Vítejte na For Gamers Fusion
![]() |
Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
|
Guest Message by DevFuse
#1
Odesláno 27.01.2014 - 23:54
Dobry den . Ja by som zhodnotil server 27 asi za vsetkych a to velmi pozitivne hralsom 27 este pred new patchom 2.2.2 a musim povedat klobuk dole pani pekne prevedene a spracovane
mna osobne to pobavi zahrat si to je to ukludnenie tak trosku a chcel by som vedet nazvy zbrani co su v mode ak ich nazvy poznate tak ich napiste pls dole do komentu
(najlepsie bude +obrazok)
#2
Odesláno 28.01.2014 - 01:31
#3
Odesláno 28.01.2014 - 07:58
Lol drrochu defekt stimto nikdo nepocital 
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
#4
Odesláno 28.01.2014 - 08:02
Na DR se pracuje od Braxi mame ofiko prava a zdrojaky na vydavani DR public momentalne je upravovan a kompletne predelavan DR 1.3 ani nevyjde pteskakujem na 2.0
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
#5
Odesláno 28.01.2014 - 14:09
jj je to pěkný jak na moonu lítá v ve vesmíru:-) ale myslím že tak často ta zbraň nepadá aby to mělo smysl nějak víc řešit.... :-) Viděl bych to jako zajímavé zpestření.
Příspěvek upravil TeRmIxXx: 28.01.2014 - 14:10
#6
Odesláno 28.01.2014 - 15:40
#7
Odesláno 28.01.2014 - 16:02
jakpak se zapina prestige mode?
Příspěvek upravil James91: 28.01.2014 - 16:02
#8
Odesláno 28.01.2014 - 16:27
musis nahrat 55 lvl a pak se ti v menu objevi polozka ohledne prestige
#9
Odesláno 28.01.2014 - 16:33
#10
Odesláno 28.01.2014 - 16:36
ted tam mam prestige mode zamceny a po 55 se to odemkne?
#11
Odesláno 28.01.2014 - 16:43
ano
#12
Odesláno 28.01.2014 - 17:24
Nejak som z toho zmeteny
Ammo stoji 2000 upgrade bodu a cele rano sa mi stavalo že som mal aj 6000+ a Ammo som nemohol kupiť.Musel som len knifovať.Potom sa mi to z ničoho nič odomklo.Asi to tak nemá byť či???
#13
Odesláno 28.01.2014 - 18:37
Hra rezervuje asi 3500 na leceni infekce a zdravi
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
#14
Odesláno 28.01.2014 - 20:13
Celkem mi vadí že tam není ten systém co si vylepšuješ zbraně a každá nová stojí víc, takhle náhodně to není zajímaví, jinak mě to dost baví.Good Job!
#15
Odesláno 29.01.2014 - 12:06
Mám menší postřeh... dost se mi stává, že mě zomb zabije, ale jak skočí animace na lehnutí na zem, tak mě to nějak portne na úplně jiné místo na mapě.
Menší dotaz u engineera uz nefunguje FF na nekonečno nábojů? U medica speciálka přes FF jde, ale engineer mi nějak nejde.
Menší dotaz u engineera uz nefunguje FF na nekonečno nábojů? U medica speciálka přes FF jde, ale engineer mi nějak nejde.
#16
Odesláno 29.01.2014 - 12:55
nevíte proč mi po zvolení "prestige mode" spadnul lvl z 55 na 0 ?
a mam otevřený všechny class
a mam otevřený všechny class
#17
Odesláno 29.01.2014 - 13:08
Protože takto prestige systém funguje. Jsi znovu lvl 1, ale už prestige 1 a je jich tam 65, takže je dlouho o co hrát
navíc turrety se odemykají az na určitě prestige. Ten klasický na první a granát turet tuším az na páté.
#18
Odesláno 29.01.2014 - 20:22
Nevíte proc moje jmeno jsou jen ************* a nic vic ?? a neodesila se mi tolikrat chat
#19
Odesláno 31.01.2014 - 08:13
Mapa mp_surv_deathstreet, po vybrání classu padá s hláškou:
Příspěvek upravil Georgik: 31.01.2014 - 08:15
Belief
1 uživatelů si čte toto téma
0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních



Zpět nahoru











