2013 - 17:30 napsal:

Jakej je rozdíl mezi garantem a stávající M14 ? mě to přijde stejný ,jen design je jinej.

garand nemá oproti m14 zásobník, ale svorku, která obsahuje 8 nábojů, navíc je tu i rozdíl stáří..garand se používal už ve 2.svět.válce kdežto m14 až ve válce ve vitnamu
______________________________ Odeslaný obrázek_____________________________________

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#6
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
Mustafo - ty voe - myslím herní rozdíl. Tak si představ že držíš garanta a vyjde ti to nastejno. Akorát ti to na konci necinkne.


#7
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
me jde o to cinknutí :) :D
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#8
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
http://youtu.be/jVG_fWYD67o
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#9
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 18.04.2013 - 17:27 napsal:

Bohužel nyní jsme na limitu OW modu který jede na linuxu a tím pádem není v tuto chvíli možné nic dalšího přidávat možná někdy v budoucnu nastane změna která by otevřela dveře dalšímu vývoji v přidávání zbraní postav atd. no uvidíme jak to dopadne.

Mě tak napadá, naučte číču s windowsama a třeba bude možné naše limity posunout :D
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#10
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
tak windows na server libu to vazne ne ale zvazujem jedno mozne reseni tak uvidime jestli to dopadne dle predbeznych vysledku to vypada pozitivne

#11
Faye ツ

    Corporal Gold

  • Sponzor Bronz
  • 123 Příspěvků:
34
  • Locationpobliz Olomouce
Offline

Zobrazit příspěvekSpajkz dne 18.04.2013 - 17:21 napsal:

M1 Garand (oficiálně značená United States Rifle zkráceně US Rifle, Cal. .30, M1) byla první samonabíjecí puškou světa zavedenou v masovém měřítku do výzbroje ozbrojených sil. V roce 1936 ve výzbroji americké armády oficiálně nahradila opakovací pušku Springfield M 1903, kterou postupně vytlačila z výzbroje americké pěchoty.

Odeslaný obrázek

Jsem tu s návrhem na přidání ''nové staré'' zbraně do OW modu a to zbraně M1 Garand, na serveru je stale vice tematických map ktere bych si s touhle zbraní rád zahrál (Toujane, Ctan + plno dalsích map na serveru 54). Zbraň je poloautomatická tak tedy replace za M14,G3 nebo to spíš nechám na vývojářích modu pokud by se návrh uchytil. Jde mi o to přinést sem něco nového s čím by se líbilo hrát protože si myslím že nejsem sám kdo by uvítal zpestření modu a když jde přidat kuše s explozivními šípy ktéra je moc fajn ale tak trochu zbytečná, tak by tohle neměl být ten největší problém :) tak prosím o vyjádření jestli by to bylo možné a jestli by jste do toho šli byl bych nesmírně vděčný. Prosím o vyjadření admin teamu i samotných hráčů co si o zbrani myslí případně kterou jinou zbraň by ocenili oni. diky
joo Spajku to by byla prava zbran pro KON :)
Odeslaný obrázek

#12
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
Nechcete rouvnou spojit všechny cod co vznikly do jednoho !!! a ještě do toho dejte cs!!!

#13
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
když ja miluju to cinknuti když garant vyhodi ten zasobnik...
sry za OT : Delto jestli ti neco vadi tak to rekni primo a ne tady takovyhle opičárny, začínáš mě s tim štvát

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#14
JaraBaboon

    Recruit

  • Člen
  • 9 Příspěvků:
5
Offline
cau ten garant je dobrej napad mne se taky libi to cinknuti jako je treba v Battefildu bad company 2 a hlavne mp44s kterou moc lidi nehraje by se dala za ni zamenit ale to je jen muj nazor tak pic

#15
youko Kurama

    Colonel Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 652 Příspěvků:
1227
  • LocationPraha
Offline
mp44 neeeeee moje oblíbená mašinka
Odeslaný obrázek

#16
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Chlapci pokud to vyjde a doufám že ano tak se nebudou muset zbraně zaměňovat ale budou se moct přidávat další k těm stávajícím které jsou již v CoD a to nemluvim i o možnosti dalších postav atd. atd.

#17
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
Kájo - přál bych si ženu. :)


#18
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
hmmm :D uvidime jak to dopadne do budoucna :rofl:

#19
sayjay

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
17
Offline
A nešla by třeba naskinovat M14 ?
Odeslaný obrázek

#20
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline

Zobrazit příspěveksmudla © dne 19.04.2013 - 11:28 napsal:

Kájo - přál bych si ženu. :)

Udělat skin s názvem Rambína a dát mu růžové maskáče :D

#21
Old/Darinka

    Private 1st Class

  • Holky :)
  • Others: Sponzor Bronz
  • 45 Příspěvků:
192
  • Locationkůsek od Znojma
Offline

Zobrazit příspěvekSpajkz ツ dne 18.04.2013 - 17:21 napsal:

M1 Garand (oficiálně značená United States Rifle zkráceně US Rifle, Cal. .30, M1) byla první samonabíjecí puškou světa zavedenou v masovém měřítku do výzbroje ozbrojených sil. V roce 1936 ve výzbroji americké armády oficiálně nahradila opakovací pušku Springfield M 1903, kterou postupně vytlačila z výzbroje americké pěchoty.

Odeslaný obrázek

Jsem tu s návrhem na přidání ''nové staré'' zbraně do OW modu a to zbraně M1 Garand, na serveru je stale vice tematických map ktere bych si s touhle zbraní rád zahrál (Toujane, Ctan + plno dalsích map na serveru 54). Zbraň je poloautomatická tak tedy replace za M14,G3 nebo to spíš nechám na vývojářích modu pokud by se návrh uchytil. Jde mi o to přinést sem něco nového s čím by se líbilo hrát protože si myslím že nejsem sám kdo by uvítal zpestření modu a když jde přidat kuše s explozivními šípy ktéra je moc fajn ale tak trochu zbytečná, tak by tohle neměl být ten největší problém :) tak prosím o vyjádření jestli by to bylo možné a jestli by jste do toho šli byl bych nesmírně vděčný. Prosím o vyjadření admin teamu i samotných hráčů co si o zbrani myslí případně kterou jinou zbraň by ocenili oni. diky


Spajky :thumbup: tohle by bylo opravdu zajímavější jak ta kuše s bouchacíma hrotama, jelikož s kuší se nemusíš tak snažit to prostě někam napálíš a bud tam někdo bude nebo né, a takhle to dělám dokud mne nedojdou šípky nebo než mne někdo nesejme. Přičemž u téhle zbraně se člověk přece jen musí trošku snažit takže za mne obrovské + a palec hore :thumbup: :thumbup: :thumbup:

#22
pro.nic.za.nic

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 214 Příspěvků:
300
  • LocationPraha
Offline
M1 je zbytečnost, vždyť tu je její nástupce M14. Značně podobný design, shodný způsob střelby...

OT: Mě napadá otázka: Proč není možné doplňovat zbraně do OW, když v jiných modech jich jsou hromady?

Příspěvek upravil pro.nic.za.nic: 8.01.2014 - 12:31


#23
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
pro.nic u jiných modu je to o to že nahrazují většinu základních zbraní z cod což mi neděláme a ani dělat nebudem

#24
pro.nic.za.nic

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 214 Příspěvků:
300
  • LocationPraha
Offline
Měl jsem na mysli spíš technickou limitaci...

#25
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Bohužel CoD je limitováno 128 Weapon soubory a v tuto chvíli jich vyuzivame asi 125 +- a musi zbyt misto na mozne mapy ktere maji neco primo v sobe
Poznámka: urcite ti to cislo prijde divne ale pro info jakykoliv attachment na zbrani je jeden weapon file, jen ak47 ma celkem 6 weapon souboru

#26
spo ♛

    unlckr.

  • Potížista
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 378 Příspěvků:
474
  • Location
Offline
na AK attachment stejně není třeba :-D
Never Give Up.....

Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#27
J@SON

    Kings Never Die

  • Člen
  • 267 Příspěvků:
193
Offline
aj keď som modernejší tip a mám rád skôr modernejšie zbrane ako napr. Mp7, peacekeeper a kopec iných ale určite to m1 garand uvítam ale keby to vyšlo prosím nech to není od 150lvl :)
Odeslaný obrázek

#28
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
spo ohledne toho ak to byl jen priklad pro pochopeni ze jedna zbran viuziva mnoho weapon souboru

#29
Arcas

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 284 Příspěvků:
224
Offline
Jen tak ze zvědavosti - co konkrétně limituje počet těchto souborů? A co se stane, když tento limit překročíte? Případně jestli není znám nějaký způsob, jak tento limit navýšit?
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

Odeslaný obrázek

#30
#ayd.

    #One

  • Člen
  • 253 Příspěvků:
100
  • LocationMost pri bratislave
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 18.04.2013 - 17:27 napsal:

Bohužel nyní jsme na limitu OW modu který jede na linuxu a tím pádem není v tuto chvíli možné nic dalšího přidávat možná někdy v budoucnu nastane změna která by otevřela dveře dalšímu vývoji v přidávání zbraní postav atd. no uvidíme jak to dopadne.
Ja som dostal taky napad :) stou kusou co je od lvl 65 nikdo nehrava a je podla mna zbitocna nedalo by sa za nu nahradit npr M1 Garant alebo ina zbran ? :O
Odeslaný obrázek

#31
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Arcasi problem jiz neni na strane serveru tam jsme schopni limiti navysit lehce ale problem nastava na strane klienta bohužel k tomu by jsme potřebovali někoho kdo ovládá reverzní inženýrstvý aby našel adresy v paměti kde by se ty hodnoty dali zmenit

#32
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline
Možná je to jen můj názor, ale já myslel, že jde 4GF do předu ve vývoji, nikoliv dozadu a to o hódně let. Kdyby jste tu napsali, jestli by se našel někdo, kdo by to přihodil na yedle mod, tak nic neřeknu, ale tohle...Je tolik her kde se týhle pušky můžete nabažit.
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#33
Arcas

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 284 Příspěvků:
224
Offline
Zkusím se poptat v okolí, několik schopných programátorů znám :-)
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

Odeslaný obrázek

#34
Staford

    Private 1st Class

  • Člen
  • 54 Příspěvků:
45
Offline
Garand určitě dobrý nápad. Mě by se zbraň líbila...

#35
J@SON

    Kings Never Die

  • Člen
  • 267 Příspěvků:
193
Offline
Aj keď m1 garand by som uvítal ale mne sa to tak trošku tam nehodí :) taká m4 a m1 garand ? :) :) to mi nepasuje ja by som skôr hlasoval za mp7 :)
A kuš by som určite nenahradil možno tú čo nevybuchuje ale tú výbušnu to né :) :) aj keď ju ešte nemám :)
Odeslaný obrázek

#36
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline
Pánové, opravdu nic proti zbraním z 2.světové války, měli a vždycky budou mít svoje kouzlo, ale ruku na srdce, kolik lidí hraje s téměř srovnatelnou M14kou...Už to je poměrně velkej adrenalin, i když u tý je ještě záchraný lano těch x nábojů v zásobníku :D Hoďte tam spíš něco novodobého, já jsem a vždycky byl třeba velký fanoušek dvou attachmentu nasazených najednou, což se objevilo u novějších verzí cod.
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#37
J@SON

    Kings Never Die

  • Člen
  • 267 Příspěvků:
193
Offline
nejakú silence zbraň že bely :) :)
Odeslaný obrázek

#38
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline
:thumbup:
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#39
J&hule

    Master Sergeant Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy, Yeddle Admin
  • 290 Příspěvků:
800
  • LocationHodonín Jižní Morava
Offline
zajímavá by byla i dvouhlavňová brokovnice s krátkou hlavní ale dost nepraktická :D
Odeslaný obrázek

#40
J@SON

    Kings Never Die

  • Člen
  • 267 Příspěvků:
193
Offline
Honey Badger - Už má zabudovaný tlmič.
Odeslaný obrázek
To znamená že ty by si si mohol vybrať red dot alebo acog poprípade by ste mohli doplniť Holographic Sight
Odeslaný obrázek
Môžete tam zabudovať aj grip ako to je vo videou tím pádom to nebudú 2 attachmenty ale 3 :)

Příspěvek upravil J@SON: 9.01.2014 - 12:32

Odeslaný obrázek





4 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 4 návětěvníků, 0 anonymních