Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

#27 | SURV | Normal | ROTU2 | CUSTOM-MAP

:)

  • Nemůžete odpovědět na toto téma
18 odpovědí na toto téma

#1
#ayd.

    #One

  • Člen
  • 253 Příspěvků:
100
  • LocationMost pri bratislave
Offline
Dobry den . Ja by som zhodnotil server 27 asi za vsetkych a to velmi pozitivne hralsom 27 este pred new patchom 2.2.2 a musim povedat klobuk dole pani pekne prevedene a spracovane :) mna osobne to pobavi zahrat si to je to ukludnenie tak trosku a chcel by som vedet nazvy zbrani co su v mode ak ich nazvy poznate tak ich napiste pls dole do komentu :) (najlepsie bude +obrazok) :thumbup:
Odeslaný obrázek

#2
pettrick

    Recruit

  • Člen
  • 9 Příspěvků:
14
Offline
Vypada to dost dobre :thumbup: Pekny, jak je po aktualizaci najednou naplnenej server, ted udelat to samy s DRkem a bude tam taky plno :P

Jinak tohle s vama provede High pulse gun na Moon :biggrin3:

Přiložený obrázek: shot0003.jpg

#3
R3MIEN

    =/\=

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 485 Příspěvků:
1287
  • LocationPraha
Offline
Lol drrochu defekt stimto nikdo nepocital ;)

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk



#4
R3MIEN

    =/\=

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 485 Příspěvků:
1287
  • LocationPraha
Offline
Na DR se pracuje od Braxi mame ofiko prava a zdrojaky na vydavani DR public momentalne je upravovan a kompletne predelavan DR 1.3 ani nevyjde pteskakujem na 2.0

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk



#5
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
jj je to pěkný jak na moonu lítá v ve vesmíru:-) ale myslím že tak často ta zbraň nepadá aby to mělo smysl nějak víc řešit.... :-) Viděl bych to jako zajímavé zpestření.

Příspěvek upravil TeRmIxXx: 28.01.2014 - 14:10

Odeslaný obrázek

#6
#ayd.

    #One

  • Topic Starter
  • Člen
  • 253 Příspěvků:
100
  • LocationMost pri bratislave
Offline
podla mna broka z OW a Eagle Gold je naj kombinacia mynule som dal za mapu 500K :)
Odeslaný obrázek

#7
James91

    Recruit

  • Člen
  • 14 Příspěvků:
2
Offline
jakpak se zapina prestige mode? :)

Příspěvek upravil James91: 28.01.2014 - 16:02


#8
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3640 Příspěvků:
5036
Offline
musis nahrat 55 lvl a pak se ti v menu objevi polozka ohledne prestige

#9
#ayd.

    #One

  • Topic Starter
  • Člen
  • 253 Příspěvků:
100
  • LocationMost pri bratislave
Offline
ja uz mam 1/65 :)
Odeslaný obrázek

#10
James91

    Recruit

  • Člen
  • 14 Příspěvků:
2
Offline
ted tam mam prestige mode zamceny a po 55 se to odemkne?

#11
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3640 Příspěvků:
5036
Offline
ano

#12
infarct

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 205 Příspěvků:
459
  • LocationSK-dzivoký západ-Malacky
Offline
Nejak som z toho zmeteny :D Ammo stoji 2000 upgrade bodu a cele rano sa mi stavalo že som mal aj 6000+ a Ammo som nemohol kupiť.Musel som len knifovať.Potom sa mi to z ničoho nič odomklo.Asi to tak nemá byť či???

#13
R3MIEN

    =/\=

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 485 Příspěvků:
1287
  • LocationPraha
Offline
Hra rezervuje asi 3500 na leceni infekce a zdravi

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk



#14
RanDy

    Sergeant Gold

  • Člen
  • 240 Příspěvků:
55
Offline
Celkem mi vadí že tam není ten systém co si vylepšuješ zbraně a každá nová stojí víc, takhle náhodně to není zajímaví, jinak mě to dost baví.Good Job!

#15
pan.Afrokrocan™

    Corporal Silver

  • Člen
  • 116 Příspěvků:
159
  • LocationVeseuá
Offline
Mám menší postřeh... dost se mi stává, že mě zomb zabije, ale jak skočí animace na lehnutí na zem, tak mě to nějak portne na úplně jiné místo na mapě.

Menší dotaz u engineera uz nefunguje FF na nekonečno nábojů? U medica speciálka přes FF jde, ale engineer mi nějak nejde.

#16
xXx/neo

    Corporal Silver

  • Člen
  • 116 Příspěvků:
77
  • LocationTeplice
Offline
nevíte proč mi po zvolení "prestige mode" spadnul lvl z 55 na 0 ?
a mam otevřený všechny class
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek

#17
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Protože takto prestige systém funguje. Jsi znovu lvl 1, ale už prestige 1 a je jich tam 65, takže je dlouho o co hrát :D navíc turrety se odemykají az na určitě prestige. Ten klasický na první a granát turet tuším az na páté.

#18
epic fail

    Gunner Silver

  • Člen
  • 79 Příspěvků:
138
Offline
Nevíte proc moje jmeno jsou jen ************* a nic vic ?? a neodesila se mi tolikrat chat

#19
Georgik

    Private 1st Class

  • Člen
  • 40 Příspěvků:
65
Offline
Mapa mp_surv_deathstreet, po vybrání classu padá s hláškou:

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: error1.JPG

Příspěvek upravil Georgik: 31.01.2014 - 08:15

Belief





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních